Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Super rýchle dodanie,
    • perfektné zabalený tovar

• Rýchlosť
    • Dobré zabalenie
    • Široká ponuka

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia. Starostlivo balíme každú objednávku. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na infolinke alebo chate. Sme Vám k dispozícii každý deň od 8 do 22 hodín aj cez víkend.

Klára E.

• Bol som spokojny zo všetkym

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Našim cieľom je aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Klára E.

• extremne rychle vybavenie objednavky a dobra komunikacia

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete naše jednanie, vždy sa snažíme o čo najlepšiu komunikáciu so zákazníkom. Každú objednávku starostlivo balíme a snažíme sa o čo najrýchlejšie vybavenie. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Velmi spokojný

• Rýchlosť

Rýchle vybavenie, na druhy deň som mal doma tovar.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete ceny, ktoré sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni. Každú objednávku sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.

• Super sa nakupuje.

Majú to prehladné.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete prehľadnosť nášho sortimentu. Našim cieľom sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.

Klára E.

• odpisali v piatok vecer cez chat, okamzite pomohli.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete naše rýchle jednanie, vždy sa snažíme o čo najlepšiu komunikáciu so zákazníkom. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Klára E.

• Rýchla dodávka objednaného tovaru.
    • Žiadna

• veľmi dobrá cena
    • doručenie objednávky zadarmo + darček

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia a darčekom. Ceny sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Klára E.

• rýchla komunikácia, ochota pomôcť , kompetentnosť

Klára E.

• dodavka prišla v poriadku, som spokojný

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný. Starostlivo balíme každú objednávku. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Klára E.

• Veľký výber produktov, rýchle dodanie, doprava zdarma.

Max. spokojnosť.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Vždy sa snažíme o čo najrýchlejšie vybavenie každej objednávky. Našim cieľom je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.

Klára E.

Bol to prvy obchod a vyborny, rychly .

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Každú objednávku sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. Našou prioritou je, aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.

Rýchle doručenie, super obchod. +++++

Klára E.

Nakupujem pravidelne, všetko bolo v poriadku. Zlepšila sa rýchlosť doručenia. Zásielka dorazila hneď na druhý deň. +++++

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia. Starostlivo balíme každú objednávku. Našim cieľom je aby od nás zákazníci odchádzali spokojní a radi sa k nám vracali.

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie nášho obchodu. Teší nás, že vyzdvihujete naše ceny, ktoré sa snažíme držať na konkurencieschopnej úrovni.

• Objednávame pravidelne tovar
    • Spokojnosť

• Produkt som si objednal už 2.krat,dobrá cena,rýchle dodanie
    • Žiadna

Steve

Spokojný

Reakcia obchodu Lacné Farby Laky

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Našim cieľom je aby od nás zákazníci odchádzali spokojní.