• rýchlosť dodania
    • kvalita tovaru

S obchodom som maximálne spokojná, majiteľka je ústretová a vždy rada a dobre poradí. Z Materinky mám zatiaľ dvoje spoločenské šaty a som nadmieru spokojná. Sedia perfektne a v neposlednom rade sú veľmi pohodlné.

• nakúpil v obchode materinka pred 9 mesiacmi

• komunikacia so zakaznikom
  • nakúpil v obchode materinka pred 10 mesiacmi

• Príjemný prístup, milá majiteľka ochotná poradiť.
    • Tovar perfektne sadne a je kvalitný
    • Rýchle vybavenie objednávky

Bola som veľmi spokojná a určite na kúpim opäť a určite odporúčam každému.

• nakúpil v obchode materinka pred 1 rokom

- nic
    + predavajuca maximalne ustretova, pohotova, komunikativna a promptna..
    +tovar mi bol doruceny v expresnom case, ako som mala poziadavku, po velmi prijemnej telefonickej komunikacii s predavajucou, urcite tu este budem nakupovat...mozem len odporucit :)

• nakúpil v obchode materinka pred 1 rokom

• Pekne oblecenie na dojcenie
    • Zmatok pri vypredaji v mnozstve ponukaneho tovaru

S obchodom som spokojna napriek tomu ze som svoj tovar nedostala respektive som zrusila nakup. Komunikacia s obchodom ale bola korektna a preto nemam co vytknut.

• Rychla a bezproblemova dodavka
    • Ziadne

Rychly, bezproblemovy obchod

• nakúpil v obchode materinka pred 2 rokmi

• Malo fotiek k predavanym produktom. Pridala by som aspon vzorkovnik farieb. Pretoze na tych malych fotkach, nie vzdy vidno realnu farbu.

Super komunikacia. Ustretovost v jednani. Mily a ochotny pristup v jednani. Pekne veci preduvajuci, ktore 100% a pohodlne plnia svoju funkciu :)

• Specializovany tovar
    • Eshop malo prehladny-malo kategorii,ziadne filtre

Na konkretny tovar v obchode som citala odporucanie od znamej (cez Chcem nosit oz). Ocakavala som v obchode vacsi vyber druhov tovaru a celkovo sa mi zdal eshop nie velmi podareny (malo kategorii,ziadne filtre - nakoniec vlastne male mnozstvo tovaru bola vyhoda,lebo sa mohol prezriet cely obsah obchodu). V momente mojho nakupu bola na stranke ponukana moznost predobjednavky oblecenia ineho vyrobcu,ktora zdoraznovala lepsie ceny. Po obzreti stranok daneho vyrobcu lepsie ceny neznamenali ziadnu vyraznu zlavu (-0,5eur na cca 15 eur polozke),ba pri niektorych polozkach bola cena vyssia ako u vyrobcu.
    Napriek hore uvedenemu,s nakupom som velmi spokojna. Moja objednavka bola vybavena promptne,obchod so mnou komunikoval o odoslani,vsetko prebehlo super. Tovar-mikina sedi podla pokynov obchodu (objednavala som o cislo vacsiu ako standardne podla rad na stranke),som jej velmi rada.

Reakcia obchodu materinka

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme začínajúci e-shop, a tomu zodpovedá aj naša ponuka. Na výbere oblečenia, ktoré ponúkame, si dávame veľmi záležať a uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Bohužiaľ, nie je v našich možnostiach ponúkať kompletnú ponuku od dodávateľov. Zároveň, však máte istotu, že to, čo nájdete u nás na stránke, máme aj skladom. Filtre sme istý čas používali, ale vyskytli sa technické problémy a filtre nefungovali správne. Preto sme ich dočasne na deaktivovali, aby zbytočne neplietli zákaznikov. Myslíme si, že tovar máme do kategórii rozdelený dostatočne, ale na Váš podnet sme sa rozhodli rozdeliť aspoň kategóriu tričiek na trička s krátkym a dlhým rukávom. Čo sa týka cien v predobjednávke, nedeklarovali sme, že máme nižšie ceny ako dodávateľ, čo bohužiaľ nie je ani možné. Hlavným dôvodom, prečo ponúkame predobjednávky je, aby si každý mohol vybrať tovar podľa svojho vkusu, kedže kompletnú ponuku od dodávateľov nemáme skladom. Ceny v predobjednávke boli výhodnejšie oproti cenám, za ktoré tovar bežne ponúkame v našom e-shope. Ďakujeme za Váš názor a sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojná. Prajeme Vám pekný deň.

• nakúpil v obchode materinka pred 2 rokmi

Obchod vyborny pre nakup dojciacieho oblecenia. Komunikacia jasna a rychla.

• nakúpil v obchode materinka pred 2 rokmi

• oblecenie pre mamicky za dobre ceny
    • nebolo by zle este viac rozsirit sortiment :-) viac siat napriklad

• Pekný vyber
    • Ziadne :)