• Spoľahlivosť, expresné vybavenie
    • Nemám egatívne skúsenostin

Tovar, o ktorý som mala záujem bol v najlepšej cene, bol dodaný expresne rýchlo Komunikácia bola prehľadná.

odporucam

• výhodná cena
    • príjemná a rýchla komunikácia
    • veľký výber tovaru
    • môj zatiaľ prvý nákup - žiadne slabiny

dobrá cena
    veľký výber tovaru
    obchod odporúčam ostatným
    rýchla, ústretová komunikácia

• Bola to len výhoda skorého dodania, ale tovar je nekvalitný
    • Objednala som si kuchxýnské stoličky. Jedna z nich je už prehrdzavená.

Za nekvalitný tovar sú ceny neadekvátne

Reakcia obchodu lacnyeshop

Dobrý deň
    Ospravedlňujeme sa, ak je tovar naozaj v takom stave ako píšete, ale sme len konečný predajca, ktorý tovar len predáva.
    Tovar ste mohli vrátiť do 7 dní, čo ste neurobili, a ani ste nás doteraz nijako nekontaktovali. Pokiaľ je stolička naozaj v takom stave ako uvádzate tovar môžte samozrejme u nás reklamovať.
    Vybrali ste si najlacnejšie kovové stoličky z našej ponuky, pričom samozrejme u nás ako aj inde kvalita tovaru zodpovedá cene. Pokiaľ máte záujem o kvalitnejšie výrobky, netreba si vyberať najlacnejší tovar.

Ďakujeme za Váš názor lacnyeshop

• široká ponuka tovaru
    • zaujímavé ceny
    • veľmi rýchle dodanie tovaru - ráno som si kreslo objednala a na druhý deň mi prišlo

obchod odporúčam
    široká ponuka tovaru