• Nerelevantný komentár bol odstránený. Nejedná sa o hodnotenie obchodu.

• ceny
    • nedostatok potrebných informácií k produktu

predajca sa snaží byť ústretový a milý k zákazníkovi, avšak pre zákazníka je dôležité, aby vedel, čo kupuje. v tomto prípade nevie, pretože chýbajú dôležité informácie o produkte, ktoré sa dozviete, až keď máte tovar doma a musíte ho zabaliť a poslať späť.

Reakcia obchodu Laptopyshop.Eu

Dobrý deň, všetky dôležité informáce o produkte sú na našej stránke zobrazené. Mrzí nás, že ste sa produkt rozhodli nakoniec vrátiť, ako prevenciu napr. odporúčame si najskôr produkt "obzrieť" v ktorejkoľvek kamennej predajni predtým ako zrealizujete nákup v eshope, kde je vždy to riziko, že sa produkt rozhodnete vrátiť, nech už kupujete hocičo. Preto máte aj 14 dňovú lehotu na vrátenie produktu, ktorú ste využili a my sme Vám peniažky bezodkladne vrátili. Za eshop môžeme zodpovedne prehlásiť, že sme jednali správne a s ohľadom na Vaše záujmy. Preto nás mrzí, že náš eshop neodporúčate, nakoľko sme sa žiadnej chyby voči Vám ako zákazníčke nedopustili. Prajeme Vám všetko dobré a veríme, že ste si už našli ten pravý laptop pre Vás. Pekný deň

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.