• Dodanie v rámci avizovanej lehoty
    • Komunikácia bola bezproblémová

• dobré ceny
    • veľký výber lehátok, cien, farieb
    • dobrý popis produktov
    • bazárová ponuka
    • až si človek nevie vybrať :-)

Dobrý obchod s veľkým výberom

pohánka z priloženého darčeka bola vysypaná po vankúšiku, je potrebné lepšie skontrolovať uzatvorenie sáčka, ďakujem

• Expresne dorucenie .

Rýchly a spoľahlivý.

Je to obchod s ktorým sa dá dohodnúť, sú korrektný a presný a preto ho odporúčam.

Som veľmi spokojná, veľmi si cením že ste ústretový, tovar dodávate rýchlo a máte kvalitný tovar.

Bol som spokojný. Aj s tovarom aj S dodávkou. Uvítal by som však možnosť platby kartou.

• Podla mna kvalitna siroka ponuka

Vyborny,kvalitny,aktualny,europsky

Dobre

Odporúčam nákup vo Vašom obchode, lebo tovar je kvalitný a jednanie s klientom je na vysokej úrovni.
    Vďaka!

• Majú tovar, ktorý potrebujem. To je jediný dôvod prečo som v obchode nakúpila.
    • Pracovníkovy eshopu som telefonovala s otázkou kedy si mám objednať tovar aby prišiel v piatok. Podľa jej inštrukcii som urobila hneď a dohodli sme sa na piatkovom dodaní. Samozrejme, že kuriér doniesol tovar (nie malých rozmerov) vo štvrtok a mne ho nemal kto v prevádzke prevziať, keďže sme ešte v rekonštrukcii.
    • Volala som do eshopu a keby tovar neprevezmem, tak mi opätovne účtujú poštovné, kt. je v tomto prípade do 30e.
    • Skomplikovalo mi to celý deň.

Tovar je kvalitný, Fabulo značka je veľmi dobrá na masážne matrace. S personálom je to už horšie.

Reakcia obchodu Masaznelehatka.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho tovaru. Sme radi, že ste s ním spokojná. Balík sme Vám expedovali v stredu, žiadali sme kuriérsku spoločnosť, aby tovar doručila až v piatok, napriek tomu ho odovzdali už vo štvrtok. Ospravedlňujeme sa za ich rýchlosť, čo obyčajne zákazníci hodnotia pozitívne, samozrejme rozumieme, že ste v ten deň nemali možnosť zásielku prevziať. Zákazníci však obdržia v deň doručovania SMS správu s telefónnym číslom na kuriéra. Termín doručenia si môžete dohodnúť aj na iný pracovný deň, ak si ho nemáte možnosť prevziať v daný deň. Odloženie dňa doručenia je BEZPLATNÉ, neúčtuje sa za to žiadny príplatok. Pri telefonickej komunikácii s našou pracovníčkou došlo zrejme k nedorozumeniu.

• Kvalitný tovar
    • Firma by mohla zariadiť aby ma kuriér ráno v deň doručenia tovaru informoval formou SMS o časovom intervale kedy bude tovar doručený.
    • Malý sortiment jednorázových produktov pre masérov
    • žiadne paravany
    • Papier na masážny stôl len trojbalenie veľká nevýhoda

Zatiaľ som objednala len jednorázové produkty sú trochu drahšie ale oplatí sa sú kvalitné som spokojná je to ešte pomerne mladý obchod a trochu to vidno potrebuje širší sortiment produktov pre masérov a aj viac vybavenia do masážnych salónov paravany ohrev oleja stolíky vozíky uteráky osušky a podobne. V celku som zatiaľ spokojná a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Reakcia obchodu Masaznelehatka.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste s kvalitou ponúkaného tovaru spokojná. Prepravná spoločnosť pravidelne zasiela SMS správu v deň doručovania. Zrejme nastal technický problém a správa Vám neprišla. Ospravedlňujeme sa za túto nepríjemnosť. Papierové rolky ponúkame v trojbalení. Takto vieme zabezpečiť výhodnú cenu. V ponuke máme aj samostatnú rolku od iného výrobcu. Našu ponuku sa snažíme neustále rozširovať a doplňovať. Aj Váš názor dopomôže k tomu, aby sme vedeli vyhovieť, čo najväčšiemu počtu zákazníkov a aby si každý našiel u nás, čo potrebuje.

• sortiment

odporucam

• -dobrý výber tovaru
    • -dobré ceny
    • -je prehľadný

odporúčam nákup v tomto eshope

• Prehľadnosť, jednoduchosť
    • - odporúčanie na stránkach
    • Výraznejšie slabiny som si nevšimol

Jediný obchod ponúkajúci produkt, ktorý som hľadal.
    Orientuje sa na alternatívne prostriedky liečby ako medicína.

• * lehátko, ktoré som si objednal už mali predané, no poskytli mi ako alternatívu iné(drahšie za rovnakú cenu)
    • * tovar opravili a zaslali späť
    • * neviem

• dostupnosť , rýchlosť dodávky