• Na e shope tovar majú skladom s v skutočnosti nemajú.Zavadzanie zákazníka.

Tovar o bjednany pred 15 dňami anebol este odoslaný a neda sa tam ani dovolat a ani poslat mail.

• nekomunikuju
    • ziadny update objednavky
    • nikdy viac

14.8. 2023 som si objednal stojan na noze, doteraz (21.8.2023) ziadne informacie o odoslani alebo co sa deje, len ze sa "vybavuje". Na email neodpovedaju, telefon nezdvihaju, uplny ignor. Naposledy. v 21. storoci aby toto robil obchod, to kde sme?

Napísali mi, že majú na sklade len 2 ks, objednala som si pôvodne 4 ks, odpovedala som, nech to teda pošlú, že mi majú poslať upravenú faktúru a vrátiť rozdiel eur, lebo som platila cez internet banking, ani obraz ani zvuk, Nie som s nimi spokojná. Objednávka: 2023014851.

• Obchod mi nikdy nezaslal potvrzení objednávky.

Stranka"kontaktujte nás"neexistuje.Žiadne informácie po desiatich dňoch.

• Na strasne pisete dodanie do 48h a presiel z tyzden a stale ani mail o poslani produktu zo skladu…hrozne

Tovar na sklade, objednaný 5.1., 9.1.ešte nebol odoslaný.

V case objednavky tovar bol skladom, dnes po 10 dnoch nie je

• nefunkčný tovar

• dobrá cena objednaného tovaru
    • doručený adaptér "Deramax CN01 12V" bol neoriginálny výrobok (nie od firmy Deramax), bez označenia výrobku, bez označenia jeho vlastností a navyše bol nefunkčný (dal som si ho premerať v elektroservise), bol zabalený neoriginálne iba v PVC sáčiku. Vzhľadom k cene sa mi ho neoplatilo reklamovať, kúpil som si v kamennom elektroservise nový za 10,-€ (asi sa oplatí si priplatiť)
    • celý tovar bol zabalený iba v papierovej obálke s veľmi malou ochranou proti poškodeniu pri manipulácii počas dopravy. Chcelo by to aspoň papierovú krabicu s výplňou proti poškodeniu.

S obchodom vsetko v poriadku ale tovar sa neosvedcil.

• Hoci som za objednaný tovar zaplatil ešte v deň zadania objednávky, tovar mi do dnešného dňa, t.j. ani po 8. dňoch doručený nebol a ani som neobdrzal žiadnu informáciu o stave realizácie mojej objednávky.

• Po zmene objednávky sa mi navýšila cena tovaru o 20 %

Tovar mi prišiel do 2 dní, ale nehrá to dobre. Skresľuje zvuk ako keby to bolo rádio na kazety

• Na tovar som čakala týždeň po týždni prišiel kuriér s balíčkom veľmi malým nakoľko som toho objednala viac čakala som veľký balík po rozbalení som zistila ze mi poslali iba jeden tovar a druhy tovar tam nebol tam nebol musela som telefonovať a reklamovať neuplne dodanie tovar na druhý deň mi to poslali ale mala som tam mat aj darček ktorý mi nedodali. Ďakujem veľmi pekne za zmätky, už nikdy viac.!!!!

Zavádzajúce a klamlivé informácie na Heuréka.sk

• Objednávka prišla do týždňa
    • V objednávke chýbal 1 ks tovaru,po maili a telefónnom kontakte sa nič nezmenilo. Po 10 dňom znova mail potom aj telefonát, ktorý bol po oslovení hneď zrušený. Tak som volala ešte raz kde ma neochotne vypočul pracovník a odpoveď bola taká že na druhý deň budem mať chýbajúci ks doma .Tak sa aj stalo
    • Táto moja skúsenosť je nepríjemná
  • 10 dní a nic nedošlo ani sa neozvali neodporúčam tento obchod podvodnici

• Gramofón nefunguje a na e-maily nereagujú