• nepacisami ze postovne je drahse ako tovar

• Tie klince by som vyrobil za ten čas aj sam

Jedna ubohost

Internetový obchod nepostupoval korektne, odmietal tovar, ktorý som vrátil v 8 dňovej lehote prevziať späť. Po zásahu SOI mi peniaze vrátil.
    Incident sa uskutočnil koncom mája 2023

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

jednoduchá odpoveď na vašu recenziu je ,že ste nám poslal tovar naspäť k nám na firmu na dobierku .
    My balíky nepreberáme za ktoré sa musí platiť,nakoľko nevieme čo v nich môže byť zabalené...
    a toto ste nevedel pochopiť ...
    Treba si prečítať vratkový formulár.

AutoBatéria mi prišla vybitá a to sa pri novej batérie nestáva.

Dobrý deň p.Ján
    je nám ľúto akú ste dal na nás recenziu,čo si myslíme že neprávom ,nakoľko z našej strany sú všetky batérie pred odoslaním ku klientom merané prístrojom Tester Exide EBT-165P,priamo vyrobený od výrobcu EXIDE.
    Za 2- naši operátori vám hneď volali a to niekoľko krát,,,písali sms a chceli doriešiť daný problém.
    Samozrejme ste nereagoval.Prečo ste nám teda batériu nereklamoval ??
    Je najľahšie pošpiniť firmu a potom sa odmlčať a nevisvetliť si to.
    Mrzí nás to ,že niektorí ľudia takto reagujú.
    ĎAKUJEME

• ziadne dobre najlacnejsie ceny ako to uvadza majitel na stranke a letaku celkom bezne aj v inych e-shopoch vsetko je iba zavadzanie zakaznikov !!!!!!!!!
    • absolutne nepochopim ako je mozne ziskat take hodnotenie !!!!! stranka nieje absolutne dobre spravena , diely nepasuju hoci nastavite vsetky presne parametre vasho auta podla ich stranky -objednate ich a pridu Vam nezmysli !!!!!!
    • po 30 minutovom telefonate som dospel k tomu , ze panko ak bol zamestnanec (ak ma nepodviedol aj v tom ) tak by som ho vyhodil za neodbornost alebo nevedomost o nahr.dieloch automobilov a pokial bol sam majitel moze sa hanbit za taketo jednanie horsie ako olazsky cigan s vydinou iba predat a nie pomoct zakaznikovy !!!!
    • objednane lanka podla presnych parametrov mojich aj ich na stranke boli uplne na nieco ine , samozrejme som ich poslal nazad na moje naklady ale ze by mi ich uhradil rovnako ako ja jeho naklady tak to nie este si drzo nahodil dalsich 6 eur na vymene tovaru !!!! takze ludia tu bud trepu ze tento clovek je maximalne ochotny a pod. alebo je hodnotenie vykonstruovane a tomu by som sa vobec necudoval.

u tohoto podvodnika som nakupil 2 x a naposledy !!!! po nasich prietahoch dokonca nedal ani stanovisko na riešenie problametiky proste mi odignoroval aj mail kde som mu vsetko vylopatoval tak ako to v skutocnosti podla tejto stranky a objednavky v skutocnosti bolo a samozrejme ocakavam ze aj na toto hodnotenie tu bude trieskat sprostosti ake chyby som ja porobil a bla bla s VIN cislom a podobne ale hlavne ze ine e shopy nemali nikdy problem skompatibilitou nahr.dielov to len tento odbornik ich uz s mojimy objednavkami ma vyse 70 zle odoslanych objednavok ale co uz...ulakomil som sa na par centov a tak som aj dopadol ...ziadne riesenie len oblbovacky a sproste reci v telefone ...teraz som objednal v Autodiely GAFA a ziaden problem...takze ludia preberte sa ak tomuto obchodnikovy davate iba tak hodnotenia na ktore nema zasluhy !!!!!!

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

K tomuto nemáme čo dodať,ľudia si urobia sami názor na tohto ,,PÁNA,, ...
    Všetky autodiely pasovali presne podľa TECDOCU - celosvetový vyhladávač na autodiely.
    Nech sa vám darí v objednávaní v iných eshopoch,,,ktorých už teraz ĽUTUJEME...

• Bol mi doručený iný typ oleja ako som objednával!!

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

Dobrý deň pane musím reagovať ...
    keby ste si pri objednaní poriadne prečítal popis o oleji ,tak by ste nenapísal takúto recenziu.
    Trošku slušnosti by vám neuškodilo ,na to aký ste bol nepríjemný do telefónu.
    Poslali sme vám dobrý olej,ale nedali ste si to vysvetliť.
    Čo už...

Nič z toho čo som objednal na moje auto nepasovalo a kvalita to je ďalší problém. Odpad.
    Žiaľ som tovar vracal na 2x lebo som netušil že všetky diely sú nevhodné na moje auto (moja chyba) a samozrejme druhy balík neprevzatý.
    Len problémy som si spôsobil

• ponukany tovar nemaju

Dobrý deň
    áno daný tovar sa v ten deň vypredal a aktualizácia skladu sa robí v noci,tak preto vám to ešte ponúkalo kúpiť.

Objednal som tovar podľa konkrétneho modelu. Dokonca prišiel telefonát od predajcu, že či sumár objednávky a model auta sedí. Čuduj sa svete došiel úplne iný tovar na úplne iný model. Keď som volal nazad tak pán na druhej strane úplne ležérne na to reagoval, že tak nám to pošlite nazad. A na stránke sa nedá stiahnuť ich reklamačný formulár. Určite neodporúčam

• Dobre ceny
    • Necestny pristup

Vsetko by bolo OK, az na to,ze predavajuci mi predal poskodeny tovar o com sa nezmienil. Poskodenie som si bohuzial pre mna vsimol az doma.

• .
    • ponukaju to co uz nemaju.

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

Pane to je normálna vec ,že sa niečo vypredá,niekto to pochopí,niekto vypisuje....

• Celkom dobrá cena dielov
    • Popletený diel z iným zákazníkom

Objednal som 2 hlavné svetlomety a doručené mi bolo jedno svetlo a výfuk iného zákazníka, lebo poplietli nálepky na baleniach odosielaných dielov a náprava vyšla až na tretí krát ešte som musel raz zaplatiť dopravu.

• Po objednaní mi ďalší deň volali z obchodu, nemal som čas tak som povedal že nek zavolá neskôr, odpovedal že on volať neskôr nebude, že sa mu nechce

Môj názor na obchod je veľmi negatívny.
    Za 1. Do mailu mi neboli doručené niektoré dokumenty ktoré majú byť k objednávke pridané, vrátenie tovaru/reklamácia, odstúpenie od kúpy... Atď
    Za 2.objednávka bola zrušená bez udania dôvodu.
    Za 3 zrušil preto lebo ja som nemal čas sa sním rozprávať po telefóne a keď som povedal že nek zavolá neskôr že nemu sa nechcete, že on neskôr volať nebude.

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

Pane čo to to tu píšete aké nezmysli...
    ...že sa nechce nášmu operátorovi potom volať..... to je až do smiechu.
    Keby sa mám ku komunikácii s vami vijadriť ,tak by som tu o vás nič pekné nenápísal,tak sa zdržím a prajem pekný deň...
    Vždy sa snažíme maximálne pomôcť a poradiť klientom.
    Ludia su všeliaký...

Objednával som adblu dinamax výrobca a došiel mi adblu výrobca noxy vraj som si mal prečítať obchodné podmienky ale na obrázku bol výrobca dinamax

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

Pane nikto vám nekázal prečitať obchodné podmienky ,ale popis čo je pri tovare,kde bolo všetko do detailov o produkte napísané,keby ste si nekukal iba obrázok tak by bolo všetko OK.Obrázky sú ilustračné a tvorca eshopu ho može mať niekedy zamenený.To sa stane...POPIS JE DOLEŽITÝ...!

Obchod uctuje vratny poplatok cez 16€, ktorý nie je vrátny, objednával som autobatériu. Ak budete objednávať rovno cez Heureku, poplatok vo faktúre neuvidite. ale Majo Auto Vám následne pošle dalsu fakturu a tá už bude navysena o tento poplatok. Vidím to, ako zavádzanie zákazníka. V inom eschope som takyto polatok nevidel. Autobateriu som si kupil v inom eschope, bez "vrátneho poplatku".

• Nedali mi faktúru.

• Nekvalitný materiál

Nikdy v živote nekvalitný a poškodený material

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

ideme reagovať na vašu recenziu.
    Každý klient má možnosť si v našom eshope vybrať diely vo viacerých cenových kvalitách.
    Samozrejme ste si vybral najlacnejšie,ale tým netvrdím ,že su nekvalitné.
    Keď ste zástanca TOP kvality mali ste možnosť si aj taku u nás vybrať-kúpiť.
    Len viem každý by chcel ,,ORIGINÁL,, ale za 5,- korún...Bohužial za kvalitu sa platí aj v autodieloch.
    Tak do budúcna treba nakupovať v autorizovanej predajni za nehorázne sumy a snáď budete spokojnejší.
    ĎAKUJEME

• Keď si objednáte batérie a sľúbia že vám ju doručia do troch dní tak to majú dodržať. Keď neprichádzala tak som tam osobne zavolal a nevedeli nič o mojej objednávke. Sami ju zrušili, neviem z akého dôvodu. Môžeš čakať a aj tak sa jej nedočkaš.

Reakcia obchodu MAJO AUTO autodiely

reagujem na vašu recenziu.
    Objednavku sme od vás spracovali 27.10 2022.
    28.10 2022 piatok mali češi sviatok ,tak pochopitelne nam tovar prišiel až v pondelok 31.10 2022 a hneď sme vám ho poslali.
    Na druhý deň v utorok 1.11 2022 bol sviatok zas na Slovensku takže nikto nerobil ani kuriérske služby,tak vám tovar mohol byť doručený 2.11 2022 v stredu ,ale hneď ráno ste nám volal,vynadal a zároveň ste objednávku zrušil ,že kolko to trvá.
    Tak len tolko k vašej recenzii a do budúcna trošku slušnosti a kludu.
    ĎAKUJEME pekný deň

• Nič som nedostal tak nemám čo ohodnoťit...