• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

• rychle dodanie tovaru odporucam
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• Doručenie tovaru až do domu
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• montáž jednoduchá, všetko funguje
    • nie je slovenský ani český návod; nedá sa zistiť vac podrobností o výrobku.

• tovar som mal doma do 24 hodín od objednania

Odporucam

• Super . nie je čo riešiť
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

• Cena primerane výhodnejšia ako v iných obchodoch
    • Dovoz zdarma
    • Rýchlost dodania
    • Neviem o žiadnej , kupoval som prvý krát, a vyzerá že dobre som urobil

Keď bude dodržiavať to čo prezentuje v názve bude to dobrý obchod

• super logistika....dobrá komunikácia

• expresné dodanie
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• vopred ma informovali o meškaní tovaru, pretože nebol na sklade
    • po doskladnení ihneď dodali
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 mesiacmi

• Ziadna, uplna katastrofa. NEKUPUJTE u NICH!!!!

11.4. som si objednal iphone8. Doteraz nedorazil (je 4.6.2018), aj ked dorucenie malo byt do 30 dni. Potom to posunuli o 10 dni. Volal som s nimi, stale to posuvaju. Podla mna to nevedia dodat a su to podvodnici. Cislo objednavky bolo:1803974.
    Aspon keby povedali, ze rusia objednavku, ale oni sa stale vyhovaruju na nieco.
    Ak si precitate aj dalsie recenzie, zistite ze je tam takychto velmi vela.
    Preto vas prosim, ak nechcete mat stres, ZABUDNITE NA TENTO eSHOP!!!! NEKUPUJTE U NICH.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Važený záakazník. Bežná maloobchodná cena Vami objednaného telefonu z oficialnej distribucie je na urovni 799,00 € a naša cena tej istej SVK distribucie je 666,00 €. To ze tovar bude mat dodanie viac ako 30 dni ste boli informovaný. Nasa cena je extremne dobra a preto vzdy ako tovar príde je okamzite vypredany, tolko k cakacej dobe. Iphony sa budu naskladnovat zajtra a ako sme uz vyssie uviedli dopyt prevysuje ponuku. Vasa objednavka bude zrusena a tovar a prosim nepiste hluposti typu katastrofa a pod. O vsetkom ste boli informovaný a v nicom sme nespravili chybu. Na jednej strane by ste tovar chceli za co najlspsiu cenu a na druhu stranu budete negativne a hlavne nezmyselne hodnotit. Je uplne normlane ze ak mame na nieco naozaj dobru cenu tak je zial na tovar poradovník a cakacia doba a nie je to o tom ze by nasa spolocnost nevedela objednat viac tovaru. Na vela tovaru su zial mnozstevne alokacie . S pozdravom www.lacne-nakupy.sk

• Super lokalita

• rýchly
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

obchod v poriadku, bez problémov. objednal som tovar, dostal som informáciu o jeho dodaní a všetko sedelo podľa dohody.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

Bohuzial doteraz objednavka nevybavena ani ma nikto nekontaktoval ohladom vybavenia - preco este nie je vybavena a kedy cca bude :-(

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• Tovar mi bol doruceny hneď ma druhý deň po objednavke
    • Jednoduchá a prehľadná stránka
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• na stranke lacnenakupy.sk bolo uvedene ze dodacia lehota je do 48 hodin. Realita bola taka, ze cakal som na moju mraznicku 214 hodin. Ked som ich volal, nevedeli ze kde je ten tovar a zaroven mraznicku mi poslal agem.sk prostrednictvom lacnenakupy.sk... Operatori v zak.centr. sú tiež neochotni fa

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vážený zákazník, niekedy sa tovar zasiela cez partnerské spoločnosti, čo bol aj konkrétne tento prípad. Robia to všetky obchody. Od nás odišiel tovar ihneď, ale pochybenie nastalo na strane doručovateľskej spoločnosti GEIS, ktorá aj napriek prísľubu nedoručovala chladničku hneď. Samozrejme sme z toho už vyvodili následky, aby sa do budúcna toto nestávalo. s pozdrvaom lacne-nakupy.sk

Sme spokojny

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 mesiacmi