Komunikácia výborná, bola som informovaná od objednávky až po doručenie tovaru.

Výhoda

• rýchle vybavenie, dodanie, výborná kvalita, dobrá cena

Reakcia obchodu leifheit-shop.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Ďakujem firme LEIFTHEIT za mop s tyčou.A tiež kuriérskej spoločnosti GLS.Za rýchle doručenie objednaného tovaru.Na moju adresu.
    S pozdravom Zuzana Obalová.

Veľmi rýchle doručenie

Tovar splnil očakávania.

• Neskutočne rýchlo doručené
    • Komunikácia výborná

• Rýchlosť,kvalita

Som rada, že som si vybrala práve túto značku.

• Pohodlný nákup

všetko OK

• Ultra rýchle dodanie
    • Žiadne problémy pri reklamácii

mám zatiaľ len 1 skúsenosť s kúpou, som spokojná

Bez problémov, rychlo

Reakcia obchodu leifheit-shop.sk

obchod neakceptoval kupón na zľavu, preto som objednávku zrušila

Dobrý den, paní Kevešová,
    velice se omlouváme, že jsme nedokázali vyřídit objednávku k Vaší spokojenosti. To, že jsme neakceptovali kupón na slevu, mohlo být zapříčiněno ze dvou důvodů. Zaprvé kupón nebyl určen pro náš e-shop a nebo zadruhé, platnost kupónu vypršela. To, že jste objednávku zrušila, víme teprve z tohoto Vašeho hodnocení, žádnou informaci o stornu objednávky od Vás nemáme.

nakupoval som viackrát, vždy v poriadku a rýchle bezproblémové doručenie.

Reakcia obchodu leifheit-shop.sk

• Doposiaľ mi tovar nebol dodaný. Objednal som dodanie tovaru na adresu. Zatiaľ tovar nedorazil.

Reakcia obchodu leifheit-shop.sk

velice se omlouváme, že jsme nedokázali vyřídit objednávku podle Vašich představ. Do vyřizování Vaší objednávky vstoupily státní svátky, po nichž jsme Vám zásilku hned odeslali. Dle sledování zásilek Vámi vybrané přepravní společnosti Vám byla zásilka dvakrát doručována a dvakrát jste nebyl dle jejich sdělení na adrese přítomen. To samozřejmě termín doručování výrazně ovlivnilo. Pevně věříme, že případný další nákup už proběhne bez komplikací.

• výhodná cena oproti iným e-shopom

Spokojnost

Reakcia obchodu leifheit-shop.sk

Veľmi dobrá komunikácia pri objednaní tovaru.