• Rychla komunikacia , milí pristup

Limaso.sk spokojná. Ale s ich kamenným obchodom v Trenčíne v Maxe veeelmi nespokojná. Kupila som tam detsku mikinku za asi 14 € a bola mala. Ked som ju chcela vymenit, nebolo mozne . Vraj vymienaju len do 5 dni. Ja som ju priniesla na vymenu po 2 tyzdnoch. Mikinka mala všetky stitky a tiez som mala pokladnicný blok. Neuspela som ani u predavacky, ani u veducej predajne, s ktorou som hovorila telefonicky. Hoci maju pekný tovar, skoncila som u nich ako zakaznicka. A verte, ze ani mojim znamym nedam dobre refrencie o tejto predajne.

• skóre dodanie tovaru

• Super vyber
    • Super vyber

• Úžasná komunikácia, spätná väzba na objednávku
    • V predajni viac druhov tovaru ako na e-shope

• Rýchle doručenie, kvalitný tovar

Mila obsluha