• dostupnosť tovaru
    • výborná komunikácia
    • rýchlosť dodania

Veľmi ustretová a výborná komunikácia. Rýchlo dodali počítač Mac Book Pro M1, ktorý bol inde dlhodobo nedostupný. Odporúčam!

• Dostupnost tovaru
    • Komunikacia a pristup
    • Profesionalita
    • Rychle dorucenie

Lantre som objavil vdaka odporucaniu znameho a musim povedat ze som absolutne spokojny s celym priebehom nakupu. Skvely pristup. Komunikacia. Rychle dorucenie. Absolutne A*

Plne odporucam :)

• Siroky vyber
    • Vyborna komunikacia
    • Rychlost dodania

V obchode som po odporucani od znameho kupil Macbook Pro M1 Max ktory bol vsade inde dlhodobo beznadejne nedostupny a do konca tyzdna som ho mal doma. Vypichol by som najma dobru komunikaciu, hned po objednavke ma kontaktovali ohladom dostupnosti a terminu dodania a este aj po dodani ma kontaktovali ci je vsetko v poriadku. Rad nakupim znova.

• Rýchlosť dodania
    • Vynikajúci prístup k zákazníkom
    • Komunikácia
    • 1000% spokojnosť :D

• Viacero jazykovych variantov macbooku pro 14"
    • Rychlost dodania
    • Velmi dobry pristup k zakaznikovi a aktivna komunikacia

Pred kupou macbooku pro 14" som si eshopom nebol isty kvoli nizkemu poctu recenzii avsak riskol som to a mozem povedat, ze som za to velmi rad. Velmi rychla odpoved od eshopu na otazky a ochota informovat ma o stave objednavky + overenie ci vsetko prislo v poriadku su obrovskym plusom. Okrem toho rychlost dodania (objednaval som 22.12. a uz v pondelok 27.12. mi bol balik doruceny) a moznost vybrat si aj iny keyboard layout ako Slovensky su veci, ktore niesu pri vela eshopoch samozrejmostou. A to dokonca v case, kedy ziaden iny eshop nemal tuto verziu macbooku naskladnenu. Eshop urcite odporucam.

Vynikajuca skusenost, kupoval som Macbook Pro M1 Max. Okrem vyhodnejsiej ceny bol rozhodujuci aj vyber custom konfiguracie ktoru bezne eshopy neponukaju skladom. Rychle dodanie kurierom. Osobny pristup majitela eshopu - zavolal, potvrdil objednavku, vysvetlil dalsie kroky. Velka vyhoda je moznost dokupenia Apple Care+, ktoru Macbooky pre SK trh nemaju. Zasielka prisla v original baleni, neposkodena, ale poistena na plnu sumu. Tento eshop odporucam.

• vyborny komplexny servis

• Velmi dobra skusenost. Telefonicky support top.

• rýchle dodané
    • komunikácia s obchodom telefonicky hne po objednávek
    • zaujímali sa o moju spokojnosť
    • zodpovedali mi moje otázky
    • najnižšia cena

• Lepšiu komunikáciu s online obchodom som ešte nezažil
    • Majú na sklade konfigurácie, ktore iní slovenskí premium reselleri nemajú

Profesionálny a odborný prístup k zákazníkovi. Jedno veľké ďakujem

• Nakup prebehol bez problemov, mozem iba doporucit

• dobrá komunikácia obchodu
    • ceny

• Komunikácia obchodu
    • Sortiment
    • Rýchlosť dodania
    • Záujem o svojich klientov

Hneď po objednávke má pán z Lantre.sk kontaktoval a upozornil ma na niečo, čo som si pri objednávke nevšimla. Pri ďalších otázkach som ho smela kedykoľvek kontaktovať, bol veľmi ochotný, ústretový, odpovedal mi na všetky moje otázky a hlavne so mnou komunikoval na mojej úrovni, na úrovni laika. :)
    Tovar som mala doma do necelých dvoch dní, riadne zabalený, nepoškodený, plne funkčný.
    Absolútne som s obchodom spokojná, najmä z dôvodu, že tovar, ktorý som zakúpila, sa mi v iných obchodoch nepodarilo nájsť. Taktiež sa teším záujmu a komunikácii obchodu so svojimi klientmi.
    Odporúčam.

• Dostupnosť tovaru, ktorý som v danej konfigurácii u konkurencii na Slovensku nenašiel
    • Osobný prístup
    • Aktívny prístup
    • Výhodná cena

Našiel som čo som hľadal a u konkurencii nenašiel.

• Rýchle dorucenie
    • možnosť vlastnej konfigurácie, veľký výber.
    • Ochotný , profesionálny a komunykatývny personál
    • Výborné ceny
    • s lepším prístupom som sa ešte nestretol

• Dobre ceny
    • Dobry vyber produktov - produkty skladom
    • Komunikativny personal

Nakup odporucam. Bol som milo prekvapeny z pristupu. Kontaktovali ma pri prijati objednavky aj po doruceni tovaru.

Rýchle dodanie, super komunikácia, určite odporúčam

• komunikácia
    • ochota predajcu
    • profesionalita

• dobrá komunikácia, veľký výber produktov, všetko ok