• nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 2 týždňami

• Po objednaní, dodanie do troch pracovných dní. Som spokojný. Faktúra došla e-mailom.
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 4 týždňami

• tovar bol objednaný 22.12.2018, dnes je 9.1.2019 a stále neprišiel. Písala som už dva krát mail, ale nikto neodpovedá. Volala som predajcovi kedy bude tovar doručený, povedal, že to preverí a na druhý deň ráno zavolá, no nikto sa neozval.

• Rychle a v poriadku
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

• Tovar vobec nedorazil. Raz sa ozvali, že to do vianoc nestihnu, ale že tovar pride medzi sviatkami.
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

• potvrdenie objednavky obratom, rychle dorucenie tovaru, tovar prisiel v poriadku
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

Zatial mi tovar nebol doruceny a uz je tomu 10 dni,ale su sviatky, tak mozno preto.Dufam,ze na mna nezabudli.

• Skore dorucenie

• Objednal som si pred sviatkami odstavovač a tesne pred sviatkami mi volali, že ho nestihnu dodat do vianoc, tak sme sa dohodli že medzi sviatkami to už stihnu. Dnes je sobota 29.12 a nič nedošlo a tentokrat si nedali ani tu namahu zavolat , takže čo sa tyka spolahlivosti tak 0 bodov . A výhovorky o tom, že boli sviatky a bol frmol u mna nezaberaju. Je to len o pripravenosti
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

Tovar došiel veľmi rýchlo, neporušený a v požadovanej kvalite. Nemám čo vytknúť.

• nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 5 mesiacmi

• Pružnost obchodu reagovat na objednávky
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 2 mesiacmi

• Skvěla komunikace

• Flexibilita veduceho p. Pintera
    • Ochota

Po vytvoreni objednavky som kontaktovala p.Pintera. Napriek tomu, ze bola sobota a nebola prevadzkova doba tak mi to zodvihol a ochotne mi pomohol. Kedze mi nemohol slubit dodanie do Vianoc tak som objednavku zrusila. Vazim si uprimnost a ochotu p. Pintera.

• Komunikácia -obchod na moju otázku odpovedal rýchlo
    • Obchod tovar doručil do 2 dní

• Doručenie
    • Komunikácia
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

Tovar bol dodany celkom rychlo ale poslali mi tovar s uz roztrhanym obalom. Vizitka obchodu. Nastastie bol tovar neposkodeny. Ale daval by som si na tentoo obchod pozor.

všetko bolo OK !

• nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

• Faktúra nikdy nedošla, po tretí mail čo som písala mi povedali že tovar nepríde v roku 2018 ( skoro tri týždne som čakala) keď som sa pýtala kedy mozem mat tovar ani nepodpísali . Objiednavku preto som musela zrušiť
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

• nižšia cena oproti ostatným
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

• Este som sa nikdy nestretol s tym, ze tovar deklarovany “ na sklade” nebol k dispozicio a uz 11 dni na tovar cskam !!! Non sens. Alo to nazvat? Tovar pride po sviatkoch...
  • nakúpil v obchode www.marketworld.sk pred 1 mesiacom

• Ani po trinástich dňoch mi nebola doručená objednávka