• rýchle vybavenie

• Rychle dodanie, vyborna komunikacia s obchodom.

• Rychly obchod

Spokojná velmi

• Príjemná komunikácia a ľudský prístup, tovar sme mali doma hneď na druhý deň, tovar bol veľmi kvalitný, určite môžem len oporúčať

Objednávka prišla do dvoch dní.

• Dobrá komunikácia

Odporúčam - kvalitný tovar a rýchle dodanie.

Príjemný a veľmi ochotný personál, široký výber pekného a kvalitného tovaru, bola som nadmieru spokojná. Určite budem aj naďalej využívať tieto služby a odporúčať všetkým svojim známym.
    Objednávať online je veľkou výhodou, stránku majú urobenú pekne prehľadne, dostala som hneď obratom odpoveď ohľadom mojej objednávky čo sa mi veľmi páčilo. Ďalšou výhodou je že si objednávku možte vyzdvihnúť aj osobne na odbernom mieste.
    Za mňa pozitívna skúsenosť.
    Ďakujem pekne a prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov

• kvalitne veci

Výborná komunikácia, jednanie. Pekne a dobre ušité záclony, prehľadne zabalené. Odporúčam.

• rychlost dorucenia
    • sortiment
    • kvalita produktov
    • komunikacia

Super kvalita produkov, zatiaľ som bol vždy milo prekvapený :)

Veľmi priateľský prístup, rýchle vybavenie, som spokojná.

profesionálne a rýchle vybavenie objednávky , úplná spokojnosť odporúčam

• Po telefonej objednávke mi hned presne za dni objednávka prišla bola som rada a v budúcnosti sa s dôverou zasa na nich obrátim. Ďakujem a odporúčam.

Bolo mi príjemným prekvapením,tovar som dostala rýchlo.Som nadmieru spokojná.

• Pred realizáciou ma pani osobne kontaktovala a prebrali sme každý detail aby bola záclona naozaj na mieru, čo je pre anti-gazdinku ako ja veľká pomoc. Už som nejakú tu metrážovinu s ušitím na mieru objednávala no ešte som sa nestretla s takouto ochotou

+Ponuka v aktuálnom trende (klasika, nadčasové,moderné)
    +Profesionálny prístup
    +Rýchle vybavenie
    +Vrelo odporúčam

Reakcia obchodu kurocka.sk

Dakujeme snazime sa a tesime sa, ze ste spokojna.

U pána Kurocku vždy nakúpim kvalitný tovar. Je tam veľmi milý personál, ktorý vždy poradí. Postelne prádlo nakúpené u pána Kurocku mi upravia presne na mieru a to si veľmi vážim. Stále sa snažia vyjsť zákazníkovi v ústrety a preto obchod pána Kurocku vrelo všetkým odporúčam.
    S úctou Rabatinová

• Tovar prisiel hned na druhy den

• Vyborna komunikacia s obchodom, rychle odoslanie objednavky.

• Veľmi rýchle vybavenie

Som veľmi spokojná, výrobky sú krásne a veľmi kvalitné

Reakcia obchodu kurocka.sk

Dakujeme, snazime sa. Na eshop vyberame iba overene a vyskusane produkty. Kurocka.