• Napísané , že tovar príde do 1-2 pracovných dní od zaplatenie , tovar nám bol doručený až po našich urgenciach. Po upozornení obchodu sa nič nedialo , nikto nikoho neinformoval kde je problém , až po ďalšom volaní sa im uráčilo zaslať tovar. Potom sa zrazu tovar doručil hneď na druhý deň .

Zavádzanie zákaznika že tovar je na sklade v stredu, kedy bol aj zaplatený a realita je že zo stredy je pondelok.

S Vasim produktom som spokojny, mam asi 4-5 Vasich laptopov.
    Bol som trochu prekvapeny z pristupu obchodu/ predajne kde som si ho mal vyzdvihnut.
    Produkt som mal zaujem vziat na zahranicnu firmu bez DPH ( osobne vyzdvihnutie, pladba v hotovosti )
    Bolo mi povedane, ze ak to ma byt bez DPH tak jedine ked mi to poslu do zahranicia na sidlo firmy (co sa casovo nedalo zrealizovat ) Toto moc nechapem, lebo som bral tovar asi 100x z Sk na moju zahranicnu firmu a VZDY to bolo mozne osobne vyzdvihnut, kde som im podpisal, ze tovar bude vyvezeny ( SPZ auta atd.) a bolo vybavene.
    Takze ten zamer padol a chcel som si ho teda vyzdvihnut ako normalna fyzicka osoba s DPH co som aj urobil.
    Tu som bol zas 2 x prekvpeny, ze som ho nemohol zaplatit kartou, len v hotovosti.
    Do povodnej objednavky som sice zaklikol hotovost, ale to bola objednavka s umyslom bez DPH a ta padla.
    Celkovo, bol som trosku prekvapeny s celkovoym pristupom a komunikaciou, ale OK, budeme vediet nabuduce.

Sľubujú promptné dodanie po uhradení faktúry , nakoľko objednaný produkt majú skladom podľa eshopu. Aj keď zaplatíte online, nečakajte, že Vám príde objednaný tovar načas a to ani len elektronickú licenciu na SW nedostanete obratom!

Dobrý sortiment, rýchla dodacia doba.
    Potom ale vznikol problém s nakúpeným zariadením, ktoré nemalo vadu výrobnú alebo iné poškodenie, ale ponúka len obmedzené využitie, ktoré nebolo nijako označené v popise a v parametroch, a oni odmietli výmenu alebo vrátenie tovaru.
    Snažili sa ma presvedčiť, že ja som na vine, a obchodný prípad snažili sa presunuť na technické oddelenie, ba dokonca chceli, aby som sa obrátil priamo na výrobcu - veď viem po anglicky. A keď som od nich vyžadoval písomnú odpoveď na moju sťažnosť, odmlčali, a odvtedy hrajú mŕtveho chrobáka ...

Dovolil som si objednat polozku, ktoru nemali skladom ! Namiesto toho aby ma obchodnit upozornil, ze dodadvka tovaru bude chyvlu trvat a ci to nevadim. My bolo vysvetlene, ze som sa mal dopredu informovat. Pritom som vobec nemal problem pockat. Odradila ma raekcia obchodnika.

0 komunikácia, 0 dodacia lehota

Cant ship these products to Hungary

• Objednal som tovar s platbou prevodom vopred, dodnes mi nedošla ani len predfaktúra, tak som nemal čo zaplatiť. Ak ponúkate nejakú službu, uistite sa, že naozaj funguje.

• Minimalna komunikacia so zakaznikom
    • Dlhe cakanie na servis

Notebook som musel 2x reklamovat, najprv kvoli flaku na obrazovke potom kvoli zle vykonanej vymene obrazovky. Ak by som tam kazdy tyzden nevolal, neinformovali by ma ani jednym mailom pocas celeho mesiaca cakania. Po tejto skusenosti som sa rozhodol notebook so zle vykonanym servisom vratit a tento obchod neodporucam nikomu.

• 5.1. Som si objednal tovar, doručený bol 15. 1.2021. Zdá sa mi to veľmi dlhý čas. Nespokojnosť.

• po 5 dňoch od objednania zavolali, že nemajú objednaný tovar, ktorý mali označený ako skladom

V podstate sa len tvaria ze nieco predavaju

obchod doručil tovar načas. Nekvalitný tovar. So záručnou opravou je to veľmi ťažké ani po 30 dňoch nedokázali opraviť NT v záruke. Žiadna komunikácia zo strany servisu. Kúpila som NT na užívanie a už 40 dní som bez neho.

od Lenovo shop som objednala prvy a posledny krat. platba prebehla hned po zadani objednavky, do referencie som dala cislo objednavky. faktura dorazila o niekolko dni neskor, preto som poslala email, aby sparovali objednavku s fakturou a vedeli tak priradit platbu. pockala som asi dva dni, nic sa neudialo. volala som na zakaznicky servis, kde ma pan ubezpecil, ze to napravia a ze ak by bol problem, tak mi zavola, inak je vsetko v poriadku a tovar bude coskoro na ceste - to bolo pred vyse tyzdnom - status mojej objednavky ma stale priznak "caka sa na platbu" a laptop nebol doruceny....velke sklamanie, s pozdravom ik

Dobry den, p. Ivana.
    Pozeral som sa na Vasu objednavku. Objednavku ste zaplatili to je pravda, ale nepouzili ste variabilny symbol vasej zalohovej FA . Preto vasu platbu nenaparovalo a nevedeli sme o platbe.
    Stacilo nam napisat, alebo nam zavolat a skontrolovali by sme to manualne. Tovar expedujeme vzdy okamzite, urcite nie je nasim cielom zdrzovat. Odporucam do buducna pouzivat variabilny symbol z FA pri uhradach. Nie je v ludskych silach kontrolovat kazdu platbu manualne, ci sa nahodou zakaznik nepomylil, ale uz na podnet zakaznika vzdy kontrolujeme uhradu manualne ak zaplatil a povie nam o tom. Tovar vam dnes expedujeme. Prajem pekny den.

• Rýchlosť vybavenia objednávky a odoslanie tovaru
    • Popis tovaru neodpovedá skutočnosti, je k inému modelu notebooku
  • dobry den nemam dobru skusenost nakolko som zaplatila 2 krat za jeden tovar

• ziadne oproti inym e-shopom
    • Vsetko ide skvele pokial nenastane problem. Tablet prestal fungovat, a obchod ma presmeroval na zarucny servis kde pristup k zakaznikom je biedny. Uz sa s nimi natahujem druhy mesiac, a nevidim ziadnu ustretovost alebo ochotu pomoc zo strany obchodu na vyriesenie situacie. Servis a e-shop si prehadzuju zodpovednost

Zakaznicky servis tomto pripade je bieda. Ak tovar funguje tak vsetko je skvele. Ked sa nieco pokazi nastava problem. Kvalita obchodu a zakaznicky servis sa prejavi v tedy ked sa nieco pokazi. Dorucit tovar vie kazdy.
    Uz tu nebudem nakupovat.

Reakcia obchodu lenovo-shop.sk

Dobrý deň, p. Jozef ,mrzí ma to čo píšete. Ak ste nás kontaktoval, dali sme vám kontakt na záručný servis ten je jediný kompetentný počas záruky servisovať zariadenie. Nenašiel som od Vás žiaden email s problémom, takže neviem ani argumentovať. Veľmi radi sa do problému zapojíme. Pošlite čo je za problém spolu s dokumentáciou zo servisu na [email protected]

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Pc bol ako dar.
    • Neda sa spustit.
    • Asi chyba sofver alebo je uz pokazeny.

Reakcia obchodu lenovo-shop.sk

Dobrý deň , tak ako ste pred chvíľou telefonovali. Keď si kúpite notebook s operačným systémom DOS a chyba softwaru je ,že vám nejde windows , tak je to vlastnosť výrobku. Ale to nie je naša chyba. Prácu si robíme poriadne. Keby ste pred kúpou sa poradili ,určite by k tomu nedošlo. Sme tu každý pracovný deň od 8-17.30hod.