• + rýchle dodanie do 3 hodín
    • + kvalita kvetov
    • + kytica splnila očakávania príjemcu
    • + možnosť napísať na kartu želanie pre príjemcu v cene
    • + jednoduchá a prehľadná online-objednávka
    • + Flexibilita pri výbere farby kvetov pre konkrétnu kyticu v závislosti od želania klienta
    • + telefonický kontakt príjemcu pred doručením

• Tovar bol dodaný super rychlo

Ďakujem za skvelé vybavenie mojej požiadavky, kytičku mi pripravili podľa mojich predstáv a dodanie bolo presne na čas .

Noo troška to trvalo s doručením.
    Ale sovičky už "doleteli" a sa veľmi vytešujem. Sú krásne. Pasujú mi do zbierky. A ďakujem za darček.

• Perfektny pristup k zakaznikovy.
    • Rychla komunikacia.
    • Krásna ponuka

S Madona Rosa som velmi spokojna. Objednavam u nich uz niekolko rokov a nikdy ma nesklamali. Tovar je vzdy najvyssej kvality, donaska vzdy nacas. Odporucam objednavat v Madone Rose.

• Objednavka bola vykonana zo zahraničia a super všetko prebehlo platba aj donaška. Určite služby využijem aj v budúcnosti.

Objednavala som kyticu pre maminu ku dnu matiek den predtym veľmi neskoro večer, nevedela som ci to bude možne tak rýchlo objednat a dorucit. Vôbec som sa tym nemala stresovat, Madona Rosa ma úplne zachranila! Kyticu som objednavala o 1ej v noci a bola hneď dorucena o 12ej poobede mojej mamine ktora bola velmi stastna s prekvapenim a nadhernou velkou kyticu. Ďakujem za zachranu Madona Rosa!

• Kvety vzdy v najvyssej kvalite, rychla donaska

Velmi flexibilny dobra komunikacia vyhodne ceny

Krásna kytica, doručovateľ veĺmi milý a srdečný, kvety boli pre mamu, tá sa veľmi potešila

• dorucenie v kazdy den aj v nedelu

Veľká spokojnosť, kvetinky sú krásne. Potešili obdarovanú osobu. Keďže som nemohla blahoželať osobne, Madona Rosa to urobila za mňa....ďakujem.

Celkove som veľmi spokojný.

• Kvalita kvetov
    • Donaska podľa dohody
    • Široký sortiment
    • Bez nevýhod

• expresne rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

doručenie kvetov cez Madona Rosu môžem iba odporúčať. mala som už predtým skúsenosť s inou donáškovou službou v PD a vtedy to bola katastrofa. toto doručenie kytice prebehlo hladko, doručovateľ bol podľa slov príjemcu veľmi milý, kytica krásne voňavá a veľmi potešila, takže za mňa spokojnosť, na doručenie kytíc si budem objednávať už len Madona Rosu

přesné korektní spolehlivé

Milý, promptný, spokojnosť s objednávkou.

Tovar som objednala a vyzdvihla k mojej spokojnosti.

Rýchle doručenie tovar krasny

• Perfektna komunikacia, tovar super