• Rýchle dodanie tovaru

Tovar nedorazil, nedá sa dovolať, na mail mi neodpísali, zatiaľ čakám. Materiál potrebujem, čiže ak sa v krátkom čase nerozbehne komunikácie, idem objednať inde.

• Promtnosť

Výborná rýchlosť

• široky výber rýchle dodanie

10 dni od objednavky a tovar este nedorazil
    Samozrejme dovolat sa neda

Bez problémov

Seriozna firma reagujúca obratom a
    s veľmi slušnou komunikáciou, tovar do 3 dni u zákazníka. Vrelo odporúčam.

RYCHLE VYBAVENIE OBJEDNAVKY

• rýchle
    • kvalitne a cenovo v poriadku

bez straty času behaním po obchodoch rozličnej úrovne a zbytočného vyhadzovania peňazí na ich réžie

nizka cena a kbalita ok

tovar bol doručený rýchlo, len pri telefonickej obj.som zmenil farbu tovaru, ale poslali ste pôvodnú

Ok

Super obchod, som veľmi spokojná!!!
    V nedeľu som si objednala, v utorok už som dostala tovar.
    Ceny bezkonkurenčné!
    Spokojnosť, spokojnosť a ešte raz spokojnosť❤️❤️❤️

Bezproblémový nákup, rýchle dodanie.

• rychly v dodavke, v komunikacii (aj ked sme potrebovali dodatocne nieco telefonicky doriesit)

• Po vytvorení objednávky mi prišiel mail, že obj. Je vybavená, ale ani po týždni neprišla. Chcela som to vybaviť telefonicky, ale nevedela som sa dovolať, písala som mail, nikto neodpovedal a tak si človek vytvorí kadejaké domnienky. Keď som na uvedené číslo zavolala ešte raz, tak "mierne nas...tá" som objasnila situáciu a moju nespokojnosť. Na druhej strane ma pozdravil príjemný hlas a slečna teda vysvetlila, prečo sa veci udiali tak, ako sa udiali. Samozrejme som to pochopila a veľmi ocenila úprimnú snahu dat veci co najrýchlejšie do poriadku. Samozrejme za vzniknuté komplikácie mi ponúkli ako ospravedlnenie benefit, čo tiež veľmi oceňujem. Takže nákup hodnotím aj napriek prvotným komplikáciám na jedničku, pretože je samozrejme, že sa zhodou náhodou niečo nevydarí podľa predstáv, ale treba vedieť to uznať a snažiť sa o nápravu... Čo sa aj promntne stálo. Firma ma na tel. Linke tu správnu osobu, ktorá je milá, ochotná a maximálne ústretová.
    • Pred viac ako týždňom som si objednala lano a odteraz mi nic neprišlo. Písala som 2x na mail a žiadna odpoveď neprišla. Snažila som sa dovolať na číslo uvedené v kontaktoch v e-shope a vraj momentálne číslo je mimo prevádzky. Takže tento eshop absolútne neodporúčam, lebo toto je maximálne neprofesionálne až hraničí to s podvodom. Keď mi príde tovar, alebo vrátenie peňazí, alebo aspoň nejaká odpoveď, tak moje hodnotenia prepíšem, ale momentálne to vyzerá na nula bodov a ak sa mi neozvu do týždňa, tak podávam podnet na SOI.