tovar mi došiel v poriadku som s ním spokojný a odporúčam ho záujemcom o tento tovar

• komunikácia

Po dvoch dňoch prestal reflektor fungovať, predávajúci ho nechce vyreklamovať z dôvodu nedostatočného zabalenia balíka, vraj pri zvoze ich dopravcom bol počas prepravy poškodený a preto mi ho nemôžu vyreklamovať.

Reakcia obchodu LEDveci.sk

ano bohužel reklamace nemohla být uznána z důvodu nedostatečného zabalení zboží, viz. obchodní podmínky našeho obchodu.

Tím pádem nelze rozpoznat, zda Vám bylo doručeno již vadné zboží či bylo poškozeno až při přepravě v rámci reklamace.

• Nekomunikuju mailovou formou
    • Prevedenie tovaru sa podoba druhotriednej cine
    • Nedostal som k vyrobku ziadnu fakturu, doklad

Uz nebudem kupovat nic z ciech cez internet, dva krat som to urobil a zakazdym mi prisie smejd

Reakcia obchodu LEDveci.sk

velmi se omlouváme za nedostatečnou komunikaci. Z technických důvodů nám od Vás nedorazil email.

Co se týče faktury, tak tu vždy posíláme automaticky do 2 pracovních dnů na email uvedený v objednávce.

Tým LEDveci.sk

mal som problem s prevodom platby, kupujem na stranke sk a platim na cz

• nizke ceny

• Šírka sortimentu
    • Komunikácia

Nebol som priebežne informovaný o stave objednávky. Na môju otázku na info mail o stave objednávky som nedostal odpoveď.

V popise žiaroviek chýbajú v slovenskej verzii webu niektoré parametre ako napr. rozmery. V českej verzii údaje na tom istom produkte sú, ale sú klamlivé. Žiarovky sú v skutočnosti o 10 mm dlhšie a už sa mi nezmestia do svietidiel. Pri kúpe 30 ks to už celkom nasere.

Reakcia obchodu LEDveci.sk

omlouváme se za špatně uvedený parametr v popisu produktu. Nedostatek jsme opravili.
    Samozřejmě jste mohl zboží vrátit. Nabízíme námi hrazený svoz zboží, které poté obratem měníme za správné. Případně máte možnost produkty vrátit ve 14ti denní lhůtě.