• rychle dodanie
    • klamlive informacie (vak bol o takmer 10cm mensi ako mal byt na dlzku)
    • obrazok na webe nezodpovedal absolutne skutocnosti ani farbou ani tvarom - namiesto vaku to vyzeralo ako pelech pre psa a farba maniesto sytej cervenej akasi sprana vyblednuta ruzova

Osobne obchod neodporucam. Vobec som nebola spokojna. Vak mal byt darcek pre deti pod stromcek, keby si tento neforemny vankus nasli pod stromcekom boli by skutocne sklamane.

• Velky vyber
    • Zaujimave ceny
    • Rychlo dodane

Odporucam prodejcu, tovar dosiel do dvoch dni

• Rychly a hladky priebeh

Výborný tovar za zaujimavu cenu

• Tovar dosiel naozaj rychlo, odporucam

Seriozne konanie, odporucam

Odporúčam

• dodacia lehota

odporucam

• sortiment tovaru
    • dodacia lehota,tovar objednaný 30.11. dnes je 18.12 a tovar nikde len sľuby že už bude expedovaný

neodporúčam

Reakcia obchodu Lior.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Všechny objednávky jsou expedovány včas, bohužel bez uvedení čísla nemáme možnost objednávku ověřit. Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na infolince nebo také na emailu s odpovědí nejpozději do 24 hodin. Děkujeme

Mali sme problém s cenou na faktúre po upozornení nam bol dobropisovaný rozdiel.

Reakcia obchodu Lior.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a jsme rádi že se vše vyřešilo:) Děkujeme

• Skvely tovar

naozaj perfektne

• perfektna komunikacia
    • skvely tovar

ok

• Rychle dodanie

Odporucam, maximalna spokojenost

• Rychla odozva na maily
    • Bohužiaľ som tovar nedostala ani po tyzdni takze nemôžem dobre hodnotit.

Pravdepodobne chyba kuriera, ale myslím ze v dnednej dobe mob. Telefonov by uz nemal byt problem s dorucenim.

Reakcia obchodu Lior.sk

Dobrý den paní Hurakova, Vaše objednávku jsem prověřil, zboží bylo objednáno 19.11.2017 v 19:56. Dne 20.11.2017 byla řádně odeslána a 23.11.2017 byl první pokus o doručení kdy Vás kurýr nezastihl a zanechal výzvu. Kompletní přehled zásilky můžete sledovat pod odkazem: https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=13865003292798&locale=cs_CZ
    Děkujeme

• tovar som objednal 13 ho a je už 20 ho a tovar stále nemám

no neviem ako to mám hodnotiť

Reakcia obchodu Lior.sk

Dobrý den, děkujeme za recenzi. K dispozici jsme na emailu [email protected] nebo na infolince +420 775 152 289 kde Vám po sdělení čísla objednávky obratem stav prověříme. Děkujeme

• Dodaci lehota
    • Pestry sortiment tovaru