• Pred doručenim nebol zaslany mail ani sms ze pride zasielka...len zazvonil postar a bolo...

• všetko prebehlo v poriadku, od objednania až do doručenie

• ústretovost, vyborná komunikácia so zákazníkom

Z obchodu ma hned na druhy den kontaktovali ohladom objednávky, kde mi bolo oznámené, kedy mozem balík ocakávat.
    Komunikácia na vysokej úrovni, slusne a rozumne.
    Niektoré polozky nemali skladom, preto sa na balík cakalo dlhsie. Ako kompenzácia mi nebolo úctované postovné. Ocenujem takyto prístup k zákazníkovi, obchod urcite odporúcam. Tovar pekny. Taktiez som spokojná s vyberom, majú vsetko potrebné, pekné veci za dobré ceny. Urcite este nakúpim v tomto obchode.

S nakúpeným tovarom som maximálne spokojná. Objednala som si dvoje tehotenské legíny a konečne sa vyriešil môj problém čo na seba v tomto období. Legíny sú pohodlné, nikde netlačia, skvelý materiál a vzhľadovo sú krajšie ako na obrázku

Urcite odporucam,vecicky su super,malinka sa v nich neprehrieva,nepoti,ci uz v kociku,nosici,autosedacke.

• Zatial ziadnu vyhodu neviem pridat
    • Tovar este stale nedorazil

Trva in velmi flho dodaciia lehota uz tyzden asi ak nie viacej este nemam tovar

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň 6.9 ste obdržali info, že tovar je na objednávku, dodanie 7-10 dní, neodpovedali ste na náš na mail, či teda budete čakať alebo máme objednávku stornovať. Tovar, ktorý je na sklade expedujeme do 3 dní. Ak sa zákazník neozve do 3 dní objednávka je automaticky stornovaná.
    Prajeme pekný deň.

• priemerný e-shop
    • poslali ste mi drahé nefunkčné hodiny, komu sa to chce zasielať späť

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň, neobdržali sme od vás žiadne info, že hodiny sú nefunkčné, mali ste nás informovať už pred mesiacom, že niečo nieje v poriadku a nie po dvoch mesiacoch napíšte takéto hodnotenie !!!! Takto sa problémy s tovarom neriešia ale komunikáciou zákazníka s eshopom. Všetko sa dá riešiť k obojstrannej spokojnosti. Prajeme pekný zvyšok dňa.

s obchodom som spokojná, velký výber tovaru, dobré ceny aj komunikácia s nimi je super, ak niečo z tovaru nemali hned ma informovali a ponukli mi inú možnosť. s tovarom aj dodaním som úplne spokojná.

• Tovar bol doručený skoro. Majú dobrý výber tovaru.

Chcem opraviť svoj názor na obchod v tom zmysle že za nepríjemnosť s peračníkom zrejme nenesie vinu ani obchod ani dopravná služba DHL ako celok. Objednaný peračník som nakoniec dostala dodatočne, bol to zrejme prejav dobrej vôle od dopravnej služby DHL.

V tomto obchode už nakupovať nebudem. Plastová obálka s tovarom mi prišla napoly vykradnutá, reakcia obchodu - "toto sa nám ešte nikdy nestalo". Nuž ani nám sa to ešte nestalo.
    Priviezla nám ju služba DHL. Jediná pravda je že som svoj tovar -peračník Paw patrol trojposchodový nedostala, obálka bola násilne otvorená. Ja som sa poučila v tom že ak preberám zásielku, musím si dávať lepší pozor, nevšimla som si toho pri preberaní, vyzeralo to len na vrchu pokrčené a zahnuté. Tiež si myslím, že tovar vo vyššej hodnote pri odposielaní obchodom by mal byť lepšie zabezpečený, než aby hrkal v plastovej obálke.

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň, tovar v obálke nehrkal !! Obálka bola riadne zabalená a zalepená, na našej strane k pochybeniu nedošlo, chyba sa stala na strane prepravnej spoločnosti, podali sme reklamáciu , odoslali foto a musíme žiaľ čakať na ich stanovisko, takže táto recenzia je neopodstatnená, kedže na našej strane sa chyba nestala , my sme balík riadne a včas odoslali. Zásielku pri preberaní je vždy potrebné skontrolovať prípadne otvoriť pred kuriérom Pekný deň.

• Dňa 26. 7. som bola informovaná, že objednávka je zaregistrovaná a že ma budú informovať o jej vybavení. Dnes je 8. 8. a žiadna reakcia. Pred štyroma dňami mi prišla výzva na hodnotenie nákupu. Nákup sa nekonal a práve som im napísala nech objednávku zrušia... Nepotrebujem, aby ju neurčitý čas evidovali, ale aby ju vybavili a expedovali v priebehu pár dní. Našťastie som nezvolila platbu prevodom. Nemám dôvod e-shop odporúčať.

• Veľmi pozitívne hodnotím komunikáciu so zákazníkmi . Slušná, rýchla.
    • Ústretovosť obchodu. Schopnosť riešiť problémy.

• Výborné ceny v porovnaní s inými predajcami detského tovaru a pritom v rovnako dobrej kvalite
    • Okamžitá odpoveď obchodu, čo sa týka tovaru, ktorý nemali na sklade
    • Horšia prehľadnosť webovej stránky v súvislosti s detským oblečením rôznych veľkostí (človek musí preklikať niekoľko stránok, kým nájde vhodnú veľkosť)

Okrem horšej prehľadnosti webovej stránky maximálna spokojnosť s obchodom a doručeným tovarom.

Nespokojnost narocky som objednala ako balik na postu co bolo aj v objednavke a prisiel kurier nevyhoda nakolko clovek je v praci.Keby som chcela kuriera tak si to objednam tak!

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň, prepáčte , ale vami objednaný tovar prepravujeme len kuriérom,z dôvodu poškodenia zásielky poštou, máme to aj v obchodných podmienkach. Pekný deň.

Rychle spracovanie objednavky a dorucenie.

• prehľadnosť
    • rýchla doba dodania
    • nízke ceny
    • dobrá kvalita tovaru

• Ceny, promptnost, ochota, tovar skladom
    • Ziadne

Vrelo odporucam

• Široký sortiment a dobré ceny

Odporúčam tento obchod, výhodné ceny a dobrá komunikácia

• má na stránkach tovar ktorý nemá na sklade

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Bohužiaľ sa môže stať, že objednávate akurát v čase keď sa e-shop aktualizuje - preto ešte vidíte tovar skladom aj keď v skutočnosti skladom už nie je. Mrzí nás, že to nejde technicky zariadiť inak.
    S pozdravom little-shop

• Ziadne
    • Dodacia lehota

Nakupovala som tu 1. krat a kedze som objednavku zrusila z dovodu nedodania tovaru do 7 pracovnych dni (aj napriek tomu, ze tovar bol na sklade), urcite tu uz nakupovat nebudem.