-
Odporúča obchod
- Dá sa s ním vo všetkom dohodnúť, najmä telefonicky
-
Neodporúča obchod
napriek malemu objemu objednavky, aj tak nebol dodany zaplateny tovar. 2 ks golf rukavic uhradene, 1 ks dodany.. Uplatnujem reklamaciu
-
Odporúča obchod
- Veľmi dobra komunikácia, okamžitá reakcia ,dobropis dorazil do 24 hod. ako aj tovar.
- Krásne rukavičky
-
Odporúča obchod
Objednala som detske kozusinove rukavicky, su presne ako na obrazku a v popise,kvalita rukaviciek je na jednotku. Obchod jednal velmi promtne . Dorazili rychlo.
-
Odporúča obchod
- rýchlosť
- support
- pomer cena/kvalita
- dostupnosť
- prijateľné ceny za dopravu (z ČR) nižšie ako niektoré SK e-shopy
-
Odporúča obchod
všetko super, bez negatív
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
Veľmi dobrá spolupráca. Pán z firmy mi zavolal a ponúkal inú alternatívu. Dohodli sme sa. Rukavice sa páčili a nemusíme ani meniť. Aj farbu aj veľkosť som dobre odhadla. Ďakujem za výbornú spoluprácu. Snáď aj druhý raz... :-)
-
Odporúča obchod
Obchod nebol schopný dodať objednaný tovar tak mi ponúkli tovar rovnakej veľkosti vo vyššej kvalite za cenu pôvodného tovaru.
Expresné dodanie.
Proklientský, profesionálny prístup. -
Odporúča obchod
- Komunikácia na úrovni
Vyjadriť da môžem až po Vianociach,zatiaĺ som spokojný
-
Odporúča obchod
Nadstandardna komunikacia s obchodom.
Spokojnost s tovarom -
Odporúča obchod
Rýchlo, spoľahlivo,, tovar zodpovedá predstave.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 dni
- Rychle dodanie
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
- Rýchle dodanie, kvalitný tovar.
- -
-
Odporúča obchod
Obchod ok, dĺžka dodacej doby slabšie.
-
Odporúča obchod
Vsetko v poriadku
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 3 dni
výborná stránka, hovor mi zdvihli okamžite, ochota komunikovať, doručenie expresné.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
Pekný tovar.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
Dobrá komunikácia, ústretový.
-
Odporúča obchod
Rýchle a bezproblémové vybavenie objednávky. Výrobok je veľmi kvalitne vyhotovený, vyzerá presne ako na obrázku. Darček bol tiež velmi milý a potešil. Ďakujem a určite odporúčam.
-
Odporúča obchod
- Spokojný