• Komunikácia mailom ozaj funguje aj keď z mojej strany to beriem ako rozprávky starej matere o vzdušných zámkoch
    • Zavádzanie v dobe dodania nie sú schopní ju dodržať

Prvá a posledná skúsenosť s týmto obchodom zrejme predáva tovar, ktorý nie je schopný doručiť, neustále zavádzanie, že príde o dva týždne a tak ďalej, prešli dva mesiace a mám čakať ďalšie 2-3 týždne, zrejme budem nútená objednávku zrušiť, škoda že som si neprečítala nižšie uvedené recenzie skôr vyhla by som sa mu! ako čítam nie som jediná a nielen môj tovar nie je možné naskladniť, som veľmi sklamaná veľmi neprofesionálne

• Neodporúčam!!! Tovar objednaný začiatkom júla stále nedodany, dodacia lehota nedodržaná, ozaj nekonečný príbeh stále len sľuby že dorazí na budúce...

Nikdy viac

• Objednal som pysaci stol koncom juna. Dodacia lehota bola 3-6 tyzdnov,Ani 9 tyzden som nemal stol. 5 krát som im volal,sluby boli,ale nedodrzane.Nkoniec som dal zrusit objednávku.Stol som kupil inde..

• Dlhy cas kim vam dorucia objednani tovar

Zatiaľ mi tovar neprišiel , z 3-6 týždňovej lehoty sa v letnom období stáva lehota neurčitá... V akom stave mi tovar príde ešte netuším...

Zatial cakam na tovar

• Nákup z pohodlia domova a dobrý prehľad ponúkaného tovaru
    • veľmi dlhá čakacia doba na dodanie tovaru 3-6 týždňov

• Tovar je priamo od vyrobcu
    • Zatial neviem o ziadnych

Podla mna je to dobry obchod. Tovar pekny ako na foto zo stranky a je kvalitny. Vrelo odporucam. Urcite tu budem este nakupovat.

Hned ako sme objednali danu vec obratom nas kontaktovali co beriem ako pozitivne. Su profesionalny.

• Otrasne jednanie so zákazníkom!!!

Vôbec ma nekontaktovali ani raz ze co je s mojou objednávkou a ked som im ja zavolala az vtedy som sa dozvedela ze mi tovar uz idu odosielať za 2 dni-pričom ma mali kontaktovať 2-3 dni predtým sami od seba!!!!
    Chcela som včas zmeniť termín dopravy a pánko este mna zvozil v telefóne a vyhrážal sa dvojitým prepravným

Reakcia obchodu Malys Nabytok

dodacia lehota bola do 8 týždňov, Vy ste nás kontaktovala 6. týždeň, pri čom ste zrovna bola naplánovaná na dodanie. Dodaní má byť 23.5. a po telefónu sme sa dňa 18.5. dohodli na stanovenom termíne, súhlasila ste s prevzatím.
    Vaša objednávka tedy bola naložená na auto. Deň pred doručením ste volala že sa termín nehodí, šofér by tedy celý deň vozil tovar na aute.
    Ďakujem za pochopenie.

S pozdravom Nábytok Malys.

Super. Som spokojna s tovarom .Dakujem

• nekomunikuju priamo zo zakaznikom

• Kvalita za rozumnú cenu
    • Dlhá dodacia doba, ale zákazník je na to vopred upozornený. Takže v podstate žiaden problém

Žiaden problém, za takú nízku cenu ma príjemne prekvapila kvalita tovaru. Bol aj kvalitne zabalený. Pred dodaním tovaru som bola včas informovaná.

odporúčam

• ceny
    • neviem posúdiť

• Dobré ceny

Ešte neviem, čakám na tovar

• vyroba nabytku na mieru
    • dlhsia dodacia lehota

prehladny obchod s velkym sortimentom

• Dobre ceny ale nic z toho ked vam tovar nedodaju lebo ho nemaju.
    • Nemaju tovar ktory ponukaju ,neinformuju vas ze tento tovar vam nebude doruceny do terminu a ked im zavolate, az vtedy vam povedia (s milion vyhovorkami) ze tovar nemozu dorucit, lebo... Z mojej velkej objednavky po 6 tyzdnoch mali akurat stol...

Tento obchod by som neodporucal nikomu, aj ked laka na nizke ceny. Pocas dodacej lehoty s vami nikto nekomunikuje a az ked lehota vyprsi a vy tam zavolate, vtedy vam povedia, ze nemaju vas tovar a ze ho dorucia o dalsie 2, 3, 4... tyzdne. Ja som svoju objednavku zrusil a lutujem, ze som chcel nakupovat na tejto stranke. Pozor aj na stranku mebline.sk - je tam to iste telefonne cislo, ako na malys.sk NENAKUPUJTE TU!!!!!!!

Reakcia obchodu Malys Nabytok

veľmi sa ospravedlňujem za komplikácie. Bohužiaľ sa zišli také okolnosti, že výrobca tento typ nábytku prestal vyrábať a my sme čakali na dodanie. O tejto skutočnosti sme zákazníka informovali, zvyšok objednaného tovaru sme chceli dodať, žiaľ zákazník stornoval objednávku.
    Ďakujem.

• ako jediné plus vidím výhodnú cenu
    • dlhá čakacia doba a zlá komunikácia s obchodom, nereagujú na emaily, nedvíhajú telefón, mesiac čakám na dve stoličky a neviem či sa vôbec dočkám

neodporučila by som nákup v tomto eshope a to z hore uvedených dôvodov, čo ma najviac zaráža je žiadna komunikácia z ich strany, čo si má človek potom myslieť?

Reakcia obchodu Malys Nabytok

o dodací lehote je zákazník informovaný.
    Na doručené e-maily 100% odpovedáme. Infolinka je dostupná od 9:00 do 17:00.
    Ďakujem.

Ani náhodou neobjednávajte nič z tohto obchodu, ja som objednal tovar 15.12.2016, čakacia doba bola 6 týždňov a ešte stále nemám nič dnes je 22.02.2017. Takže som musel zrušiť objednávku

Reakcia obchodu Malys Nabytok

v nektorých prípadoch sa môže dodacia lehota predĺžiť.
    V tomto prípade to bolo spôsobené sviatkami.
    Ospravedlňujem sa za komplikácie z dôvodu dlhšej dodacej lehoty.