• Rýchle dodanie + darček, spokojnosť

• Rýchlosť

• Kondómy nemajú krabičku

Objednala som 3 druhy Durex kondómov a len jeden druh prišiel originál zabalený v krabičke a fólií. Ostatné boli len nasypané v papierovom sáčku. Otras

Reakcia obchodu Kupsikondom.sk

veľmi nás mrzí, že ste neboli spokojná s balením Vašej objednávky a rád by som Vám ponúkol vysvetlenie a vhodné riešenie tejto situácie.

Kondómy Durex London Rot nakupujeme v balení 1000ks, preto každé množstvo menšie ako 1000ks je rozbalené z tohoto balenia. Aj na produktovom obrázku sú zobrazené bez krabičky.

Kondómy Durex Feel Thin ponúkame vo výhodnom balení 50ks, ale momentálne ich nakupujeme v krabičkách po 18ks, preto ste od nás dostali 2 celé krabičky 18ks zabalené vo fólii a ďalších 14ks bolo z rozbalenej krabičky, aby bol dodržaný počet 50ks.

Tieto dva druhy ste od nás už nakupovali v predchádzajúcich objednávkach, preto ste ich takto balené už od nás dostali.

Kondómy Durex Comfort XL máme momentálne v balení 144ks, preto každé menšie množstvo je tiež v papierovom alebo plastovom vrecku. Aj v produktovom obrázku sú zobrazené bez krabičky.

Durex kondómy nakupujeme v rôznych baleniach 12ks, 16ks, 18ks, 100ks, 144ks a 1000ks, preto je ťažké nastaviť výhodné balenie, aby bolo vždy bez rozbaľovania.

Je mi veľmi ľúto, že došlo k tomuto nedorozumeniu a na základe toho neodporúčate nákup v našom obchode. Mrzí ma to obzvlášť, keďže patríte k našim vracajúcim sa zákazníčkam a kondómy v týchto baleniach ste už od nás nakupovali.

Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste a radi by sme Vám ponúkli riešenie problému aj keby ste nás kontaktovali hneď po obdržaní tovaru a nie len cez dotazník.

Ak Vám tovar nevyhovuje, radi Vám ho nahradíme za kombináciu krabičiek Durex podľa Vášho výberu alebo iný tovar, či peniaze na účet.

Prosím, napíšte mi ako môžem túto situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti

S pozdravom a prianím príjemného dňa,

Milan Žila
    www.kupsikondom.sk

• Rýchle odoslanie

Bez problémová.

• Rýchlosť.da sa na nich vždy spoľahnúť

O.k.

• rychle dodanie
    • diskretne balenie
    • siroka ponuka tovaru

• široký výber rôznych kondómov

Doručenie cez Packetu sa natiahlo o pár dní, to bol ale zrejme problém Packety, nie obchodu.

• Rýchlosť a možnosti doručenia
    • Prehľadnosť obchodu
    • Ceny
    • Darčeky ku objednávke
    • Kvalita
    • Trochu menej sortimentu

Odporúčam

• Pri nakupe vzdy poteší skvelý darček

• ochotny a velmi prispôsobivý vyborna komunikacia

• Široký sortiment
    • Prehľadnosť a možnosť filtrovania
    • Popisy produktov
    • Priaznivé ceny
    • Komunikácia a rýchlosť vybavenia objednávky
    • Diskrétnosť

Všetko super

Super tovar, rýchle dodanie.

• dobré ceny rychlost

• Super zabalene, rychle doručenie a hlavne diskrétne. Ďakujem. S pozdravom.

• Rýchlosť,precíznosť,ceny

Napriek tomu,že sú možná najlacnejší,ešte pribalili aj darček,ďakujem!

Je fajn , super ...

Najlepší obchod odporúčam