Skvelý chalani. Aj ked ste v strese tak vas ukludnia rozosmeju, naozaj skvely pristup. Pojdeme znova urcite.

• Mega zážitok

• ochotný personál, veľmi nápomocný pri zvolení vhodného zážitku, aj pri objednávaní. Veľmi rýchle doručenie, vkusne a nápadito zabalená aj tlačená poukážka.

Bol to môj prvý nákup, a som nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam každému.

jednoduchý rýchly nákup
    skvelý darček na nezaplatenie

• Aj ked som mal neaku otazku tak mi vrelo pomohli a poradili

Vedia poradit a posta prisla do paru dni

• expresne rýchle dodanie :)

velmi spokojny,mily a ustretovy personal,super

Rýchle vybavenie objednávky. Darčekový poukaz obratom poslaný na mail. Poukaz veľmi pekne graficky i farebne urobený. Oslávenec mal nesmiernu radosť.

• rychle vybavenie

Úplne topka rád zopakujem

• rýchle doručenie
    • rýchla komunikácia v prípade potreby

žiadna

• absolvovať zážitok v mieste bydliska
    • možnosť kúpy online
    • platba kartou

Obchod nemá dosah na kvalitu zážitku, za danú cenu 119 € - letecký simulátor v TN, sme očakávali viac, inštruktor aj všetko spojené so simulátorom bolo v poriadku, ale keďže to bolo pre dieťa za danú sumu sme očakávali aspoň menší darček/pozornosť, napr. v podobe vytlačenej A4 s tým že dieťa absolvovalo letecký zážitok , príp. za absolvovanie akože kurzu pre dieťa (aj keď to v skutočnosti tak nie je, ale pre dieťa to veľa znamená taký farebný kus papiera s jeho menom ), žiadna pamiatka nebyť toho že tam je jeden rodič ktorý aspoň natočí nejaké to video, takisto nejaká detská kapitánska čiapka keď už dieťa pilotuje Boeing na požičanie, aby malo pocit že je to takmer "naozaj". Absolútne žiadna kreativita. Neviem prečo uvádzate že si treba vyhradiť 3 hodiny, hodina v simulátore a pol hodina v hangári, aj z tej hodiny bolo ukrojené keďže prišiel skutočný pilot a potreboval dotankovať, tak sme čakali kým inštruktor príde, aj keď on za to nemohol a zjavne tam bol jediný kto mu mohol dotankovať. Zážitok hodný tak 30, moooožno 50 €, viac určite nie. Ako som uviedla so samotným dianím v kokpite a kvalitou zážitku nemá obchod nič spoločné, ale ....

Skvelý prístup, dobrá komunikácia, rýchle dorucenie

• Ochota

• Rýchle vybavené k spokojnosti zákazníka, okamžité riešenie problémov.

• Veľmi ochotne mi doplnili text do kuponu :-)

Určite odporúčam, máme od nich už dva platné poukazy, tešíme sa na zážitky!

• Vela zaujímavých netradičných darčekov
    • Darčeky pre všetky vekové kategórie a v rámci celého Slovenska
    • Komunikácia - odpovede na otázky rýchlo a kompletné informácie
    • Žiadna

Rozhodne odporúčam sk chcete podarovať zážitok

• ešte som nemala tandemový zoskok, až v máji

výhoda