Vynikajúca skúsenosť s týmto obchodom, panvicu som objednal telefonicky v stredu o 17.55 a doma som ju mal hneď v piatok na obed:)
    veľmi ochotný personál, výborná komunikácia, určite odporúčam

Reakcia obchodu KULINA

Dobrý deň Ján, svojou krásnou pozitívnou reakciou ste potešil celý Tím KULINA. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spokojné nákupy.

• tovar je ponúkaný v širokom sortimente,
    • ponuka tovaru je pôsobivá, efektné ilustrácie na ponúkanom tovare

rýchle a bezproblémové dodanie tovaru

• nadstandartna komunikacia a maximalna serioznost
    • ziadne

jeden z naj obchodov ake poznam

• Jednoduchosť presnosť spolahlivosť
    • Nezistené

Odporúčam a budem nakupovať v Kulina.

OK

• Kvalitny vercajg:) fakt spička strednej triedy....
    • Dobre ste to vychytali tam...tip-top

Oplati sa kupit si kvalitny vercajg, nech je to v kuchynke radost pracovat:)

• široká ponuka sortimentu

• servis
    • profesionalny pristup
    • nadstandardne zarucne podmienky

• Kvalitný tovar.

Som sklamany ponukate tovar, ktory nemate a nekontrolujete obsah odoslanych balikov dosledne iba preposielate z velkoskladu zakaznikom

Reakcia obchodu KULINA

je nám ľúto, že takto hodnotíte náš internetový obchod, zrejme ide o omyl. Vašu objednávku ste u nás zrušil hneď na druhý deň, ako bola uskutočnená a žiadnu zásielku sme Vám neposielali. Tiež nevyužívame veľkosklad, produkty posielame len z nášho vlastného skladu. Veríme, že až od nás niečo v budúcnosti kúpite, budete s naším eshopom určite spokojný.

Jana Záhorská

Zákaznický servis Kulina.sk

• Hľadaný produkt som inde nezohnal

Tlakový hrniec má celkom 3 druhy tesnení, zatiaľ som dostal len jeden druh. Ďalšie dva ako mi vaša pracovníčka oznámila vraj nemáte momentálne na sklade. Očakávam sľúbenú odpoveď, kedy ich budete mať.

• Nádherný tovar, netradičný, i keď drahší
    • Neviem o žiadnych

Jednoznačne odporúčam nákup. Kupovala som keramické tégliky a sú prekrásne. Už som urobila aj druhý nákup /a urobím aj ďalší/a mám perfektný typ na darčeky pre blízkych. Spokojná som aj s dodávkou, od objednania do doručenia to boli iba 2 dni.

• Trochu vyššie ceny a obmedzený výber dopravy - nie je možnosť doručenie Slovenskou poštou.
  • za opatovne dodanie chybneho vyrobku si vypyta postovne 7 eur.

• Kvalitny material
    • Vysoka cenaodporucam

Odporucam

• - rýchlosť
    • - spoľahlivosť
    • - kvalita na vysokej úrovni
    • - žiadne

- spoľahlivosť
    - kvalita
    - rychle doručenie

• Zaujímavý a zdá sa, že aj kvalitný tovar.
    • Rýchle a bezproblémové doručenie objednávky (tovar skladom objednaný v nedeľu prišiel už v utorok - kuriér sa ozval skôr, ako som v maily našiel linku na sledovanie zásielky).
    • Dosť vysoká cena mnohých produktov.

Dajú sa tu zohnať zaujímavé kúsky/doplnky do domácnosti/kuchyne a zdá sa, že vo veľmi slušnej kvalite, čo sa inde ťažšie zháňajú.
    No žiaľ ceny sú často až moc vysoké, takže veľa zaujímavých veci si práve kvôli cene nekúpim, až takú užitkovú hodnotu podľa mňa nemajú. Neviem posúdiť či tie ceny tak vysoko nastavia výrobcovia, alebo sa to nabalí sériou distribútorov po ceste ku koncovému zákazníkovi.
    Pre tovar skladom sú rýchle dodacie lehoty, tovar máte už o 2-3dni doma hoci ide z Čiech, takže nečakáte večnosť kým vám tovar dovezú ako v iných e-shopoch.

• názorná ponuka
    • cena vysoká

vysoká kvalita a dizain

• Krasne produkty, rychle a bezproblemove vybavenie objednavky. Dodanie hned na druhy den. Tlieskam!!

• Výber produktu na internete
    • bezproblémová doprava tovaru domov.
    • Nezistila som ziadne

Vynikajúce sližby, odporúčam.