• Do teraz my tovar neprišiel Chcel som ho na Vianoce . Čo už

Vážený zákazník.

Tovar Vám ani nemohol doraziť, pretože sme Vám ho nikdy neposlali a to z dôvodu, že ste zvolili platbu kartou vopred,ale platbu ste nezrealizovali. Objednávku ste neuhradili a Bohužial nereagovali ste ani na výzvy k platbe.
    Túto recenziu sme si nezaslúžili, no aj napriek tomu Vám prajeme všetko dobré.

KrasneHodinky.sk

Ešte stale kurier ne doniesel hodinky...

Vážená zákazníčka,

Veľmi nás mrzí, že kurierská spoločnosť ešte nedoručila Váš balík,ktorý sme my poslali ešte v ten istý deň, ako ste nám poslali objednávku.
    Chyba nie je na našej strane, ale na strane doručovateľa(Packeta)
    Samozrejme sa nebudeme vyhovárať a ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za komplikáciu.

KrasneHodinky.sk

Hodinky prišli nefunkčné , museli sme navštíviť hodinara a stálo nás to 10 eur, takže nabudúce pred vyexpedovanim skontrolovať tovar

Vážený zákazník.

Mrzí nás táto komplikácia s hodinkami.
    Na hodinkách bola vybitá batéria, čo sme si pri balení a expedovaní nevšimli a chybu si priznávame.
    Šancu napraviť chybu sme nedostali, nakoľko ste nás o probléme neinformovali, ale baterku ste si dali vymeniť po vlastnej osi.
    Ak by ste nás o probléme s hodinkami informovali, obratom by sme Vám hodinky vymenili.
    Ešte raz sa Vám ospravedľňujeme a vážime si Vašej objednávky.
    Ďakujeme vopred za Vaše pochopenie.

Juraj Ďurčo
    KrasneHodinky.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Pred odoslanim hodiniek by bolo dobre ich odskusat ci funguju nastavit spravny cas atd.... Kedze predajcovi su tieto sluzby lahostajne davam velmi zle hodnotenie

Vážený zákazník.

Je nám ľúto Vašej nespokojnosti s objednávkou. Neevidujeme žiadnu reklamáciu s Vašej strany. Pred odoslaním, funkčnosť hodiniek vždy kontrolujeme. Prosím kontaktujte nás mailom, prípadne telefonicky a obratom Vám hodinky zreklamujeme a vymeníme.
    Mrzí nás Vaša negatívna recenzia.
    Budeme sa snažiť náš servis a služby ešte viac zlepšiť.

S priateľským pozdravom.

J.Ďurčo, KrasneHodinky.sk

• Náramok nieje na veľkosti a tá uni veru nesedí každému

Vážená zákazníčka.

Dĺžka náramku je uvedená v popise. Je nám ľúto, že bol krátky a že sme zato od Vás dostali negatívnu recenziu.
    Prajeme Požehnané Vianoce.

KrasneHodinky.sk

Hodinky sú neboli doručené. Ja doteraz neviem čo je s nimi, obchodník má posiela na poštu, a pošta hovorí kontaktovať obchod. Tak ja aj pobehujem medzi nimi ako blázon.

Vážená zákazníčka.

Mrzí nás negatívna recenzia od Vás. Zásielku sme Vám poslali 10.12.2020 a na druhý deň 11.12.2020 Vám bola doručená. Zásielku niekto prebral a ak ste to neboli vy, tak je potrebné kontaktovať kuriera a spýtať sa komu ju odovzdal.
    V nasledujucom odkaze si môžete pozrieť trasovanie balíčka:

• Pokazené

Vážená zákazníčka.
    Do dnešného dňa sme od Vás nezaregistrovali žiadnu reklamáciu na hodinky , ktoré ste si u nás kúpili.
    Záručná doba na hodinky je 24 mesiacov, takže bez akýchkoľvek problémov Vám Vaše hodinky zreklamujeme.
    Vďaka za Vašu recenziu a prajeme Vám všetko dobré.

• Hodinky sú pekné
    • Zle spracovaná objednávka, dodatočné otravovanie -telefonáty,sms ohľadom spokojnosti

Vážená zákazníčka.
    Ospravedlňujeme sa Vám, že sme Vás pár dní po objednávke kontaktovali, či všetko prebehlo s objednávkou v poriadku a či ste boli s nákupom spokojná.
    Ak sme Vás týmto otravovali, tak nám to prosím prepáčte.
    Prajeme Vám všetko dobré.

• Rýchlosť dodania
    • Ze neponúka tovar ktorý je na obrázku nesedeli farby..

Reakcia obchodu KrasneHodinky.sk

Milá zákazníčka, pri modeloch,kde odtieň farieb na originálnej fotke od výrobcu nesúhlasí s realitou si daný model fotíme aj my a používame v detaile produktu aj naše vlastné fotky, ktoré sú presné a zhodné s realitou. Škoda, že ste si v detaile produktu nevšimli aj reálne foto hodiniek, ktoré ste si zakúpili. Každopádne hodinky ste nám už vrátili a peniaze Vám boli prevedené na Váš účet.
    Vďaka za Vaše hodnotenie.

• Hodinky dorazili za par dni ale po jednom dni se utrhl ozdobný šroub a hned druhy den nesla baterky náhradní byla sice součástí balení ale vyměnit si to sama je bez úspěchu

Vážená zákazníčka.
    Je nám ľúto, že s hodinkami bol problém. Na hodinky máte 2 roky záruku, takže vám samozrejme hodinky vymeníme za nové.
    Škoda že ste nás do dnešného dňa neinformovali o tom, že je s hodinkami problém a nedali nam tak šancu ho k Vašej spokojnosti vyriešiť.
    Vďaka za Vaše hodnotenie.

Dobrý deň,ja vôbec nie som spokojná,tovar som dostala v poriadku,ale asi ani týždeň mi nevydržali.Hodinky sa mi rozpadli,neodporúčam iným zákazníkom,tieto veci vôbec nie sú kvalitné.

Vážená zákazníčka,
    Na všetky hodinky poskytujeme záruku 2 roky.Do dnešného dňa sme od Vás neprijali žiadnu reklamáciu tovaru. Ak bol tovar poškodený, prípadne vadný, tak by sme Vám ho obratom vymenili za nový. Je nám veľmi ľúto, že nie ste spokojná a že sme od Vás obdržali zlú referenciu. Pekný deň. KrasneHodinky.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Dobrý a zaujimavý výber značiek .
    • Hodiny som začal používať a prestali fungovat po 5 dňoch

Vážený zákazník,
    Prečo ste hodinky do dnešného dna nereklamoval? Hodinky by sme Vám vymenili a mohli sme obdržat možno lepšiu referenciu:-((