• Vynikajúca cena

• Veľký výber
    • Ľudové ceny

Zatiaľ nič

Tu niet čo dodať, všetko prebehlo ako bolo popísané...

• Rychlost dodania,spolahlivost

• Pomalosť

Objednaný a zaplatený tovar ani po ôsmich dňoch nezmenil stav a je iba v stave spracovania objednávky, veľmi smutné.

• Dobré ceny

• Zavoznik chodí sam

Mal

Reakcia obchodu MALL.SK

objednávku ktorú ste hodnotili evidujem stornovanú, každopádne Vás čoskoro budeme kontaktovať a preveríme Vám komplikácie s doručením.

Katrina

• Namiesto L poslali XL
    • Pred pol rokom som kupoval vestu a hriala aj na krku , vo vreckach . Teraz kupena vesta hreje len na chrbte

Reakcia obchodu MALL.SK

mrzia ma nepríjemnosti spojené s Vašou objednávkou. V krátkej dobe sa s Vami spojíme so žiadosťou o fotografie, ktoré sú kľúčové pre riešenie a posúdenie situácie.

[email protected]

• Objednával som už viackrát a vždy som bol spokojný

Spokojnosť

Tovar sa musel zaplatit dopredu, nedalo sa objednat na dobierku, vyzera ze uz tyzden to je u dopravcu ale bude dalsi tyzden. Samozrejme ze to ide kurierom za cenu kuriera. Tym ze to je zaplatene nie je ziadna motivacia predajcu to dorucit.

Reakcia obchodu MALL.SK

na doručení každej objednávky nám záleží. Tovar z Vašej objednávky je momentálne na ceste k Vám. Expeduje ju partnerský predajca zo zahraničného skladu. Predpokladaný termín dodania, ktorý sme Vám potvrdili je 8.4.2024.

Bolo to OK

Tovar mi mal byť doručený v termíne 25-26.3.2024 ale doposiaľ ho nemám. Dnes je 28.3.2024. Hlavne že už mi prišla žiadosť na hodnotenie obchodu. Tak nech sa páči.

Reakcia obchodu MALL.SK

mrzia ma vzniknuté komplikácie s meškaním. Informácie ohľadom doručenia preveríme s partnerským predajcom, ktorý tovar zasiela a budeme Vás kontaktovať s aktuálnymi informáciami.

[email protected]

• Obchod čiže nákup urobeny z domu

Nákup urobeny bez akychkoľvek starosti a pomerne rýchly dovoz po zaplateni ´tovaru

Výborná komunikácia a expresné doručenie tovaru.

• prehľadný e-shop, rýchle dodanie, super komunikácia

rýchle dodanie spokojnost

Prilis dlha doba doručenia oproti konkurencii.

Reakcia obchodu MALL.SK

za meškanie objednávky sa ospravedlňujeme. Pre riešenie vzniknutej situácie sa s Vami spojíme a ponúkneme Vám vhodnú kompenzáciu.

super výber

Obchod je to dobry a spolahlivy a ked maju este vyhodnejsie ceny ako inde tak nevaham