• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Tovar, za dobré ceny.
    • Dodacia lehota.

• dlhá čakacia doba

• Len ceny
    • Dodacia doba

Kvalitu posudit nemozem kedze vyrobok mi nebola stale doruceny. Pred objednovkou som citala dodacie podmienky a dobu dorucenia ale v potvrdzovacom e-maily bola dodacia doba este dlhsia. 4-6 tyzdnov. Teraz konci 6 tyzden a ani obraz ani zvuk.

Pekná detská izba za dobrú cenu

• Nemusím behať po obchodoch a takto si to kuknem z domu
    • Neviem

V pohode

• široký výber, dobré ceny
    • neviem kedy mi bude pohovka doručená a žiadna komunikácia zo strany obchodu

neviem sa vyjadriť tovar zatiaľ nemám

• Dobre ceny

obchod ponuka velky sortiment za skvele ceny a urcite nakup zopakujem

• Skvelé ceny, aké slovenský nakupujúci hľadá. Kvalitu zatiaľ neviem posúdiť, až keď dorazí tovar.
    • Momentálne dodacia lehota, ale pravdou je, že v tomto čase (predvianočnom) to je všade rovnaké, a supermanov na svete nezamestnávame :) Ja som len netrpezlivá a zvedavá na výsledný efekt, keď produkt dorazí.

Zatiaľ na 75% (ceny na 1-ku, prehľadnosť stránky na 1-ku, komunikácia na 1-ku, doba dodania no 3-ka).
    Prajem Vám veľa príjemne spokojných zákazníkov a krásne pokojné Vianoce plné pohody a bezproblémový predaj počas celého nového roka.

• Cena,prehľadnosť stránok, a v minulosti bola výhoda ,keď bola doprava zadarmo.
    • Teraz,pri poslednom nákupe je to dlhšia doba dodania.

Uvedomujem si,že teraz na konci roka je asi doba dodania dlhšia,....ale inak odporúčam daný obchod. Určite cena tovaru je prioritou daného obchodu! A páči sa mi i prehladnosť stránok.

• Výhodná a rozumná cena tovaru
    • Pretože bol nábytok v zostavách a dalo sa tam vybrať všetko čo som potrebovala

Prehľadná stránka obchodu všetko dobré označené výhodná cena a nasla som všetko čo som potrebovala podľa mojich predstáv. Tovar vrátil ešte nemám no dúfam že bude všetko v poriadku. Už som odporučila vás obchod ďalším známym.

• Zaujímavé ceny
    • Dodacia lehota je dlhá

Výborný pre ľudí,ktorý majú čas.

• výhodná cena tovaru,dovoz na adresu určenia

Skvelý obchod pre nie príliš náročných

• je to omnoho lacnejsie ako v obchode
    • dlha dodacia doba

financne je to super,ale doba kym pride tovar je strasne dlha

• -výhodnejšie ceny ako v iných internetových obchodoch,
    • -dobrý výber nábytku
    • -žiadne

Som spokojná s kvalitou tovaru, obývacia stena aj komoda bola za výhodnejšiu cenu ako v iných obchodoch. Som spokojná s kvalitou tovaru. Dodanie tovaru bolo do troch týždňov. Oplatilo sa počkať. Vodič prišiel v dohodnutom termíne, výborná komunikácia. V prípade potreby určite nakúpim opäť. Ďakujem.

• Pohodlnosť domova a dobré ceny.
    • Veľká čakacia doba, ale bola som s tým oboznámená.

Uvidím, keď mi doručia tovar, ale zatiaľ spokojná.

• nie je napisané na stránke dostupnosť, človek si potom automaticky myslý, že je tovar skladom ... a ono to príde o 3-6 týždňov, keby som to vedel, objednám to inde, aj som to napísal mailom predajcovi, korektné z jeho strany aby mi ponúkol vrátenie peňazí, ak sa to nedá skôr zariadiť, avšak ani neodpísal. nikdy viac tu nič nekúpim. pre ostatných, najprv si telefonicky overte, koľko budete na tovar čakať, aby ste koli páru stoličkám do kuchyne nečakali takmer mesiace.

Reakcia obchodu Malys Nabytok

na e-shope máme napísanú dodaciu lehotu v sekcii "DOPRAVA".
    Bohužiaľ e-mail sme neobdržali. Na vrátení peňazí sa určite dá dohodnúť.
    Ďakujem. S pozdravom NÁBYTOK MALYS

• Lacný nábytok