• rychle dodanie

Maximálna spokojnosť

• Doručené na druhý deň
    • Dobra komunikacia po telefone
    • Tovar ako na obrázku

Mala som pár otázok pred objednanim tak som zavolala a pán po telefone mi všetko zodpovedal
    Objednala som a prišlo na druhý deň, kuriér ochotný pomohol mi s balíkom
    Keď budem dačo potrebovať isto tu ešte objednam :)

doručenie rýchly, bez komplikácii

• Promtné vybavenie, výhodná cena

Pri komunikácii oceňujem poradenstvo tímu

• Rychle vybavenie objednávky
    • Promptny
    • Zodpovedný
    • Najlepšia cena

Som spokojna s obchodom ktorý rýchlo vybavil moju objednávku. Cena fóliovníka oproti iným je bezkonkurenčná. Vyšlo ma to lacnejšie aj dopravu mi dali zadarmo. Takze za mna veľká spokojnosť
    Určite nakúpim znovu

no super, pýtate si pochvalu a tovar je v prde......

a to ani netušíte, že ste mi ho nedodali TO FAKT::::::::

Reakcia obchodu Letoss.sk

radi by sme uviedli veci na pravú mieru.
    Pri objednávke tovaru ste si zvolili spôsob platby Bankový prevod. Za tovar ste do daného termínu nezaplatili, tak nevieme či čakáte, že Vám tovar pošleme zadarmo alebo ako. Po informovaní Vás že sme objednávku zrušili, pretože faktúra nebola uhradená ste tvrdili, že ste o tom netušili, že ste dali bankový prevod, ale bohužiaľ my to nemáme odkiaľ vedieť, že ste sa Vy pomýlili.
    Dodanie na vybraný tovar bolo od 23.2.2024 ( čo bolo viditeľne napísané pri produkte aj pri dokončovaní objednávky) a s čím ste potvrdením objednávky súhlasili. Tým sme nič neporušili.
    Mrzí nás vaša recenzia, pretože sa vždy snažíme zákazníkov informovať o stave objednávky, ale bohužiaľ nevieme im čítať myšlienky. Mohli ste nás kľudne kontaktovať telefonicky alebo emailom čo je s vašou objednávkou a hneď by Vám bola situácia objasnená.

S pozdravom Letoss

• Rýchlosť dodania

Rýchle vybavenie objednávky.

• Komunikacia
    • Dobra cena
    • Rychle doručenie

Som spokojna s obchodom, objednala som cez telefón a prišlo rovno domov

Tovar stoličky sú veľmi pekné, moderné a pohodlné. Prišli však zabalené nekvalitne, v obyčajnej kartónovej krabici boli diery od nôh stoličiek, celý balík hrkotal a držal pokope len silou vôle. Našťastie tovar sa nepoškodil, čo pripisujem jeho dobrej kvalite.

Stojan došiel vo výbornej kvalite a v krátkom čase

• Veľmi rýchlo a bez problémov vybavené aj doručené, úplná spokojnosť, tovar krásny a kvalitný
    • Výhodou je možnosť objednať cez internet, všetko vyriešené za pár minút

• Všetko ok

• Tovar doručený do 3 dní, všetko prebehlo na percent. Odporúčame