• tovar som objednaval 19/8, expedovana bolo 22/8. napriek tomu ze tovar bol skladom, tak do dnesneho dna 7/9 mi tovar nebol doruceny. mailom som sa pytal co sa stalo, ako je to mozne ked zasielka je sledovana, odpoved velmi lahostajna "Bohužel od uloženky nemáme stále žádné informace. S největší pravděpodobností se nám zásilka vrátí jako nedoručená a budeme ji muset odeslat znovu" na dalsi email ked asi mozem dostat info alebo tovar alebo ako je mozne ze sledovanie zasielky skoncilo ze odovzdanie dopravcovi a nikto neviem kde, som uz odpoved nedostal. Ani na opatovny email. Po zavolani na zakaznicku linku a vysvetleni problemu, mi bolo povedane ze dopravca ma udajne nejaky problem s ulozenkou a ze do 7/9 piatka sa mi ozvu, nestalo sa tak. ziadne ospravedlnenie, proaktivita alebo snaha vyriesit problem. Za tovar skladom som zaplatil nemale peniaze a po 3 tyzdnoch stale nemam tovar u seba a netusim ani kde je

tovar skladom som ani po 3 tyzdnoch nedostal, na emaily nereaguju a v podstate ziadny zaujem alebo zakaznicky servis, velmu ubohe

• Super akcie
    • Siroky výber

• Objednavka rychlo dorucena, dobre informacie o doruceni,

• Vyborne ceny a rychle dodanie

• zlý výber prepravcu !!!

• výhodná cena
    • prehľadná stránka

super zľavy z cien, rýchle vybavenie a doručenie

• Po 2.dnoch som dostal mail ze tovar nemaju napriek tomu ze pri objednavke bolo ze ho maju na sklade

Maximálna spokojnosť s rýchlosťou spracovania a dodania objednávky.

• super

• Super kvalita
    • Super cena
    • Rýchle dorucenie
    • Dobrá komunikácia

E - shop Lionsport je najdokonalejší obchod, konkrétne s produktami značky Adidas, bleskové vybavenie a dodanie a teraz podstatná vec ten istý ruksak na slovenskom adidas.com za 24,95€ po zľave a na lionsport vo výpredaji za 17,47€, že slovenskí rýchlozbohatlíci, ďakujem veľmi pekne za perfektný e - shop a super ceny

• Po precitani negativnych hodnotení som objednaval s obavami, ale tovar mi bol doruceny, presne ten co som chcel v dobrej kvalite. Dodrzali aj dodaciu dobu.
    • Na eshope po registracii vobec nevidite vase objednavky a teda ani stav objednavky. Mozete sa spolahnut akurat na obchod kedy vam emailom napisu, ze tovar bol expedovany. To je vsetko.

• Na ulozenka.cz sa nedá platiť kartou hoci mi prišla sms aj mail že sa dá

Fajn

• -ozaj sa tu dá kúpiť veci za priateľskú cenu.
    • -drahé poštovne

• Super praca