• kvalitná kozmetika za super ceny

• Cena bola dobrá a dobré recenzie na obchod boli, tak som objednal. Som spokojný. Odporúčam.

• Najprijatelnejsie ceny
    • Velky vyber produktov

Solidny pristup

• Dlha doba dodania napriek tomu, ze tovar je ihned k odberu!

• Cena, rýchlosť, mali na sklade oba produkty, ktoré som chcela.
    • Objednala som tovar. Na email mi prišlo klasické potvrdenie o prijatí objednávky. A vzápätí z iného emailu údaje k platbe cez internetbanking. Priznám sa, vydesilo ma to, nakoľko z tej stránky som si nič neobjednávala. Ale vysvetlili sme si to. Ďalšia vec: v poznámke som uviedla, že chcem tovar zaslať neskôr, no poslali ho ihneď. V zásade sa ale nič hrozné nestalo.

+ cena, rýchlosť, komunikácia zo strany obchodu
    - trošku chaos web vs. emailové adresy

• V pohodli domova
    • Neviem o nich

Rychle vybavenie do domu

• Rychlost dodania

• cena, sortiment
    • nedôslednosť zamestnancov, ktorí majú asi v zálube posielať iný tovar, ako ste si objednali

objednala som si tovar a prišiel mi iný výrobok tak nie som vôbec spokojná, nakoľko som ho musela vrátiť, vznikli mi dalšie zbytočné náklady, to som si mohla rovno objednať tovar z inej firmy, hoci trochu drahší, ale bez zbytočných dalších nákladov a stresov

• Výborné ceny, hladký priebeh transakcie.

Absolútne doporučujem :)

• Nebol mi dodaný jeden produkt, určite si ešte objednám a uvidím či bude všetko dodané.

• dobra cena ,rychle dorucenie
    • v obchodnych sietach nebol dany produkt tak ma potesilo ze som ho nasla na nete

odporucam aj dany vyrobok

• rychle dodanie, kvalitne vyrobky za lepsie ceny ako v kamennych predajniach
    • nic

odporucam

• objednala som si tovar a prisiel mi iny vyrobok tak nie som vobec spokojna

• Sortiment

Doporucujem

• Prehladnost produktov
    • Zatial ziadne...

• Pre kvalitu.
    • Rychle dodanie tovaru.
    • Žiadne zápory a nevýhody.

Skúsenosti dobré.
    Odporúčal by som obchod aj ostatným.

• sortiment
    • prehľad
    • rýchlosť dodania

Celková spokojnosť

• Tovar som si objednala najskôr mi prišiel email že objednávka je vybavená potom mi prišla správa od kuriera že mi bude doručený balíček a sú tomu 2 týždne od objednania a doteraz mi nič neprišlo Už som si kozmetiku stihla objednať z inej spoločnosti a dnes mi bude doručená!.

Už nebudem nič objednávať!!!!!!!

Celkovo obchod odporúčam,ale pri osobnom odbere som bola nemilo prekvapená,ked som si dala tovar zabalit do darčekového balenia a zaplatila som za to 3 eurá!!! a tovar vobec nebol zabalený,až po mojej otázke prečo, mi ho "zabalili", ale ako,to uz je iná vec...ja by som to zabalila 100x lepsie...no otras... inac bolo vsetko v poriadku,ale to mi úplne pokazilo celkový dojem...