• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• Výborná komunikácia a rýchle vybavenie objednávky.

Výborná komunikácia a rýchle vybavenie objednávky. Potvrdenie dobrej skúsenosti aj z predchádzajúcich nákupov.

• Tovar poškodený
    • Poškriabaný
    • Dopreliačovaný
    • Predajca - - -

Tovar mi bol doručený cca po 4pracovných dňoch, no milé prekvapenie má čakalo až po rozbalení tovaru (chladničky), na dverách škrabanec cca 30cm a celá dopreliačovaná, po kontaktovaní predajcu mi povedali že som si mal chladničku vybaliť pri doručení kuriérom, čo by mi trvalo asi 15min

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

4.8 objednany tovar,doslo potvrdenie objednavky.
    6.8 dosiel mail,zakaznik nereaguje.
    Naco som mala reagovat?nikto ma nekontaktoval ani pisomne ani telefonicky tak som zavolala ja.Pan mi nevedel nic povedat ze oni sa ozvu.Asi po 10 minutach mi volali ze tovar nie je na sklade az koncom mesiaca.
    Objednavku som zrusila nakolko na stranke bolo uvedene skladom a nepacil sa mi ani mail o udajnom nereagovani ved ma nik nekontaktoval.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazena zakaznicka, niekolkokrat ste boli telefonicky kontaktovana, ale na telefonat ste nereagovali. Tovar na stranke bol uvedeny ze je skladom u dodavatela. Preto Vam bol odoslany email nech nas kontaktujete vy spatne, aby ste mali informaciu ohladom dodania. Pre buducnost poprosime nezavadzat pri hodnoteni.
    s pozdravom lacne-nakupy.sk

• nachadza sa v BA
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 týždňami

Ziadna komunikacia so zakaznikom okrem potvrdzovacieho telefonatu , tovar mal byt doruceny minuly tyzden , ziadna snaha informovat zakaznika o evetualnom casovom horizonte jeho dorucenia...

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 týždňami

• Odporúčam :) tovar mi bol dodaný hneď na druhý deň. Ak budem obiednávať niečo čo budete mat určite to obiednám od Vás. Bezkonkurenčna cena !!
    • Žiadna

• Dobrá cena
    • Bohužiaľ tovar s dobrou cenou nemajú skladom. Vydržal som čakať mesiac potom som objednávku zrušil.
    • Zlá informovanosť zákazníka kedy tovar dorazí
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

Nemali na sklade, po dvoch týždňoch poslali no nedali ani vedieť, iba kuriér mi volal keď už bol pred domom.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

Tovar ešte nie je odskúšaný, tak sa neviem vyjadriť.

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 3 mesiacmi

som spokojná, bolo to po prvýkrát

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

Slabá vedomosť o tovaroch čo predávajú. Dodali typ pračky ktorý sa nezhodoval s faktúrou (názov sa nezhodoval s objednávkou), a sušička prišla bez slovenského návodu a vyzerala inak ako na obrázkoch na stránke. Tieto produkty ale zatiaľ fungujú.

• dobre ceny
    • možnost osobneho odberu v BA
    • rychlost vybavenia
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• objednavku vobec nevybavili a nereagovali, pritom uvadzali, ze tovar je skladom

neodporucam, je to neseriozny obchod a viac nemam zaujem

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• najnizsia cena oproti inym obchodom
    • rychlost dodania
    • kurierovi sa neda platit kartou :( iba hotovost!

televizor nam bol dodany rychlejsie nez sme cakali :)

• nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 2 mesiacmi

• v mojom prípade úplne zlá a nevyhovujúca aktualizácia dostupnosti objednaného tovaru
  • nakúpil v obchode lacne-nakupy.sk pred 1 mesiacom

• tovar bol doručený v krátkom čase
    • Tovar mi bol doručený pokazený, teraz musím riešiť reklamáciu

• Rychle dorucenie

OK