• Rychle dodanie

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Snažíme sa, aby objednávky boli vybavené čo najrýchlejšie, starostlivo balíme každú objednávku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na infolinke alebo chate. Sme Vám k dispozícii každý deň od 8 do 22 hodín aj cez víkend.

Rychle doručenie super komunikacia

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie vybavenie každej objednávky. Našim cieľom je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a preto si na komunikácii so zákazníkmi zakladáme.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Každú objednávku starostlivo balíme a snažíme sa o čo najrýchlejšie vybavenie. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Klára E.

Seriozny prístup. Vyborne zabaleny produkt.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s kvalitou balenia. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Klára E.

• Rýchle jednanie a dodávka tovaru

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete naše rýchle jednanie, vždy sa snažíme o čo najlepšiu komunikáciu so zákazníkom. Každú objednávku starostlivo balíme a snažíme sa o čo najrýchlejšie vybavenie. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Klára E.

• Najlepšia cene výrobku ktorý som potrebovala. Rýchle doručenie, veľmi precízne zabalené a v poriadku doručené.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete cenu, ktorú sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni a rýchlosť dodania. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie vybavenie každej objednávky. Našim cieľom je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.

Som spokojný.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Našim cieľom je aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.

Klára E.

• Lazúra, ktorú som hľadal bola doručená dostatočne rýchlo aj s darčekom, podľa môjho výberu z ponúknutých možností.
    • Cena bola najlepšie, akú som našiel a ešte k tomu doprava zdarma.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete ceny, ktoré sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni. Každú objednávku sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.

Super obchod

• Dobrá cena
    • Dobrý výber tovaru
    • Komunikácia

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete cenu, ktorú sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni a rýchlosť dodania. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie vybavenie každej objednávky. Našim cieľom je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a preto si na komunikácii so zákazníkmi zakladáme.

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Klára E.

• nizka cena produktu, rýchlosť dodávky, žiadne príplatky, dúfam, že im to vydrží

• Výhodou bola cena

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete naše ceny, ktoré sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni.

Pozdrav s vôňou dreva posiela

Klára E.

• Dobrá cena + darček a dodanie na tretí deň.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia a darčekom. Ceny sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

• Rýchle dodanie,perfektne zabalené

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia a kvalitou balenia. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Mili lidia, dakujem...

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Našim cieľom je aby od nás zákazníci odchádzali spokojní, preto je pre nás komunikácia so zákazníkmi prioritou.

Klára E.

Rýchle dodanie, veľký výber, doprava zdarma. +++++

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu, ktoré nás veľmi teší. Sortiment pre našich zákazníkov neustále rozširujeme a každú objednávku sa snažíme vybaviť v čo najkratšom termíne. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Klára E.

Som veľmi spokojná -rýchlosť doručenia, kvalita tovaru, prehľadnosť stránky. Ako darček som dostala skvelý štetec, ktorý už odviedol kus práce

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia, kvalitou nášho tovaru a prehľadnosťou našich stránok. Potešilo nás, že ste boli spokojný s darovaným štetcom a že Vám dobre slúži. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Klára E.

• Tovar bol doručený na adresu objednávateľa, nie na dodaciu adresu, ale zvládli sme to v pohode

Je múdre zmapovať si ceny aj v kamenných obchodoch

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás, že vyzdvihujete naše rýchle dodanie, tovar sa vždy snažíme odoslať čo najskôr. Za komplikáciu s doručením sa ospravedlňujeme, sme radi, že sa tento problém podarilo vyriešiť. Radi by sme Vás uistili, že k tejto situácii došlo nedopatrením a nie je to naším štandardom. Na správnom odosielaní balíčkov si dávame záležať.

• Expresné dodanie