• Jednoduche objednanie cez Internet

Efektívne objednanie a bezproblémové doručenie na dodané miesto a osobe. Odporúčam

Kytica doručená v čas krásna ochotne a prijemne vystupovanie

Veľmi milý a ochotný prístup aj vzhľadom na moju neskorú objednávku. Kytica sestru veľmi potešila. :) Ďakujem!

• Sme moc radi.prekrasnu kyticu dorucily aj vo sviatok...dakujeme

Vsetko prebehlo presne podla mojej poziadavky. Tovar bol vcas doruceny a bol v perfektnom stave.

Veľmi príjemný prístup a ochota. Produkty som zakúpila ako darček a všetko krásne pripravili a zabalili. Ďakujem veľmi pekne

• Všetko OK.
    • Žiadna.

Všetko OK.

Dodanie do dvoch hodín od objednávky,krajšie ako na obrázku,veľká spokojnosť

• Kytica bola naozaj pekná, dovoz možný aj v sobotu, čo je pozitívum.
    • Kuriér, ktorý kyticu priniesol bol arogantný, prišlo mi, že svoju prácu robí doslova za trest. Volal mi ráno, či kyticu nemôže doniesť skôr, to som ešte pochopila. Ale to nechutenstvo , jednoslovné odpovede ma veľmi odrovnali. Dohodli sme sa s kuriérom, že keď príde na adresu tak mi ZAVOLÁ aby som vedela maminu , pre ktorú kytica bola objednaná poslať von, nech ju dostane rovno do ruky. Kuriér samozrejme ani nezavolal a odovzdal kyticu úplne inej osobe.. keďže som ani nevedela že prišiel. Už si žiaľ, neobjednáme..

Za mňa už nie. Neobjednam odtiaľto.

Reakcia obchodu Madona Rosa

Nerozumiem - nakoľko som prejavil ochotu doniesť Vám kvietky na adresu po pracovnej dobe v mojom osobnom voľne v sobotu a telefonicky sme sa dohodli že Vám už nebudem volať nakoľko ste ma ubezpečili že budete osobne na adrese v dohodnutom čase. To že ste po kyticu poslali chlapca nie je problém nakoľko našou úlohou je doručiť kvety na adresu. Pri doručení sa predstavíme a odovzdáme kyticu a predsa sme len doručovatelia a nie blízky tak nikomu negratulujeme ani nekondolujeme, väčšinou upozorníme na odkaz v kytici. A nakoľko som vedel že ste doma a zrejme ste si kytičku objednali pre maminku, dúfal som že Vaším osobným záujmom je aby ste jej zagratulovali a odovzdali kytičku osobne a nie aby to riešil za Vás niekto cudzí ktorého úlohou je doručenie. Ale ak viem že doručujem kvety zákazníkovi ktorý je mimo republiku a nemôže osobne prísť tak upozorním pri preberaní o akú službu sa jedná a od koho je zásielka s odkazom na kartičku ale zásadne nikoho nenahrádzam a nerád sa s niekym cudzím fotím ako nejaká atrakcia nakoľko sa zaoberám donáškou kvetou a žiadna iná služba nie je v cene a ani mi neprislúcha.
    Ďakujem za porozumenie Orémus Richard majiteľ a doručovateľ v jednej osobe

• Krasna kytica

• Prehľadný obchod
    • Originál slovenská firma, žiadny veľký zahraničný eshop preložený do slovenčiny

• Spolahlivosť

• VSetko ok

Maximalna spokojnost. Velmi dobra komunikacia, ustretovost a profesionalita. Navyse dodany smutocny veniec bol este krajsi ako na fotke Odporucam s cistym svedomim a dakujem.

• Top zasielkova sluzba, kytica po treti krat nesklamala a potesila, dakujem

• Jednoduchy proces objednavky cez internet
    • Dorucenie do domu
    • Donaska v ten isty den objednavky
    • Krasne kytice a velky vyber kvetov

Vrelo odporucam kazdemu, skvely servis, krasne kytice, dobry vyber kvetov! Dorucene na cas aj ked som objednala "na poslednu chvilu". Sme velmi spokojni. Jednoducha objednavka, co je pre mna dolezite lebo objednavam z USA.
    Nebolo by zle pridat viac moznosti kupit ku kyticiam ako "darcek" hlavne na sviatky ako Den Matiek, napriklad Sekt alebo sumive vino alebo kavu.

• Siroky vyber
    • Dobre pokrytie rozvozom
    • Ochotny kurier

Maximalna spokojnost. Operativne som potreboval vyriesit kyticu zo zahranicia a nechat ju dorucit aj s venovanim. Vsetko vybavili ku maximalnej spokojnosti. Dakujem

• Donáška kvetov aj cez víkendy/sviatky

Dobry den zaclonky sú nadherne presne ako na obrazku odporučam bleskove dodanie tovaru som spokojna

• Rýchlosť reakcie na objednávku