• Tovar bol doručený včas za prijateľnú cenu.
    • Rozmery odpovedajú.
    • Kvalitu tovaru pre krátkosť času neviem posúdiť.

Reakcia obchodu London Club

máme radost, že jste byla s objednávkou spokojená.
    Pokud je snad něco, co bychom mohli pro příště vylepšit, k Vaší 100% spokojenosti, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

všetko prebehlo k najväčšej spokojnosti

Pěkný den,
    děkujeme Vám, že jste si našla čas na zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že bylo proběhlo dle Vašich představ. Těšíme se na příští objednávku!

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

Spoľahlivý a overený obchod s expresnou dodávkou tovaru, kvalitný a cenove prijateľný tovar.

Reakcia obchodu London Club

děkujeme za kladné hodnocení, v systému vidím, že se nejednalo o Váš první nákup, těší nás, že se k nám vracíte!

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

• Dodržanie termínu dodania , verné vyobrazenie produktu !

Hezký den,
    máme radost, že vše proběhlo v pořádku.

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

Spokojnosť po všetkých stránkach. Odporúčam.

Dobrý den Drahomíra,
    děkujeme, že jste si našla čas zanechat nám zde recenzi. Dle systému jste u nás nenakoupila poprvé, jsme moc rádi, že jste spokojená a nakupujete u nás pravidelně. Těšíme se na Vaše další objednávky!

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

Šikanujú zákazníka s platbami a formou platby, nehorazne nieco

Reakcia obchodu London Club

Vy jste u nás několikrát objednala zboží a nepřevzala jej. Bez omluvy, bez vysvětlení, nereagovala jste na naše emaily, kde jsme nabízeli znovu zaslání a požadovali úhradu zmařené dopravy. Následně jste vytvářela další objednávky na dobírku, kdy jsme Vás slušně informovali o tom, že Vám bohužel zboží na dobírku již nezašleme a že můžete buď uhradit předem nebo objednávku stornovat. Již loni jste nám psala, že u nás nikdy více nenakoupíte, od té doby jste zase vytvořila objednávku na dobírku, bohužel ve Vašem případě skutečně nebude objednávka na dobírku zpracována, doporučujeme nakupovat v jiném eshopu, kterému nebude vadit, že objednáváte zboží a následně jej nepřebíráte.
    Jedná se spíše o Vaši vizitku než tu naši, přesto Vám přejeme vše dobré a snad najdete eshop, kde budete spokojená.

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

• Som veľmi spokojná rýchle dodanie

Reakcia obchodu London Club

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti!

• Rýchle dodanie,kvalitne zabalené,bez problémov

Nemám žiadne výhrady lebo všetko prebehlo bez problémov

Hezký den Maruška,
    děkujeme za zpětnou vazbu, v systému vidím, že se nejednalo o 1. objednávku u nás.
    Máme radost, že Vaše nákupy u nás proběhly k Vaší spokojenosti!

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

Tovar mi bol doručený poškodený. Prerezaný obal aj s kabátom

Reakcia obchodu London Club

děkujeme za zpětnou vazbu, vzhledem k tomu, že byl prořezaný obalový materiál, muselo dojít k poškození při přepravě, což nás samozřejmě mrzí a jsem ráda, že se situaci podařilo vyřešit k Vaší spokojenosti, avšak poškození nebylo naší vinou a nemělo by tedy být součástí recenze nás, nýbrž přepravce.
    Věříme však, že jste s novým kabátem spokojená a bude Vám dobře sloužit.

• Nízka cena
    • Škaredá farba

Dobrý den Michal,
    děkujeme za zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Co se týče barvy, fotografie z pravidla odpovídají skutečnosti, máme je přímo od výrobců / dodavatelů, avšak zároveň se skutečný vzhled produktů může nepatrně lišit - vlivem technických důvodů, nastavením monitoru, použitím typu prohlížeče apod.

Věříme, že příště již proběhne vše k Vaší 100% spokojenosti.

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

• Nevýhodou tohto obchodu je to, že nielenže zaplatím za dopravné, to ešte by bolo v poriadku, ale nedodáva spätný štítok s adresou na prípadné vrátenie tovaru,tak ako to má väčšina e-schopov. Spätné vrátenie a odosielanie sú ďalšie fin.náklady zákazníka a poštou je to dosť drahé. Ja som zaplatil až 4,90€ na pošte za 1 balík. Spätné vypisovanie E-mailov o vrátení je nevýhodou. Vrátenie poštou je ďalšou finančnou záťažov pre zákazníka.
    • Napísal som nevýhodu

Dobrý den Peter,
    děkujeme za zpětnou vazbu.
    Vrácení zboží si hradí ze zákona zákazník sám. Nabízí-li eshop zpětný štítek, je to služba nad rámec a cena zpětné dopravy je promítnuta někde jinde - v ceně produktu atp., nejedná se tedy o další "finanční zátěž" pro zákazníka, je to pouze reklamní tah.

• rýchlosť dodania

Pěkný den,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Máme radost, že se Váš první nákup vydařil a že jste spokojená.
    Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

PS: Můžete nám zaslat fotku nebo nás označit na sociálních sítích a získat tak až 8€ na další nákup.
    Více informací naleznete zde: https://www.londonclub.sk/fotorecenzie/

Skvelý eshop,komunikácia na úrovni,pekné veci.Vrelo odporučam.

Reakcia obchodu London Club

máme radost, že jste naší pravidelnou zákaznicí a že jste spokojená s naším eshopem.
    Zároveň Vám děkujeme, že jste si našla čas zanechat nám tak hezkou recenzi.

Více informací naleznete zde: https://www.londonclub.sk/fotorecenzie/

Vyhovujúca veĺkosť tašky a kvalitný materiál

Reakcia obchodu London Club

těší nás, že jste byla s objednávkou a produktem spokojená.

Bohužel nevíme, co bychom pro příště mohli udělat k Vaší 100% spokojenosti, v případě zájmu nám můžete napsat podrobnosti Vašeho nákupu na [email protected] .

• Rýchlosť, skutočne podľa ponuky

Veľmi spokojna

Pěkný den,
    Vaše spokojenost nás těší a děkujeme, že jste si našla čas nám napsat recenzi!

Všetko OK

Pěkný den,
    v systému vidím, že jste u nás nakoupila již několikrát, máme radost, že se k nám ráda vracíte!
    Pokud bychom snad pro příště mohli udělat něco k Vaší 100% spokojenosti, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]

• Kvalita

Reakcia obchodu London Club

máme radost, že jste byla s objednávkou spokojená.

• tovar zodpovedal popisu

Reakcia obchodu London Club

děkujeme, že jste si našla čas zanechat nám zde zpětnou vazbu.
    Vaše spokojenost nás těší!

• dobrá kvalita

Reakcia obchodu London Club

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s objednávkou spokojená!
    Těšíme se na Váš další nákup.

Více informací naleznete zde: https://www.londonclub.sk/fotorecenzie/

Niektoré veci sú veľmi drahé.

Reakcia obchodu London Club

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. V systému vidím, že jste naší dlouholetou zákaznicí, mrzí nás, že tedy nejste spokojená na 100%. Avšak co se cen týče, ty se odvíjí do výrobců a dodavatelů a především odpovídají kvalitě. Na webu naleznete přes 30.000 produktů v různých cenových kategoriích.