• - objednany tovar uvadzaju ako dostupny, po zaplateni Vas informuju o jeho nedostupnost
    • - mesiac neboli schopni vybavit, alebo zrusit objednavku
    • - na e-maily neodpovedaju
    • - reklamacia a odstupenie od zmluvy podla ich postupu bez odozvy
    • - peniaze spat neuvidite
    • - najhorsia skusenost aku som kedy zazil, NIKDY viac, mali by ich zakazat

Radsej si priplatte u konkurencie, ale tomuto predajcovi sa vyhnite zdaleka

• dodávka neúplná
    • nedvíhajú telefón
    • na emaily odpovedajú až po niekoľkých dňoch a sľubujú.
    • Chýbajúci tovar ani nedodali ani nevracajú peniaze.

Neodporúčam

• široký výber tovaru, dobré ceny
    • Dodanie tovaru dopravnou spoločnosťou dlhšie ako udaných 72 hodín, dodanie bolo treba niekoľkokrát urgovať

obchod odporúčam, výhodné ceny, široký výber tovaru

• Výborný tovar II. akosti za zľavnenú cenu.
    • Tovar vôbec nie je chybný, rýchle dodanie.
    • Pri mojom omyle na moje prianie zrušili objednávku a ja som mohla uskutočniť novú.
    • konkrétny stojan na šperky sa trocha zle vyhľadáva, pretože je zaradený do náušníc.

Odporúčam, daný tovar bol za veľmi výhodnú cenu

• Najhoršia skúsenosť s internetovým obchodom, akú som doteraz zažila. Tovar mi prišiel, ale úplne iný model aký som objednala a navyše neodpisujú na maily, nedvíhajú telefón. Absolútna nespokojnosť.

Totálne nespoľahlivý obchod, neodporúčam. Prišiel mi zlý tovar, no bojím sa ho vrátiť nakoľko sa obávam, že by som nevidela naspäť ani peniaze, ani hodinky.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• bola som velmi spokojna, aj ked tovar na sklade nemali, hned peniaze vratili spat, mailova komunikacia na nadstandardnej urovni.
    • nic

• nic
    • na objednávku čakám už 3 týždne a to maximalna doba dodania objednaného tovaru bola 3-5dni!!!!!!!!!!!!!!a to im píšem každý týždeň a stále voľačo nemajú,že čakajú a pod. NEODPORUCAM!!!!!!!

neodporúčam objednávať dodacie doby sú zavadzajuce!!!!!tovar raz možno príde....

• Tovar došiel v poriadku
    • Mailová komunikácia výborná
    • Výhodné ceny
    • Nič vážne,, len som zvyknutá, keď si zaplatím dodanie tovaru DLS službou, tak mi príde tovar max.najneskôr do dvoch dní. tu som musela čakať 5, ale vrátane víkendu.
    • Za väčšie mínus považujem nemožnosť sa dovolať na telefónne číslo uvedené na stránke v prevádzkových hodinách.

Obchod odporúčam, skúsenosť dobrá bez vážnejších výhrad

• - TOVAR SOM DOSTALA PO 11 DNOCH OD ZAPLATENIA ZA PRODUKT
    • - PO 7 DNOCH SOM SA JA (!!!) MUSELA INFORMOVAT V AKOM JE TO STAVE
    • - KED DOSTANEM TOVAR, CHYBA TAM PRODUKT, NA FAKTURE SU NEZMYSLY
    • - NEDOSTALA SOM JEDINU INFORMACIU, KEDY A AKO DOSTANEM SPAT SVOJE PENIAZE
    • - ZIADNE OSPRAVEDLNENIE, ZIADNE VYSVETLENIE.

Mizerne sluzby. Mizerna komunikacia so zakaznikom. Neodporucam objednavat cez tohto predajcu

• Dobry vyber, prijatelne ceny.

Doporučujem

Reakcia obchodu Luxury-world

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za hodnotenie.

Luxury-world.cz/sk

• Dorucenie do 3 dni
    • POZOR PODVODNIK! Objednal som 3 ks,zaplatil a v baliku iba 1ks!!!nikto nedviha telefon,nikdo nekomunikuje...

Podvod-heuraka by mala blokovat takychto predajcov!

Reakcia obchodu Luxury-world

Vážený pán Hornak,

odoslali sme Vám dostupný 1ks objednaného tovaru. V e-mailu o odoslaní tovaru sme Vás informovali, že zvyšné 2 kusy dopošleme po doskladnění. V tejto chvíli máte kompletnú objednávku doručenú (podací čísla zásielok: 3715996 a 3736755).

Luxury-world

• Tovar doručili
    • Veľmi zlá (až žiadna) komunikácia so zákazníkom
    • Dlhšia doba dodania

Obchod neohromil, no splnil doručenie tovaru.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Krásne tovar, odoslaný v uvedenej lehote aj doručené v uvedenej lehote.

Odporúčam