• Rýchle dodanie tovaru.

Obal bol zabaleny proti poskodeniu...ale orig.krabica v ktorej bol vysavač bola na niekolnych miestach natrhnutá , co je vzhladom nato,ze to bude darcek nie velmi vkusne.

• Rýchle jednanie ,
    • Tovar mi bol dodaný do 3 dní

Ok

Tovar prisiel rychlo, bez najmensich problemov. Balenie bolo vyhotovene tak, aby sa nieco ani nahodou neposkodilo. So samotnym tovarom som spokojny. Splnil ocakavania

• Rychlost dodania
    • Kominikacia s obchodom

• Ceny,prehlad,siroky vyber tovaru.

—-

Komunikácia super, doprava zdarma, tovar super zabalený aby predišiel poškodeniu

Tovar v poriadku, dodanie rýchle. Určite budem odtiaľto ešte kupovať.

S tovarom sme veľmi spokojní aj s doručením. Vyberali sme detské hodinky pre dievčatko, pozerali sme veľa stránok, z ktorých sme nakoniec na základe zlých recenzií neobjednali. Malého pretekára môžeme odporučiť, veľmi rýchle dodanie a kvalitný tovar :)

• Rýchle dodanie a príjemná komunikácia

• Ponúkajú na výber niekoľko druhov senzomotorických kobercov pre deti, a teda bolo možné vybrať koberec podľa potrieb detí
    • Tovar nebol skladom, a teda bola dlhšia doba doručenia odo dňa objednávky. Údaj o dlhšej dobe doručenia však bol uvedený u tovaru

objednala som annu a elsu babiky, potom sa mi ozvali, ze elsu nemaju, tak som ju objednala inde, ked mi prisiel zvysny objednany tovar, namiesto babiky doktorky, ktoru som objednala prisla ina, ktoru maju v ponuke ale nikto ma vopred neinformoval, zaroven so mnou objednavala kamaratka, tej prisli dvoje hodinky z toho jedny rozbite, moze ist o nahodu ale ja uz z tejto stranky urcite objednavat nebudem

Reakcia obchodu Malypretekar

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nepríjemná skúsenosť, prosím nahláste nám problém s dodaním nesprávneho tovaru na našu mailovú adresu, aby sme mohli vyvodiť zodpovednosť za túto nepríjemnosť a našu chybu napraviť. Čo sa týka objednávky Vašej kamarátky, žiaľ poškodenie produktu bolo zapríčené dopravcom a situáciu s ňou riešime :) No uvedumejeme si, že to vrhá na nás zlé svetlo a pevne dúfame, že sa nám do budúcna podarí podobného problému vyvarovať :)

Rýchla reakcia obchodu, bez ských koľvek ptoblémov.

Rychle dodanie spokojná aj malý trojkolka sa mu páči

• objednal som červenú motokáru,prišla modrá,aj na Fa je uvedená červaná

Reakcia obchodu Malypretekar

Dobrý deň pán Marian, mrzí nás toto nedorozumenie, musela nastať chyba pri odosielaní Vašej zásielky, ospravedlňujeme sa Vám.
    Prosím kontaktujte nás na náš e-mail a produkt Vám samozrejme vymeníme :)

• Aj pri voľbe "najvýhodnejšia doprava" (zadarmo) bol tovar rýchlo doručený

Puzzle je pekné vnúčikovi sa páçi len niektoré kúsky sú poškodené a v čislach chybaju časti

Reakcia obchodu Malypretekar

Dobrý deň pani Vera, prosím pošlite nám fotografie na náš e-mail, poškodené kúsky Vám samozrejme vymeníme :)

Komunikácia na veľmi dobrej úrovni a reakcia na požiadavky a potreby zákazníka super. Nemám obavy sa na nich opäť obrátiť.