Tovar bol skladom, objednal som, nic sa nedialo, po niekolkych dnoch som tam poslal email a tovar uz nebol. Trocha zvlastne. Ale nevadi objednal som inde.

Rychle vybavenie objednavky,dobra a ochotna komunikacia, odporucam aj novým zakaznikom.

• pohodlný nákup
    • možnosť vrátenia tovaru
    • treba aktualizovať dostupnosť tovaru na stránke

Spokojnosť.

• Dobré ceny
    • Kvalitné výrobky
    • Zlé veľkosti
    • Neaktualizované webové stránky, čiže som si objednala tovar, ktorý bol už vykúpený

Odporúčam ostatným

Spokojnost po vsetkych strankach odporucam

• prehľadnosť obchodu

• veľmi rýchlo mi vymenili tovar aj napriek tomu že ja som urobila chybu pri objednávaní
    • nemá

• Dobre ceny
    • Na stranke maju v ponuke veci , ktore uz nemaju na predaj...

V obchode su velmi dobre ceny , objednala som si nohavice a topanky, na dalsi den mi pan z obchodu volal ,ze topanky uz nemaju-komunikacia velmi prijemna ,prebehla v poriadku,cenim si ,ze zatelefonovali...Obchod odporucam :)

• - dobrý sortiment športovej obuvi
    • - slušné ceny

odporúčam

Predávajú niečo skladom a potom zistia, že to nemajú.

• Vynikajuca cena

• 1. setrenie casu a ludskej energie
    • 2. lacnejsia cena vyrobku
    • 1. po dodani kurierom nebola tato osoba ochotna pockat ani kratku chvilu pre skontrolovanie si obsahu zásielky !!!

1. hladky a bezproblemovy priebeh komunikacie a celej transakcie (peniaze, tovar)
    2. ODPORUCAM!!!

• vynikajúce ceny

odporúčam a vyzdvihujem komunikáciu obchodu s kupujúcim!

• Dobrá cena.
    • Neviem.

Bol som spokojný s nákupom.

• Nedostala som email, ze moja platba prebehla v poriadku a tovar je na ceste. Rovnako mi nebolo povedane kedy cca mozem tovar ocakavat, ci ho prinesie posta alebo kurier atd. Toto by velmi pomohlo!

Celkovo som spokojna :)

Reakcia obchodu markisport

Ďakujeme za nákup v našom obchode aj za recenziu. Snažíme sa každým dňom zlepšovať naše služby a preto nás mrzí, že ste nebola v dostatočnom predstihu informovaná.
    S pozdravom kolektív MARKISPORT

Komunikacia po telefone bez problemov, poziadal som o kontrolu, ci maju tovar skladom.
    Predavajuci bol ochotny , slubil ze zavola a tak sa aj stalo. Poprosil som o urychlene odoslanie. V piatok objednavka, v pondelok tovar doma.

• neaktualizované stránky

Objednávku som síce zrušil ale nebola to chyba obchodu. Objednával som bundu ako darček ale obdarovaná si vybrala inú. Komumikácia s obchodom bola výborná. Žiadne sklamanie alebo alebo hľadanie dôvodov prečo sa nedá objednávka zrušiť. Proste ochota a milý prístup ako pri objednávaní tak pri rušení objednávky. Určite budem u nich v budúcnosti kupovať.