Omylom mi bola este 16.11. dorucena ina objednavku, ktoru som po komunikacii s p. Hrubym 24.11. vratil postou spat, s tym, ze mi budu vratene eura aj s postovnym, nakolko vraj uz mnou objednany tovar nie je skladom. Po niekolkych urgenciach na p. Hrubeho mi neboli do dnesneho dna 08.01. vratene ziadne eura a p. Hruby so mnou prestal komunikovat. Predpokladam, ze konecne to hodnotenie prinesie nejaku zmenu s vratenim mojich eur, nakolko uz silno zvazujem podanie trestneho oznamenia o neopravnenom obohateni sa na ukor zakaznika.

Tento obchod rozhodne neodporúčam. Z dvoch objednaných veci príde 1 aj to polovičná, lebo napíšu dámske plavky a pošlú iba spodný diel plaviek. A tepláky vôbec neprišli ani vám nikto nedá vedieť ze zatiaľ čo ste ich mali v košíku sa predali! Ani platba za tovar neprešla, tiež neposlali info že to nebolo uhradené. Už minulý rok mali zle číslovanie na detske cizmy ktoré som poslala spať s tým ze zaplatia poštovné a ani to nevrátili! Tento espoh nikdy viac.

• serióznosť
    • spoľahlivosť

• rychlost vybavenia

Cele zle komunikácia nulová píšete im e-mail no odpovede sa nedočkáte pred vyše týždňom objednaný tovar doteraz neviem kde sa nachádza takýto e-shop by nemal ani existovať pokial maju u piči ľudí ony treba ich mat tiez a neobjednavat od nich absolutne nic ja som sa tiez poučil co sa týka konkretne tohoto e-shopu .NIKOMU NEODPORÚČAM NAKUPOVAŤ V TOMTO KONKRÉTNOM E-SHOPE

• Spokojnosť

Už len malé čísla oblečenia

Žiadne info o nedostupnosti tovaru. Prišla mi dobierka bez hlavneho produktu kvôli ktorému som objednával ostatné veci. Ziadne info ze nieje skladom alebo dodatočne info ze sa už nedá naskladnit. Musel som si to sám vytelefonovat ze kde je problém. Odpoveď ze "prepáčte" je síce pekná ale slaba. Na budúce nepreberiem ani ostatné veci z objednávky. Pekný deň.

Pekný tovar,za dobrú cenu.

• super

spokojnosť

• Super nákup značkovej obuvi, podľa zobrazenie, veľkostne aj vizuálne zodpovedali popisu.maximalna spokojnosť

• Všetko podľa obrázku
    • Z 3 produktov mi boli doručené 2
    • Neúplný popis produktov
  • tovar mi ešte neprišiel, z iných obchodov je oveľa kratšia doba dodania tovaru... je to už 8 dní a zatiaľ nič....

• Všetko ok už vela krat!

absolútna nekomunikácia obchod. Nedvíhajú telefón, neodpovedajú na správy (email)

Na číslo telefónu uverejneného na webe sa nedá dovolať! Potrebovala som sa poradiť ohľadne tovaru, konkrétne veľkosti. Pánske plavky,udaná veľkosť 3 a 4. Aká je to veľkosť? V tabuľkách som to nenašla!

Super vyber a este lepsie ceny, kvalita perfektna

• Velmi vyhodne ceny, rychle vybavenie
    • Trochu uzky sortiment

Zakupeny tovar som vracala, boli s tym dost komplikacie a velmi dlho trvalo kym mi boli vratene peniaze, ale nakoniec sa to doriesilo k spokojnosti.

O.K.