• Už týždeň čakám na dodanie tovaru!

Všetko by bolo v poriadku, ale napriek vyslovenej prosbe o dôkladné zabalenie tovaru tento prišiel napechovaný v krabici, ktorá vyzerala, ako keby po nej prešiel buldozér. Čerešnička na torte bola, že na jednom z organizérov bol po celej dĺžke veka šrám po odlamovacom noži. Ten, kto v obchode otváral príchodzí tovar proste "na prasáka" rozrezal krabicu nožom bez toho, aby ho napadlo, že môže poškodiť tovar vo vnútri. Organizéry na spojovák síce nie sú drahá položka, ale to je jedno, ide o princíp. Tovar má byť zabalený tak, aby prišiel v 100% stave od predajcu k zákazníkovi.

• Neseriózne/ nepravdivé informácie o dostupnosti tovaru, zavádzajúce informácie o termíne doručenia, opakované nedodržiavanie sľubov ako zistia info, zavolajú hneď naspäť atď a napokon nezavolali, tovar prišiel omnoho dní neskôr nez pôvodne mal a ešte k tomu aj poškodený

Neseriózny prístup, klamlivé zavádzajúce informovanie, nedodržiavanie sľubov ...

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Tovar sme odoslali v deň objednania tak, ako sme deklarovali. Žiaľ vďaka technickej chybe v systéme dopravcu, prepravná spoločnosť na dva dni nevedela lokalizovať naše balíky. Po dvoch dňoch boli zásielky lokalizované a doručované príjemcom. Váš balík bol doručený na štvrtý deň od odoslania, za čo sa ospravedlňujeme. Ohľadom zisťovania stavu zásielky sme boli pravidelne v kontakte a informovali sme Vás o vzniknutej situácií. Ohľadom poškodenia sme doteraz netušili, nakoľko ste nás neinformovali o tejto skutočnosti.

madmat.sk

• Veľmi dlho trvá dodávka. Ešte som nič nedostal.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. V čase objednania bola pri produkte uvedená informácia o odoslaní tovaru na štvrtý pracovný deň od objednania. Tovar sme odoslali na tretí pracovný deň od objednania. Žiaľ teraz pred sviatkami trvá doručenie často viac ako jeden pracovný deň. V pondelok bude tovar doručovaný.

madmat.sk

Pri tovare ktorý som si objednal 20.11 bola dostupnosť do dvoch dni .
    Po telefonáte na piaty deň od objednania som sa dozvedel že tovorar vôbec nie je skladom že sa len bude objednávať
    28.11. Som dostal mail že zásielka bola vyexpedovana na pobočku zásielkovne
    30.11 bola zásielka ešte iba prijatá do Dopravnej spoločnosti
    Takže ďalej čakám kým mi príde tovar ktorý som si objednal a hneď aj zaplatil

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Objednávka bola vytvorená 20.11. 20:54:01, s tým, že tovar mal byť odoslaný o dva pracovné dni. Nakoniec bol odoslaný až na šiesty pracovný deň, za čo sa ospravedlňujeme. Nie je však pravdou, že by tovar nebol objednaný. Problém nastal s oneskorením dodávky zo strany dodávateľa, čo sa žiaľ pred sviatkami stáva a mrzí nás takéto zdržanie.

tovar nedodany odpoved ziadna

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. V čase vytvorenia objednávky bol pri produkte termín odoslania 5 pracovných dní. Žiaľ tento termín sa predĺžil o štyri pracovné dni, za čo sa ospravedlňujeme.

madmat.sk

Žiadna komunikácia zo strany obchodu. Neprišiel ani mail so sledovacim číslom balíka, na dotaz či by vedeli preveriť kde sa balík nachádza a kedy bude doručený žiadna odpoved zo strany obchodu. Veľmi dlhé dodanie na to že to mali na sklade.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Balík sme odoslali na druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky. Ako pred každými Vianocami, je veľký nával na prepravné spoločnosti a nie vždy stíhajú doručiť tovar na čas. V tomto prípade trvalo doručenie štyri pracovné dni, za čo sa ospravedlňujeme. Žiadosť o preverenie balíka od vás sme nezaznamenali.

madmat.sk

• Tovar prisiel v kratkom case zabaleny zvonku neposkodeny.

Po otvoreni krabice absolutna katastrofa,v krabici hlina,voda,hrdzavy vyrobok a cele prislusenstvo - po hodinovom cisteni vsetkych casti olejom,drotenou kefou a handrami dufam ze bude aspon fungovat.
    Ked som pisal 3 staznosti meodpisali ani ospravedlnenie co by mi stacilo.

Na vašej stránke bolo doručenie do troch pracovných dní a podľa toho som si vyberal dodávateľa je ôsmy deň a tovar nemám za 600€ dopredu uhradenych
    Pauliny Zvartech.

• Tovar prišiel nekompletný a po reklamovaní poslali ďalší na dobierku namiesto toho aby poslali chýbajúci diel
  • Tovar v poriadku, ale kurierska služba Packeta je absolútne zlá. Po oznámení kuriera o dodávke som ho telefonicky aj esemes správou požiadal o zmenu adresy doručenia aj s telefonnym kontaktom/ cca o 400 metrov /na Bosákovu 2,
    On však tovar odovzdal na Zea drogeria Lužná 10. Daľší tovar si u Vás už neobjednám, lebo Vami používaná kurierska služba stojí za ho..... Keď už tovar chceli nechať inde mohli ho nechať vo Fit klube na Šustekovej 9.
    Já bývam na Šustekovej 19, čo je oproti cez dvor.
    PaedDr. Miroslav Jursík

objednal som si inu znacku - BOSCH !!!!!

• Nestíhajú

Zatiaľ som tovar nedostal, sú to len drobnosti dve objednávky, zaplatené 14.9.2023, doteraz som nemal problém.
    Preto neposielajte dotazník spokojnosti, doručte najprv tovar.
    Zbytočná blamáž, telefón nezdvíhate.
    Budem objednávať inde.

najdite si iného kuriéra

Jeden z objednaných šiestich kotlíkov mal obitý smalt na dvoch miestach, pričom v zásielke nebola ani stopa po smalte. Zásielka bola reklamovaná, fotodokumentácia priložená, verím že sa to všetko vyrieši ku všeobecnej spokojnosti.

• Žiadna komunikácia
    • Keby nezavolám ani nepošlú peniaze naspäť
    • Objednávka bola stornovana

Objednal som si vírivku v tomto e-shope, po vyše týždni kedy mi tovar nebol stále doručený som sa snažil dovolať predajcovi, zabralo to asi pol dňa kým niekto zdvihol telefón, na otázku čo je s mojou objednávkou mi pan do telefónu povedal že tam bola volala technická chyba zo strany IT. Poznačil si moju objednávku a že na druhý deň mi budú volať, nikto nevolal už mi len prišiel meil že moja objednávka bola stornovana a aby som poslal číslo uctu, žiadne ospravedlnenie nič, veľmi zlá skúsenosť

• Obrazky na e-shope boli ine a tovar mi prišiel iny. Objednal som uhlíky s pružinkami (ako boli na obrázku) prišli mi uhlíky len s káblikom. Neodporúčam.

Tovar mi nebol doručený a nedarí sa mi s nimi skontaktovať

• Tovar prišiel rýchlo.

Tovar prišiel síce rýchlo ale dláta sú nekvalitné, veľmi tupé nerovné, v podstate nepoužiteľné. Otras kvalita.

• Objednávka neprišla a nik sa neunúval nám ani napísať, že tovar nedorazí