• blizko

• Rychle dodanie

• Rychlo,kvalitne,vyborne

• Žiadne priebežne informácie v akom stave je objednavka
    • nie sú schopní zabezpečiť tovar ktorý ponukaju

za viac ako pat tyzdnou nieste schopní zabezpečiť tovar

Reakcia obchodu LtcNet

Dobrý deň, bohužiaľ dovozca stále posúva termín dodania, radi by sme Vám vyhoveli, za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme

Tovar som objednal v novembri, v decembri mi po 2 týždňoch odpísali, že tovar objednajú. Po 2 týždňoch mi zase odpísali, že tovar nie je skladom ani u dodávateľa. Tak som objednávku stronoval.

Koľké bolo moje prekvapenie, keď mi po viac ako 2 mesiacoch od objednania včera prišiel balík s dobierkou (samozrejme som ho neprebral)..

Bordel a chaos, otrasný obchod

Tovar je skladom... Objednám si tovar.. Pride mail ze objednávka je vporiadku... Za 2dni pride mail ze tovar nieje skladom preto rusia objednavku.
    Dakujem pekne.
    Neodporucam.

Reakcia obchodu LtcNet

• Otrasný prístup

Po 2 týždňoch som písal mail, obchod sa ani po 2 týždňoch neráčil upovedomiť ma, že tovar (ktorý bol na stránke Skladom) skladom už nie je a vraj bude objednaný. Po ďalších 2 týždňoch príde mail, že objednávka je zrušená, lebo tovar je nedostupný. Človek mesiac čaká a reakcie obchodu žiadne, otrasný prístup, už nikdy viac. Vedieť to dopredu, dávno mám veci doma od iného, seriózneho eshopu. Silno neodporúčam.

• Promptna komunikacia
    • Potvrdenie dostupnosti
    • Pouzivanie Slovenskej posty a nedorucenie na adresu

• kvalitný tovar, dobrá cena

Super obchodík, radosť nakupovať :D

• - rychle dodanie