• ponukaze tovar pre chlapcov aj dievcata
    • ponukate tovar pre malych i tych vacsich
    • menej vyberu tovaru pre vacsich

nevyskytli sa ziadne problemy a odporucala by som ho

• bohatý výber tovaru
    • zatial žiadne

odporúčam

• je rychly
    • neviem

vyskusajte

• Výhodne ceny
    • Zlá komunikácia,niektoré veci neboli dodané

Neodporúčam

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň, už jedno negatívne hodnotenie ste napísali k tejto objednávke , neviem načo bolo dobré toto druhé !! Ospravedlnili sme sa vám a vysvetlili situáciu. Vidím, že to asi nestačí. Prajem pekný deň.

100% spokojnost

Obchod mal najvýhodnejsiu cenu,mám sa dobré skúsenosti s obchodou,všetko prebiehalo bez problémom.Odporúčám každým aby objednali z tohto obchodu.

• Rýchla komunikacia

• prijateľná cena tovaru
    • pekné detské veci
    • neprehľadnosť obchodu
    • žiadne alebo chybné údaje o tovare - dostupnosť tovaru chýba, zlé popisy veľkostí tovaru

objednala som si dojčenecké polodupačky, ktoré sa mi veľmi veľmi páčili, pričom v popise boli na výber viaceré veľkosti, no požadovanú veľkosť mi neposlali a neoznámili mi to, len mi prišiel email, že mám zaplatiť 40,20€ namiesto 45,70€. Ale nakoľko som mala objednaných viac položiek v hodnote 5,50€, nevedela som, ktorý tovar mi neposlali.

• Neaktualizuje si web stranku na stranke stolicka bola no uz ju nepredavaju

• našli sme presne to čo sme hľadali
    • tovar nám bol rýchlo a v poriadku dodaný

Určite odporúčam, informovali o prijatí objednávky, o odoslaní tovaru. Mali sme požiadavku aby nás pred dodaním tovaru kontaktovali a to sa aj stalo. Nemám výhrady boli sme spokojní.
    Ďakujeme

• Rozmanitost tovaru, zaujimave nizsie ceny, siroky vyber tovaru, prijemna komunikacia, rychle dodanie
    • Nespozorovala som ziadne

Mozem len odporucat nakolko obchod ponuka vsetko pre maminy a deturence na rozne sezony. Taktiez ceny su nizsie ako v inych eshopoch.

• Ziadne
    • Nedoruceny tovar.

Objednane zavinovacky 2ks, pani mi vysla v ustrety poslala mi neskor trosku objednavku ako sme sa dohodli.cize 10.9.2016 mi malo cca dojst domov na dobierku...dna 19.9.som jej pisala ze to este stale nemam doma.odpisala ze sa pozrie do skladu.od vtedy sa mi nikto neozval,totalna ignoracia. uz bude pomaly aj syn na svete. Objednavku som predcasom pisomne zrusila a zhnala zavinovacky narychlo inde.dnes je uz 9.10.
    Akurat rozmyslam keby som tak platila prevodom na ucet.nemala by som ani peniaze ani tovar.

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Milá zákazníčka, ďakujeme za recenziu, ohľadom objednávky k zavinovačkám, došlo k zámene tovaru v sklade o čom som vás chcela informovať telefonicky, ale uvedené telefónne číslo, ktoré ste zadali v objednávke mi dvakrát nikto nedvíhal. A keby ste platili vopred, určite by vám daná suma v plnej výške bola vrátená na váš účet. Prajem pekný deň.

• Veľmi pekny tovar za skvelé ceny :-)
    • Nevšimla som si :-)

Odporúčam nákup :-)

• nemusim do kameneho obchodu
    • pomerne lacnejsie
    • dovoz az domov

odporucam

• dobrá komunikácia

doporučujem

• rychlost,ochota
    • neviem o ziadnych

Objednany tovar nemali v obchode,dostala som email,ci pockam az ho dovezu,alebo ci stornujem objednavku,na tovar som cakala a prisiel do 4 pracovnych dni,co bolo super. S tymto nakupom som bola velmi spokojna.

• Super vyber a ceny.
    • Ziadne

100% Spokojnost

Tovar som objednala 17.9. v komunikacii mi slubili dorucit v stredu 24.9.. ze v pondelok 22.9. Naskladnia hrajuce vozitko do teraz mi nic neprislo.. ked som sa pozrela na stranku maju dovolenku do 2.9. Chcela som vyuzit posledne pekne slnecne a volne dni s malym vo vozitku..nepodarilo sa.. rozmyslam ze objednavku stornujem..keby mi napisali ze budu cerpat dovolenku kupim si tovar inde..

• Hlavne ochota predavajucej, pri komplikácií s kuriérskou firmou hneď všetko riešila
    • Neviem o ničom

Super obchodík, dobre ceny, výborný pristup

• Ceny
    • Nepostrehla som ziadnu

Nakupovala som opakovane u vas,z mojej strany maximalna spokojnost