• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

2krat kupeny tovar ,vrelo odporucam .

• vybavene rychlo
    • tovar v poriadku

• Otrasná komunikácia

Komunikácia s eshopom je prakticky neexistujúca, a to i napriek tomu, že uvádzajú, že o stave objednávky budú priebežne informovať. Človek musí len čakať a hádať, alebo si sám zavolať na infolinku, aby sa aspoň niečo dozvedel a potom sa po štyroch dňoch kuriér zrazu objaví pri dverách. Ak Vám je jedno kedy balík dorazí, a netlačí Vás termín, potom zvoľte tento eshop, ale ak však potrebujete zásielku v určitej lehote a chcete vedieť na čom ste, tak neodporúčam.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zákazník. Nie je možné reagovať na všetky telefonáty zakaznikov. Všetky potrebné informácie máte v maily stačí si ho prečítať a nemusíte volať. Ohľadom doručenia ste boli tiež informovaný e-mailom.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• Objednávka vybavená obratom, doručená v poriadku.

• Sortiment a ceny
    • Osobny odber zadarmo a jeho poloha

• rýchlosť

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

• Lacnejšie nakupovanie ako v iných shopoch
    • Slabá komunikácia, aj keď ma predajca hneď informoval, že tovar bude dostupný do dvoch týždňov po 7 dňoch mi bol tovar doručený bez upozornenia. O doručení ma informoval arogantný kurier že mám zasielku už je tu a kde som ja. Takže slabá komunikácia shopu o doručení objednávky. Tovar bol doručený v poriadku.

Obchod hodnotím pozitývne z dôvodu dobrých cien, horšie hodnotím komunikáciu. Stačila by jedna SMS o doručení.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vážený zákazník. V prípade ak tovar príde skôr ako sme Vám avizovali je už následne zákazník informovaný iba e-mailom ako aj vo vašom prípade. Mame stovky objednávok denne a nie je možné obvolavat zakaznikov z každou zmenou. Obzvlášť ak sa jedna o pozitívnu zmenu a síce skoršie dodanie ako bolo povodne avizované. Horšie by bolo tovar dodať neskôr. Ďakujeme za vás nákup tím www.lacne-nakupy.sk

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

• Tovar doručený do 2 dní od objednania. Cena tovaru oproti ostatným obchodom. Obchod si neúčtuje ďalší nezmyselný poplatok za osobné vyzdvihnutie ako poniektoré iné.
    • Pri objednávaní som nikde nevidel, že by som objednával použitý, vrátený, vystavený alebo poškodený tovar. Avšak objednaný statív bol na viacerých miestach poškriabaný a bol zjavne už použitý. A taktiež sa v balení nenachádzal žiaden návod na jeho použitie. Takže to bola moja prvá a posledná skúsenosť s týmto e-shopom.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zákazník. Nepredávame použitý tovar. Ak máte pocit že tovar bol použitý máte nám ho v 14 dňovej lehote vrátiť a nie písať hodnotenia ktoré sa nezakladajú na pravde. S pozdravom www.lacne-nakupy.sk

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

Tovar bol trochu poskodeny,ale s tym som pocitala,lebo som objednavala cez lacne nakupy.Som spokojna ke to za primeranu cenu.Mozem odporucit aj ostatnym.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

tovar mi došiel neskôr,ale bola som telefonicky oboznámená ...takže seriozny prístup k zákazníkovi...tovar došiel v poriadku,komunikácia so zákazníkom na úrovni...

• Veľmi dobrá komunikácia
    • rýchle dodanie
    • kvalitné kancelárske potreby za výhodnú cenu
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 4 týždňami

bez problemov, tovar vzdy OK

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

odporucam prehladny e shop, dobre ceny, vyborna komunikacia s obchodom

• nizka cena
    • tovar "skladom" nedodany ani 10 dni od objednania (9 dni od akceptacie objednavky zo strany obchodu)
    • ziadne info o objednavke od predajcu

• neseriozny obchod
    • neodpovedajú na spravy
    • dodanie poškodeného tovaru
    • podvodnici

neodporúčam obchod ! vyhnite sa mu.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zakaznik, nemame od Vas ziadnu informaciu o poskodenom tovare. Ked je problem s tovarom tak je potrebne nas kontkatovat.
    Informaciu o tom ako postupovat pri preberani zasielky mate v emaily.
    lacne-nakupy.sk

tovar prisiel do 2 dni ako bolo pisane

• Výber uspokojivý
    • Prehľad tovaru veľmi dobrý
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• Slabá komunikácia obchodu zo zákazníkom .

Objednaný tovar aj keď ho nemohli dodať stále ho mali v ponuke eshope .