Spokojný

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• tovar som zrusil a peniaze mi boli okamzite vratene spat bez komplikacii
    • Personal komunikativny a napomocny
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

Do dnešného dňa nestiahol ponuku z internetu. Ale aspoň dali vedieť.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

obchod reagoval na objednavku okamzite, po tlf kontakte som sa ubezpecil o dochvilnosti dodania, vsetko splnili ako prezentovali

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• výhodná cena, rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• Nedá sa zaparkovať pri osobnom vyzdvihnuti

Rýchlosť a spolahlivosť

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 4 týždňami

• komunikácia
    • rýchlosť

• Rýchle vybavenie objednávky
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• Problém s parkovaním - ak si chcem vyzdvihnúť objemnejší tovar, tak je to nepríjemné...

Rýchle a jednoduché vybavenie

• rýchla dodávka tovaru

• Profesionálny prístup zamestnancov
    • Rýchla dodávka tovaru
    • Žiadné nie sú

Som spokojná

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

zavadzanie cez bezplatnu dopravu a v konecnej cene si zapocitaju kuriera

Vazeny zakaznik,
    jednalo sa o chybu v systeme v kazdom príprade Vas kontaktoval nas zamestnanec a dopravu Vam samozrejme neuctoval. Zavadzanie by bolo keby sme na nej trvali to sa vsak nestalo jednalo sa o nasu chybu a hned sme ju odstranili....

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 mesiacmi

Mesiac a pol čakáme na chladničku a keď sme sa ozvali, tak nám položili telefón, k tomu netreba žiadny komentár

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazena zakaznicka, Potvrdujeme ze Vas tovar meska a za to sa Vam aj samozrejme ospravedlnujeme. Co sa telefonickeho hovoru tyka tak hodnotíte neobjektívne a nepravdivo. Hovor bol preruseny a nikto Vas nezlozil. Nasledne Vas nas zamestnanec kontaktoval spat! S pozdravom www.lacne-nakupy.sk

K spokojnosti.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

Vulgárna recenzia bola vymazaná.

• Pri reklamácii sa zachovali prinajmenšom neprofesionálne a pri tom ma ešte aj zavádzali.
    • Už v tomto eshope nikdy nenakúpim a nikomu ho neodporúčam.

Pri reklamácii značkových hodiniek MK mi tvrdili že boli odoslané na servis do Nemecka na čo som požadoval potvrdenie z toho servisu o údajnom neuznaní reklamácie. Potom sa vyhovorili že sa pomýlili a hodinky dali do poravy v BA. Namiesto okrasného šróbika ktorý drží remienok na hodinkách mi tam dali niečo čo našli si niekde doma v šuplíku a tvárili sa že je to opravené. Pôvodní šrobik sa pri používaní odskrutkoval a vypadol preto mi to neuznali. Pripomínam že išlo o dámske módne hodinky na ktorých je tá neodborná oprava je veľmi viditeľná a hodinky sú ako šperk nenositeľné.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zákazník. Na reklamáciu ste priniesli hodinky v stave že ako šperk rozhodne nevyzerali. Ich stav zodpovedal aj vyjadreniu servisu ktorý záruku zrušil z dohodu mechanického poškodenia. Naša spoločnosť Vám napriek tejto skutočnosti dala hodinky opraviť na vlastne náklady. Ďakovať nemusíte stačí hodnotiť objektívne a na základe skutočnosti. S pozdravom www.lacne-nakupy.sk

Bezproblémová a rýchla dodávka

• Čakáme 2 týždne a tovar sme ešte nedostali

Už nikdy viac v tomto obchode nič nekúpim

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zákazník. O termíne ste boli informovaný a súhlasili ste. Otázka znie prečo ste súhlasili keď teraz hodnotite negatívne? S pozdravom www.lacne-nakupy.sk