• pružnosť

• Dodaé až o 8 dní od objednania! Neodporúčam ak potrebujete tovar rýchlo

Reakcia obchodu LEDveci.sk

jen nám velmi líto, že Vám bylo doručeno zboží s takovýmto zpožděním. Ovšem problém nebyl na naší straně, nýbrž u dopravce, který zásilku napoprvé nezaevidoval do systému. Takže až po naší výzvě dopravce vše napravil a balíček Vám doručil.
    Děkujeme za pochopení.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• "vraj najnizsia cena ponukaneho tovaru"
    • aspon, ze sa s nimi da komunikovat - su aj eshopy, ktore nekomunikuju
    • velmi zavazne si tu mylia pocty kusov baterii v dodavanom produkte predaja paru (2ks) baterii
    • dlho trva kym pochopia, co im clovek vysvetluje
    • naslednu svoju chybu - by bez 5x upozorneni a ZIADOSTI ani nevybavili

Ked nieco vyrobca predava s jednym EAN kodom ako balenie 2ks baterii - je neuveritelne, ze ESHOP dokaze balenie rozbalit a predavat z balenia len jednu bateriu....
    Nasledna asi 2 mesacna natahovacka o uznani vlastnej chyby a vyrieseni dodavky...

Reakcia obchodu LEDveci.sk

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Stačilo si pouze dostatečně přečíst název / popis produktu, kde je jasně uvedeno, v jakém počtu je možné produkt zakoupit.

• Ok

• Rýchlosť, spoľahlivosť, dobrá cena.

• Výhody žiadne!
    • Ceny dosť vysoké..
    • Neodporúčam,odoslali úplne iný tovar ako bol objednaný!Zháňala som LED žiarovky Lumenix ,a po prevzatí zásielky mi odoslali úplnú inú značku, nekvalitné.

Vôbec neodporúčam,úplne iný tovar, značku mi odoslali ako je uvedené v objednávke .Veľké sklamanie.KedZe v popise uvádza výrobcu xy,a doručili mi niejaku šmejd ledky!!

Reakcia obchodu LEDveci.sk

dostali jsme od Vás zprávu, že jste obdržela jiné zboží, než to objednané. Ihned jsme zareagovali prosbou o zaslání fota dodaného produktu, ovšem na to jste již nereagovala. Tím pádem jsme samozřejmě nemohli vyřídit případnou výměnu zboží.
    Děkujeme za pochopení.

Tým LEDveci.sk

Hoci bol tovar skladom, tak mi predajca napisal ze ho nemaju. Naco teda ho uvadza na eshope?

Reakcia obchodu LEDveci.sk

moc se omlouváme, že jsme Vám nebyli schopni dodat objednané zboží. Bohužel na eshopu byla chybně uvedena dostupnost. Tento problém jsme již vyřešili.

Doufáme, že i přesto na náš obchod nezanevřete.

• Dobrá komunikácia, ústretovosť

Nakúp sa mi trochu predražil, tým že som robil prevodný príkaz do CZ a CSOB banka si stiahla vysoký poplatok. Asi treba využívať tu platobnú bránu, ktorú obchod ponúka, to bude asi lacnejšie.

• Komplikovana komunikacia, dosiel poskodeny tovar v neposkodenej krabici a vyhovaraju sa na kuriersku spolocnost. Tovar v hodnote cca 22 € mam poslat spat na vlastne naklady do ciech. Viac zaplatim za prepravu ako za lampu. Dakujem, nikdy viac

Cele zle, katastrofa.Komplikovana komunikacia, dosiel poskodeny tovar v neposkodenej krabici a vyhovaraju sa na kuriersku spolocnost. Tovar v hodnote cca 22 € mam poslat spat na vlastne naklady do ciech. Viac zaplatim za prepravu ako za lampu. Dakujem, nikdy viac

Reakcia obchodu LEDveci.sk

velmi nás mrzí, že Vám dorazilo poškozené zboží. Náš obchod ovšem nemůže ručit, že přepravce balíček nepoškodí. Jak jsme se již s Vámi domluvili, je třeba nám zaslat poškozené zboží a my Vám poté okamžitě vrátíme plnou částku za objednávku, a to včetně nákladů na dopravu.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že i přesto na náš obchod nezanevřete.

Tým LEDveci.sk

• Dá sa nakupovať cez internet,
    • Objednáte si jedno, príde iné.

Objednal som si svietidlá kruhového tvaru, myslím že nastavovateľné, došli mi štvorcového tvaru, ale už nenastavovateľné. Nemôžem si spätne prekontrolovať čo som si objednal, či som sa náhodou nesekol a nekrivdil dodávateľom.

Reakcia obchodu LEDveci.sk

velmi se omlouváme za chybně dodané zboží, došlo k pochybení pracovníka při expedici Vaší objednávky. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení na [email protected] pro sjednání výměny zboží.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že i přesto na náš obchod nezanevřete.

Tým LEDveci.sk

Nakupoval som 1. krát, a bol som spokojný.

Nepasoval mi úchyt do hliníkového profilu. Prosím aký tam ide?

• Rýchle doručenie , tovar bez poškodenia , super ceny, maximálna spokojnosť , určite sme tu nenakupovali posledný krát

prvý nákup, neviem objektívne posudiť

prva skusenost . zatial spokojny

promtnosť

• Rychle dorucenie na Slovensko
    • Ziadne

rýchla dodávka, super ceny.... - Ďakujem....

• Dobrá cena, rýchle jednanie, odoslanie

Výhodné ceny.
    Netreba behať po obchodoch.
    Pohodlný nákup, doručenie domov.