• Veľmi dobré ceny a slušný výber

Dobré ceny, dokonca niekedy lepšia ako oficiálny dovozca.

• Tovar uvadzany ako skladom v skutocnosti na sklade nie je. Zavadzanie v termine odoslania a aj napriek tomu ani ten termin dodrzany nebol.

Objednavku som zrusil z dovodu zavadzania, ze tovar je skladom a pritom skutocnost bola ina. Telefonicky riesene a slubene odoslanie do konkrétneho terminu. Ani ten termin vsak nedodrzali.
    Zrcite uz nic nakupovat cez tento obchod nebudem.

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Zakaznika sme informovali ohladom vypredania tovaru, nakolko v jeden den prislo viacero objednavok na ten isty tovar. Naskladnenie bolo do 4dni a zakaznikovi ponuknuta zlava 15,- Eur za omeskanie. S tym vsak nesuhlasil.

• zýšte pozornosť na prepravcu.obal tovaru bol poškodený akoby bol niekto zvedavý čo je dnu.krabica prelepená páskou prepravcu a vypísaný škodový zápis

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Ospravedlnujeme sa za neprijemnosti vzniknute pri preprave. Budeme kontaktovat dopravcu.

• Na tovar som sa informoval v čase, keď ešte nebol v ponuke a p. Moravec mi ho prisľúbil zabezpečiť u výrobcu, čo aj urobil a aj ma informoval, keď sa už do ponuky dostal.

Jednalo sa o tovar, o ktorý som mal vážny záujem. Preto som kontaktoval obchody, ktoré by ho mohli mať v sortimente, ale iba m-link.sk reagoval a na sto percent splnil moje predstavy o dobrom internetovom obchode.

• Profesionálny, ochotný, promptný
    • Neviem o nich

Super, vrelo odporúčam. Som veľmi spokojný

• Rýchle dodanie tovaru

Určite odporúčam, rýchle dodanie, prehľadný eshop a výhodné ceny. oceňujem možnosť dokúpiť náhradné diely.

• cena, ochota

odporucam

• osobný odber
    • riešenie menu na web stránke

• rýchlosť a kvalitu

• Cena, dostupnost na sklade, odberne miesto v Bratislave.

Cena, dostupnost na sklade, odberne miesto v Bratislave. Rychle dodanie.

• Netradičný tovar.

• ceny
    • prehladnost
    • ziadne

Super, ten isty tovar 40 eur menej u nich ako u dovozca. Cln kolibri normalna cena 540,00 u nich 496,50.

• prehľadnosť, široký sortiment, rýchle dodanie

Obchod prebehol úplne v poriadku, všetko bolo fajn... mrzela ma akurát krabica na našom LEGU, ktorá vyzerala ako by sa s ňou už niekto tri roky hral...inak bolo všetko ok.

• informacie o realnej dostupnosti skladom su len zbozne priania..

dakujem, nabuduce uz nie

Bohužiaľ nulová komunikácia zo strany obchodu.

• Tovar je písaný ako na sklade, no reálne nie je.

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Ospravedlnujeme sa, tovar sa musel doobjednat. Dakujeme za trpezlivost a Vas nakup ,ktory bol vybaveny s par dnovym omeskanim.

• Výborná cena, široký sortiment.

Ústretovosť pri riešení požiadaviek, určite nakúpim opäť.

• OK

OK

• Obchod, nabídka seriozní přátelné prodejní ceny zboží a proto doporučuji každému zákazníkovy aby využil tichto prodejce M link Bratislava.Dekuji moc.

• Rýchlosť dodania

super