• Rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň Milan,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Sme nesmierne radi, že ste bol s našimi službami spokojný.

S pozdravom Pavol

• profesionálne vyobrazenie a ponuka produktov na e schope

som spokojný

Dobrý deň Ľubo,

• rychlost a komunikace

Dobrý deň Pavel,

• Rychlost doručení

S pozdravom Pavol

• výborná komunikácia na všetkých úrovniach

Odporúčam nákup v tomto obchode, tovar skladom, dobré ceny, poradia ak treba

Dobrý deň KOVMAK,

S pozdravom Pavol

Vždy rýchle vybavenie a doručenie objednávky.

Dobrý deň Tomi,

cena

Dobrý deň Katarína,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Sme nesmierne radi, že ste bola s našimi službami spokojná.

S pozdravom Pavol

Vše dojde dle objednávky. Při jedné reklamaci špatně dodaného zboží byla reklamace vyřízena za jedna a půl dne až ze Slovenska na jih Čech.

Dobrý deň Metelec,

S pozdravom Pavol

Perfektní cena dopravy, rychlé jednání, konzultoval jsem ztočení C profilu, ale pracovník co má na starost výrobu to se mnou ihned konzultoval a ztočení profilu na 6m o 12° se pritahnutim sverkami při výrobě doufám vyrovná.

Dobrý deň p.Raiskup,

• 2 dni dovolenky a zasielka je vaša

Zo strany dispečera chaos v doručení zásielky. Následne chaos v mojej práci. Termín dodania sa menil 3x. Možno by bolo lepšie špecifikovať presný termín dodania tovaru šoférom deň skôr. Inak spokojnosť.

Reakcia obchodu KOVIAN s.r.o.

vedel by ste nám prosím do mailu [email protected] napísať podrobnosti. Preveríme s našim externým prepravcom kde vznikol problém, aby sme sa v budúcnosti takémuto problému vedeli vyhnúť.

Rýchlosť a kvalita.

S pozdravom Pavol

• Promtné dodanie tovaru v super cene

Dobrý deň Merlin,

Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu KOVIAN s.r.o.

mrzí nás Vaša skúsenosť. Ak bol tovar poškodený stačí nás kontaktovať a vzniknutý problém vždy okamžite vyriešime výmenou, alebo vrátením kúpnej ceny. Napíšte nám na [email protected] a kolegovia Vám ochotne pomôžu problém vyriešiť.

S pozdravom Pavol

Rýchle dodanie tovaru, kvalita opracovania

Dobrý deň Ivan,

S pozdravom Pavol

• Doporučujem velká spokojnosť.

Pekne priestory
    Ochotný personál znalý
    Informácie o tovare

• Ochota

Dobrý deň Monika,

S pozdravom Pavol

• Ochota,sami zavolali,poradili... zboží dorazilo hned následující den, určitě zas nakoupím.... doporučuji znamím

Dobrý deň Bob,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Sme nesmierne radi, že ste bol s našimi službami spokojný a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Rychlost,spolehlivost

Dobrý deň Lukas,