• Krásne kvety, zohľadnenie aj mojej farebnej preferencie

Určite využitem aj v budúcnosti, spokojnosť s obchodom.

• + rýchle dodanie do 3 hodín
    • + kvalita kvetov
    • + kytica splnila očakávania príjemcu
    • + možnosť napísať na kartu želanie pre príjemcu v cene
    • + jednoduchá a prehľadná online-objednávka
    • + Flexibilita pri výbere farby kvetov pre konkrétnu kyticu v závislosti od želania klienta
    • + telefonický kontakt príjemcu pred doručením

• Tovar bol dodaný super rychlo

Ďakujem za skvelé vybavenie mojej požiadavky, kytičku mi pripravili podľa mojich predstáv a dodanie bolo presne na čas .

Noo troška to trvalo s doručením.
    Ale sovičky už "doleteli" a sa veľmi vytešujem. Sú krásne. Pasujú mi do zbierky. A ďakujem za darček.

• Perfektny pristup k zakaznikovy.
    • Rychla komunikacia.
    • Krásna ponuka

S Madona Rosa som velmi spokojna. Objednavam u nich uz niekolko rokov a nikdy ma nesklamali. Tovar je vzdy najvyssej kvality, donaska vzdy nacas. Odporucam objednavat v Madone Rose.

• Objednavka bola vykonana zo zahraničia a super všetko prebehlo platba aj donaška. Určite služby využijem aj v budúcnosti.

Objednavala som kyticu pre maminu ku dnu matiek den predtym veľmi neskoro večer, nevedela som ci to bude možne tak rýchlo objednat a dorucit. Vôbec som sa tym nemala stresovat, Madona Rosa ma úplne zachranila! Kyticu som objednavala o 1ej v noci a bola hneď dorucena o 12ej poobede mojej mamine ktora bola velmi stastna s prekvapenim a nadhernou velkou kyticu. Ďakujem za zachranu Madona Rosa!

• Kvety vzdy v najvyssej kvalite, rychla donaska

Velmi flexibilny dobra komunikacia vyhodne ceny

Krásna kytica, doručovateľ veĺmi milý a srdečný, kvety boli pre mamu, tá sa veľmi potešila

• dorucenie v kazdy den aj v nedelu

Veľká spokojnosť, kvetinky sú krásne. Potešili obdarovanú osobu. Keďže som nemohla blahoželať osobne, Madona Rosa to urobila za mňa....ďakujem.

Celkove som veľmi spokojný.

• Kvalita kvetov
    • Donaska podľa dohody
    • Široký sortiment
    • Bez nevýhod

• expresne rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

doručenie kvetov cez Madona Rosu môžem iba odporúčať. mala som už predtým skúsenosť s inou donáškovou službou v PD a vtedy to bola katastrofa. toto doručenie kytice prebehlo hladko, doručovateľ bol podľa slov príjemcu veľmi milý, kytica krásne voňavá a veľmi potešila, takže za mňa spokojnosť, na doručenie kytíc si budem objednávať už len Madona Rosu

• Prišli mi úplne iné kvety ako na obrázku. Ak nemáte tovar ktorý som si objednal. Tak si myslim ze nieje ťažké napísať email že tovar ktory ste si objednali NEMÁME. Namesto toho ste do kytice bielych ruží natlačili len 9 velkych ruží a malo ich byť 15. Farba mala byť biela ale boli len ružovo biele a pár malinkych ružových kríčkovych ruží ktoré na fotke ani neboli. 62eur za totalny grc. Po 3dňoch kvety zčierneli. Takže priatelku som veľmi nepotešil. Vždy som bol s vami spokojný ale už si od vás neobjednám ďakujem.

Nikdy viac

přesné korektní spolehlivé

Milý, promptný, spokojnosť s objednávkou.

Tovar som objednala a vyzdvihla k mojej spokojnosti.