• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 2 týždňami

• Rýchle dodanie, seriozne jednanie a komunikácia

Kvalitny tovar, rychle jednanie podľa potrieb zákazníka

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 2 týždňami

• Som spokojna, zatial som si objednala trikrat a vzdy super, naposledy mi bol tovar aj rychlo doruceny. Uz v priebehu 3 dni.
  • nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 2 týždňami

Tovar mi bol doručený rýchlo. veľkosť nesedela, výmena tovaru bola taktiež rýchla. Doporučujem tento obchod

Velmi dobry obchod. Tovar vzdy promtne dorucia. Odporucam kazdemu

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 1 mesiacom

Aj keď mi obchod stornoval objednávku ze uz nie je skladom naďalej bol tovar uvedeny na strankach skladom čo uvádza do omylu pri ďalšom možnom nákupe toho istého tovaru.

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 3 týždňami

• po urobení prieskumu internetových obchodoch na značku tovaru, ktorý som si zakúpila, mal tento obchod najlepšie ceny, hlavne zľavové akcie, dostupnosť veľkostí, aj ponuka tovaru, veľmi spokojná, zajtra si idem do zasielkovni pre ďalší objednaný tovar a určite ešte budem z tohto obchodu objednávať
    • možnosť zasielkovňa, tovar si vyzdvihnúť osobne a zdá sa mi že tovar je tam skôr ako cez prepravcu, mám to kúsok od práce, takže táto možnosť mi vyhovuje
    • možno doprava, trošku drahšie, ale rozumiem, že v dnešnej dobe sú tieto služby bežne drahšie, preto je fajn objednávať viac kusov, no výhoda je zasielkovňa
  • nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 1 mesiacom

Objednala som adidas šľapky, veľkosť vôbec nesedela musela som vrátiť aj synove sandalky a na pošte som zaplatila skoro 10e hrozne niečo

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 3 týždňami

• Výborná cena
    • Skvelý tovar

Všetko prebehlo podľa očakávaní

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 4 týždňami

• Rýchle vybavenie objednávky, spokojnosť s komunikáciou

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar

Spokojnosť.

• kvalita tovaru

všetko bolo v poriadku

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 1 mesiacom

Do dnešného dňa som objednaný tovar nedostal a zo strany predávajúceho ani žiadne vyrozumenie, v akom stave sa moja objednávka nachádza!

Som spokojná

• nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 1 mesiacom

• čiapka mi došla aj s čipom, ktorý pri pokladni vydáva signál, takže neviem ako ho odstránim
  • nakúpil v obchode Lionsport.sk pred 1 mesiacom

• Zháňala som šlapky vo veľkosti 48 a je naozaj málo obchodov, ktoré takú veľkosť ponúkajú. Lionsport je jeden z mála. Navyše značkové šlapky za dobrú cenu, rýchle dodanie.... som veľmi spokojná
    • žiadna

Nakupovanie v Lionsport odporúčam každému, veľký výber, slušné ceny, rýchle dodanie, moja objednávka prebehla bez problémov.

• Tovar mi bol doručený na Slovensko nasledujúci pracovný deň

• Rychle dodanie