• prehľadnosť, veľký výber, kvalitný tovar, rýchle dodanie

• Kvalita

O dodaní som bola informovaná a na objednávku som nečakala

• Asi prvykrat co uz u nich objednavam cez tri roky mi prisla objednavka do dvoch dni!
    • Bezne dodanie je 4dni a je jedno ci platite online alebo na dobierku.

Rychle vybavenie objednavky a dodanie.

• Maximálna spokojnosť,ich výrobky sú fantastické,veľmi nám chutia.

• Neskutocne dlhe dodanie tovaru min 4dni

• Info o objednavke
    • Skvele produkty
    • Kvalita

Skvely eshop, velmi rada odtial objednavam. Vyborne produkty. Rychle dodanie. Som spokojná!

Veľmi dobre sa dá zorientovať na stránke, ľahko sa dá vybrať si produkty,rýchlosť dodania je úžasná

Vyborna kvalita a cena, super dizajn

Robia skvelý arašídový krém. Ale bohužiaľ sú zároveň dosť popletení. Som ich stály zákazník, ale moju ostatnú objednávku vybavili o celých 10 dní neskôr! Keď som tam volal s otázkou prečo môj tovar nechodí, pani na mňa vykrikovala, že mali dovolenku a vraj to mali aj uvedené na stránke. Ako som si len dovolil nevšimnúť si to. Ale čo ma už úplne dostalo bola hláška, že v maili potvrdzujúcom moju objednávku fakt, že majú dovolenku neuviedli, lebo "to chodí automaticky". Čiže sa im nechcelo meniť znenie mailu a radšej ľuďom tvrdia, že oni s tým nič nemajú - maily predsa chodia automaticky. Čiže asi takýto prístup k zákazníkovi.

• Som veľmi spokojná,objednaný tovar bol raz dva doma,všetko bolo v úplnom poriadku. Max spokojnosť.

• Super výrobky
    • Chutné masla

Otrasný customer servis, už niečo cez mesiac sa domáham vrátenia platby za nedoručený tovar márne. Toto musia fakt zlepšiť.

• rýchlosť objednávky
    • kvalitné zabalenie
    • kvalita tovaru

Naj obchod na orieškové maslá. Vyskúšal som ich už xy, ale zatiaľ mi najviac sedia práve tie od nich. Najpriaznivejší pomer kvality a ceny.

Čo sa týka objednávky, tovar je spravidla do 48 hodín z Čiech na Slovensku.

s obchodom a objednavkou som spokojna, rychle dorucenie je samozrejmostou, tentokrat to bolo dorucenie bez poskodenia, kedze balik bol oznaceny ako "krehke", takze o to vacsi palec hore .

Super, veľmi spokojný, tovar z CZ je spravidla doručený do 48 hodín

• Myslím že je veľmi originálna čo sa týka obalov.
    • Ponúkajú aj “kilovky”
    • Cenovo veľmi dobrý.
    • Rýchle doručenie objednávky.

• Rýchlosť dodania, fantastická chuť objednaného tovaru,ochota personálu pri akomkoľvek probléme pri objednávaní..všetko super

Vždy v čas doručené. Pri chybe- okamžite riešené

• Kvalita sortimentu
    • Neskutočná rýchlosť dodania
    • Darček navyše k objednávke

Za mňa úplne top obchod, vrelo odporúčam