• Rychlost dodania.Siroky sortiment.
    • ziadne

Odporucam.

• Obchod ma celkom slusny sortiment a bohato je tam z coho vyberat
    • Maju "odberne miesto" v BA, co si ocenia vsetci z BA a okolia
    • Jednu otravnu chybicku som si vsimol: ked sa zadava stranka bez www (cize len "mame.sk"), namiesto stranky sa objavi 404 chybovy kod. Toto by bolo dobre spravit (je to robota na max. 10 minut, mne by tiez netrvalo dlhsie)

• sortiment,
    • Nenašla som

Síce prišlo pri doručení tovaru k menšiemu zádrhelu,ktory nebol spôsobený obchodom,promtne sme to so zástupcom obchodu vyriešili k spokojnosti oboch strán.Hohodnotím obchod ako seriózny a spoľahlivy.

• flexibilnosť, komunikácia

dobrý obchod, odporúčam

• Vynikajuce ceny
    • Perfektna a slusna komunikacia
    • Nic

Jeden z mala eshopov, kde nenanazratost obchodnikov nezabija cenu. Vrelo odporucam a zaradujem medzi moje top stranky.

• Nízke ceny

Odporúčam

• Ústretová komunikácia s predajcom, informuje o skutočnej dobe dodania, takže nebol nikdy problém si dohodnúť prevzatia.
    • Pre mňa výborné ceny spotrebného materiálu.
    • Možno pre niekoho slabší prehľad položiek v e-shope, mne to však postačuje.

Ako kameraman (www.sunlinevideo.sk) tu nakupujem osvedčený spotrebný materiál za veľmi dobré ceny.

• ochota, komunikacia, rychlost dodania
    • prehladnost stranky

odporucam

• - pestrá ponuka výberu tovaru
    • - výhodná cena

- vysoká spokojnosť, žiadne problémy s objednávkou i doručením tovaru, obchod informoval o každej zmene s objednaným tovarom (spracovanie objednávky, prijatá platba, expedícia, dodanie)

• Osobny odber v BA v SWS distribution a.s. Studena 5 - kde si ma zamestnanci prehadzovali medzi sebou a tvarili sa akoby som zobral lizatko ich detom. Velmi chaoticky a arogantny pristup hlavne od pana ktory mi balicek vydal v oddeleni "vydaj zasielok".

- dobre ceny, super komunikacia
    - otrasny web nemoderny web(na nieco usetrit zrejme treba)
    - vyber "osobny odber v BA" odporucam len ak chcete vidiet ako to nema vyzerat vo front office

• Veľmi ochotný a slušný personál a profesionálny prístup.

Obchod môžem len odporúčať. Hoci tovar v momente objednania nebol skladom, personál sa zjavne snažil a dodal tovar včas. Komunikáciu môžem označiť za ukážkovú.

• Cena,komunikácia so zákazníkom.

Po prvom nákupe vyjadrujem spokojnosť,odporúčam využiť služby predajcu.

Zatiaľ spokojný

• ceny

rýchly, lacný

• komunikacia so zakaznikom je na najvyssej urovni. s takouto komunikaciou som sa este na SR nestretol.
    • ustretovost, okamzita informovanost zakaznika o dostupnosti tovaru a expedovani.
    • vyhoda je ze nekomunikujete zo zakaznickym centrom ale priamo s predajcom, teda mate informacie z prvej ruky.

objednal som tovar, ktory nemali skladom. na druhy den ma informovali ze zistia dostupnost u dodavatela. o hodinu poslali info, ze dostupnost je 2 tyzdne a dali mi na vyber: 1)pockat a tovar bude aj za 2 tyzdne za cenu v case objednania 2) zrusit objednavku.
    vybral som si pockat (mal som cas 2 tyzdne) a tovar prisiel uz o tyzden. o vsetko som bol vcas a riadne informovany. po doruceni tovaru ma predajca kontaktoval ci zasielka prisla v poriadku. takyto zaujem o zakaznika si velmi cennim a obchod odporucam.

• operatívnosť a flexibilita
    • bol to prvý nákup, nedá sa preto ojektívne posúdiť

prvý nákup bol úspešný, komunikácia bola korektná, obchod nemal objednaný tovar na sklade, ale ponukol alternatívne riešenie.
    Celkovo hodnotím ako profesionálny a dôveryhodný obchod.

• Okamžitá komunikácia prostredníctvom emailu a aj sms správy.
    • Iba to, že v ponuke má tovar, a ten nie je skladom. Ale o tejto skutočnosti som bol informovaný hneď na druhý deň po objednávke. Dostal som možnosť zrušiť objednávku, alebo počkať na dodanie po naskladnení tovaru.

Internetový obchod je seriózny. Páčila sa mi komunikácia emailom po objednaní a aj v priebehu dodania.

• Expresne rýchle doručenie.

Odporúčam

• Viac v zhrnutí.
    • Viac v zhrnutí.

Existuje množstvo e-shopov, za ktorými sa skrývajú neznámi ľudia, objednáte si výhodný tovar a ani netušíte kto je predajcom. V dnešnej dobe anonymity oceňujem, že môžem prísť osobne do predajne a spolupracovať s reálnou osobou, ktorá sa snaží spraviť všetko pre spokojného kupujúceho.

• komunikacia, dobre ceny
    • neviem