• - dobra komunikacia, rychlo mi odpisali na spravu cez whatsapp aj mimo pracovnej doby
    • - kytica prisla na cas
    • - kvety vyzerali presne ako na obrazku, boli aj dostatocne velke, bola som spokojna

Spoľahlivosť, ústretovosť a hlavne kvety boli krásne a spravili radosť :)

Super služba. Kytica krásna doručená včas, dokonca skôr. Nemám čo vytknúť. Ďakujem

• spoľahlivosť, ochota, ústretovosť

• Som velmi spokojna

• Spoľahlivé a promptné

Vrelo odporúčam. Profesionálny prístup.

• Žiadna

• Od objednania po doručenie 12 hodín, kytica krásna, presné dodanie, práve objednávam ďalšiu, ďakujeme Barbora

• Kompenzáciu za omylom zaslanú kvetinu,nám doručili úžasnú.

• milý personál, kvalitné služby, dá sa dohodnúť, tovar bezchybný, rýchle dodanie

som maximálne spokojná

• Donáška kvetov zadarmo od 25 euro
    • Možnosť vytvoriť kyticu podľa vlastných predstáv.

Se službami jsem skutečně velmi spokojená, protože i když objednávám kytice (opakovaně) z ČR, vždy zásilka byla doručena dle objednaného termínu, tedy včas a řádně. Dále oceňuji i ochotu a vstřícnost při případných telefonických hovorech, což v současné době není tak zcela obvyklé a dále i spolehlivost. Jsem ráda, že jsem tuto "firmu" na internetu objevila a znovu chci zdůraznit, že jsem s ní naprosto spokojená. Těším se na doručování dalších krásných kytic a děkuji zaměstnancům Květinového ráje.

• Výhoda obchodu je u mňa tá že mi kvetinky prinesu až domov nemusim chodit daleko do mesta a v autobuse mi ked niektorý nervozny ľudia do mňa strkaju môžu poškodiť.
    • Neviem nevýhodu obchodu

Obchodnik Joži bol slušný, priniesol kvetinky v dohodnutom časovom termíne a dostal som aj zľavu.

Aj keď trochu meškalo doručenie ...dá sa to pochopiť, veď bol Valentín.... a k zásielke chýbal lístok s prianím, majitelia to promptne a elegantne napravili .....takže maximálna spokojnosť moja i obdarovanej osoby :-)

• Dlhy dovoz mimo Bratislavy

Obiednal som si kyticu na presný čas čo ani nedorazila tak som menil čas doručenia a aj tak to meškalo úplne sa mi pokazíl ten moment prekvapenia. Toto sa mi ešte nikdy nestalo takže už nikdy viac cez vás neobiednam.

• tovar nebol dodany na cas, ktory som si vybral pri objednavani

Aj napriek vybranemu datumu a casu dodania a volania do spolocnosti ze kde je objednavka a sluboch ze bude dodany do pol hodiny, bol tovar dodany po case, ktory som uvidedol ze uz na danej adrese nikto nebude

• skvělá komunikace a ochota doručit i na Valentýna

• Komunikácia po zavolaní
    • Milý personál
    • Zlá komunikácia medzi zamestnancami
    • Neprišla sms o dodaní kytice
    • Nedali vedieť že majú meškanie

Po objednaní kytice na určitý čas mi nikto nezavolal že majú oneskorenie. Po tom čo som im sám volal tak sa ma spýtali či si pre ňu môžem prísť osobne, to by nebol problém ale chvíľu po tom ako som si kyticu vyzdvihol mi volal kuriér že je na adrese a má pre mňa danú kyticu. Asi u nich zlyhala komunikácia.