• Tovar mi zatiaľ nebol doručený

• Skoro ziadna komunikacia zo zakaznikom,ziadna reakcia na email,proste o nicom...

• Diskrétnosť

Som maximálne spokojná , lussy ma kvalitne veci ,mám z obchodu už viac veci a patria medzi moje top . Pacia sa aj partnerovi .Určite neobjednavam posledný raz ...

Komunikacia, dodavka, vsetko v najlepsom poriadku. S vybranym tovarom nespokojnost. Otvorit "vajicko" a vlozit baterky len s obrovskou namahou a poskodenim. Velmi tuhy material, maly priemer, sposoboval bolest. Nemozeme uzivat.

• Bez problémov.

Príliš dlhá doba vybavenia objednávky bez náležitej komunikácie.

• Vzdy ked som si nieco objednala, na internete mali ze dana velkost je skladom ,ale ked som si to objednala tak skladom nebola a musela som si objednat nieco ine, toto sa mi stalo zakazdym nakupom.

• Diskrétnosť,

Dobrá komunikácia, rýchlosť pri doručení tovaru. Do

• Vyber a diskretnost

• zatial ziadne

• Menej komunikácie.

• komunikacia

• rýchle doručenie

našla som tam to čo som chcela
    určite ho budem odporúčať aj druhým

• Zaujímavý vyber, veľmi príjemný prístup personálu. Perfektná komunikácia. Veľmi dobré ceny.

Vrelo odporúčam, je to naozaj jeden z najlepších obchodov a to priznávam, ze som podobne vecičky nakupovala z viacerých e-shopov a nikdy som nebola taka spokojná ako teraz. Určite si objednám aj nabudúce. Odporúčam každej žienke, ktorá chce urobiť radosť, ci už sebe alebo partnerovi. Ten môj bol naozaj nesmierne prijemne prekvapený

• Dĺžka objednávky
    • 2 týždne asi dosť ci?

Reakcia obchodu lussy

Pri objednávke tovaru ktorý nie je skladom je dodanie do 14dní to bohužial nevieme urýchliť

• Krasny tovar, ktory sa bezne neda zohnat.
    • Ziadne.

Tesim sa, ze som nasla ochod s takymito specialnymi vecami, ktore su velmi pekne, na urovni, a obchod vyborne komunikuje, co je pri tomto type tovaru uplny zazrak.

• Rýchlosť dodania.

• Dobry vyber