• super ceny

kupil som tu original adapter pre Lenovo za pdobnu cenu, za aku sa predavaju cineske nahrady..

• komunikácia

Promptná reakcia na požiadavku, všetko vybavené k maximálnej spokojnosti.

• Rýchle dodanie tovaru, dobrá komunikácia pri predaji

• Kvalita a cena dodaného tovaru.
    • E-shop vám dovolí objednať aj väčší počet ks tovaru, ale je potom problém s dodaním objednaného počtu ks.

Objednával som už dvakrát, vždy niekoľko kusov tovaru.
    Na webstránke svietilo, že tovar je skladom.

- Prvý raz mi z 15 ks myší dodali 5 ks, pred osobným prebratím objednávky ma kontaktovali vraj viac nemajú, a či súhlasím s menším množstvom tovaru. Keďže som o tovar v akcii stál, súhlasil som s 5 ks.

- Druhý raz som po predchádzajúcej skúsenosti som radšej skúsil najprv overiť dostupnosť počtu kusov telefonicky, ale privítal ma hudobný systém so správou o zaneprázdnenosti obchodníkov, a asi po 1,5 minúte čakania ma SKOPOL z linky s tým, že mám zavolať neskôr. Toto považujem za nefér, aby som do nemoty na vlastné náklady vytáčal nejaké telefónne číslo.

- Po objednaní 3ks AC adaptérov ma v ten istý deň informovali, že majú na pobočke len 2 ks, ale že z inej pobočky prevezú chýbajúci kus a dajú mi vedieť. Na tretí deň mi prišla sms výzva na prevzatie objednávky, ale keď som prišiel na pobočku, k dizpozícií boli len 2 adaptéry. Po prejavení mojej nespokojnosti mi obchodník odporúčal priame telefonické overovanie skladových zásob pred objednávkou.

• najlepsia cena v ramci BA
    • dobra lokalita na osobny odber
    • pocit akejsi zaruky vzhladom na kamennu prevadzku obchodu

aktualizujte skladove zasoby na eshope

Reakcia obchodu Lenovoonline

za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme, bohužiaľ nám zlyhal systém, ktorý sa stará o monitoring skladových zásob.

Plná spokojnosť s obsluhou s personálom.

Objednal som si telefon a obal. Namiesto obalu prišlo niečo uplne ine.
    A ešte sa na mna rozčulili, že mi poslali to čo som si objednal

Reakcia obchodu Lenovoonline

za vzniknutú situáciu sa veľmi ospravedlňujeme, nastala bohužiaľ logistická chyba, kedy zlyhal ľudský faktor.

Celkove som spokojný, je tam ALE... Dodanie na základe ponuky na webovej stránke bolo na druhý deň, ale mne bolo ponúknuté až do troch dní a až po mojej urgencii bola dodacia doba splnená ako bolo uvedené na webovej stránke.

Spokojnosť

• Korektnosť, rýchla výbava.
    • Vybratý tovar som už na druhý deň mal doma.

Som maximálne spokojný. Nemám výhrady.

• Ziadna komunikacia. Uvadzali, ze tovar je na sklade , ale po dvoch dnoch sa nic nedialo. Po otazke ,ako to vyzera s mojou objednavkou ,som dostal odpoved, ze nemaju naramky, ktore ktomu davaju . Behom 1-2 dni "by ich mali naskladnit" . Objednavku som zrusil. Objednal som ho v TPD a do 24 h bol telefon doma:)

Ak sa vam chce tyzden cakat na tovar, nakupujte :)

Dobrý deň Rado,

mrzí nás Vaše hodnotenie, avšak zdržanie Vašej objednávky bolo zapríčinené nedostupnosťou darčeka, ktorý k tomuto produktu dávame a o ktorý sme Vás nechceli ochudobniť.

• Vo vydajni mi nukali zlavu

Dobrý deň Róbert,
    keďže neodporúčate náš obchod a dostali sme od Vás nízke hodnotenie nákupu, mohli by ste nám prosím konkretizovať dôvod Vašej nespokojnosti? Preveroval som Vašu objednávku a jej vybavenie ako aj dodacia lehota sú v absolútne v poriadku.

• prehľadný zaujímavý e-shop,

Odbornosť, flexibilita a ochota poradiť mi od predávajúceho
    T. Mikloška v B.B.

• Majú tovar, ktorý nie je úplne bežný skladom
    • Prijateľná cena

• online podpora.
    • aj napriek tomu že tovar nebol dostupný, vybavili objednávku celkom rýchlo. cca 4 dni
    • bezproblémová reklamácia doručeného skla, ktoré bolo odbité

Zatiaľ som bola spokojná:
    - dobrá cena , prehľadné informácie o tovare
    - jednoduchá objednávka
    - informacie o pohybe objednaného tovaru
    - rýchle doručenie.

• rýchly a jednoduchý nákup, bezporblémová komunikácia